Sportski TV program – petak, 27. oktobar 2017.

Sportski TV program – petak, 27. oktobar 2017.

08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Bajern – Seltik
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Budućnost – Zeta
08.05 Sport klub 3 Jahting, Roleks kup
08.15 Arenasport 2 Hokej: Čikago – St Luis
08.30 Sport klub 3 Fudbal (ž): Srbija – Izrael
08.30 Eurosport Biciklizam: London
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Sport klub 2 Evroliga: Real Madrid – CSKA
09.00 Arenasport 1 Košarka: Valensija – Real Madrid
09.00 SOS Fizioterapija
09.15 SOS Borilački sportovi
09.30 Eurosport Fudbal, MLS plej of četrtfinale
09.30 Eurosport 2 Watts
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Benfika – Mančester Junajted
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled Lige šampiona
10.15 Eurosport 2 Britanski šampionat, Brends Heč, finale
10.15 Sport klub 3 Evrokup: Uniks – Levalois
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.45 Sport klub 2 Fudbal: Bajern – Seltik
10.45 Eurosport 2 Home Nations Series, Barnsli, UK: 4. dan
10.50 Arenasport 1 Fudbal: Adelaida – Melburn, direktno
11.00 Eurosport Fudbal, MLS plej of
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 SOS Da li znate
11.15 SOS SOS mreža
11.55 Sport klub 3 Ragbi: Gločester – Agen
12.00 Arenasport 2 Hokej: Tampa Bej – Kolambas
12.00 Arenasport 4 Košarka: Krasnojarsk – Mursija
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Dinamo Kijev – Jang Bojs
12.00 Sport klub 1 ATP Magazin
12.15 Eurosport 2 Watts
12.30 Sport klub 2 Moto GP Australija, trening
12.30 Sport klub 1 Magazin Premijer lige
12.30 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
12.45 SOS SOS vesti
13.00 Eurosport 2 Kup Rusije, kratak program (m)
13.00 SOS Sećanja
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Anderleht – PSŽ
13.00 Sport klub 1 Tenis: ATP Beč, prenos četvrtfinala
13.05 Sport klub 3 Fubal: Bajern – Seltik
13.30 Sport klub 2 Pregled japanske lige
13.30 Sport klub 1 Tenis: VTA Singapur i ATP Beč, prenos četvrtfinala
13.30 Eurosport Biciklizam: London
13.45 Arenasport 4 FIFA fudbal
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Maribor – Liverpul
14.00 Sport klub 2 VTA Moskva, polufinale, ATP Antverpen, četvrtfinale
14.00 Arenasport 2 Rukomet: Gepingen – Vetclar
14.15 Arenasport 4 Red Bul, Indijanapolis, magazin
14.30 Eurosport 2 Evropski šampionat na pisti, Nemačka
14.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled Lige Evrope
14.50 Sport klub 3 Evroliga: Armani – Fenerbahče
15.00 Eurosport Zimski sportovi
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Skenderbeg – Partizan
15.00 Sport klub 1 Tenis: ATP Bazel i ATP Beč, prenos četvrtfinala
15.15 Arenasport 4 Automoto, Formula 2, Španija
15.15 SOS SOS kolaž
15.30 Eurosport FIFA fudbal
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.30 Arenasport 2 Tenis: Kremlin kup, direktno
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Flamengo – Bahia
16.00 Eurosport Fudbal, MLS plej of četrtfinale
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Real Madrid – Totenhem
16.30 SOS SOS vesti
17.00 Sport klub 1 Formula 1, Meksiko, prenos treninga
17.00 Arenasport 1 Fudbal, najava kola Superlige Srbije
17.00 Eurosport Fudbal, MLS plej of
17.15 SOS Fudbal, najava kola
17.30 Arenasport 2 Košarka, pregled ABA lige
18.00 Arenasport 2 Automoto,ABS šou
18.00 Arenasport 4 Hokej: Tampa Bej – Kolambas
18.00 Arenasport 1 Fudbal: Vojvodina – Radnički, direktno
18.00 Sport klub 3 Fudbal: Benfika – Mančester Junajted
18.00 Sport klub 2 Mobil 1 grid
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Inter – Rudeš, direktno
18.25 Sport klub 3 Evroliga: Real Madrid – CSKA
18.25 Sport klub 2 Najava španske lige
18.30 Arenasport 2 Boks
18.30 SOS SOS vesti
18.45 Sport klub 1 Košarka: Efes – CSKA, prenos
19.00 Sport klub 2 Evroliga. Himki – Žalgiris, direktno
19.00 Arenasport 2 Vaterpolo: Partizan – Mladost, direktno
19.05 SOS SOS kolaž
19.30 Eurosport Biciklizam: London
20.00 Arenasport 3 FIFA fudbal
20.00 Sport klub 3 Evroliga: Olimpijakos – Unikaha, direktno
20.00 Arenasport 4 Košarka: Radnički – Beovuk, direktno
20.00 SOS Trenira, budi zdrav
20.03 Eurosport 2 Šalke 04 – Majnc
20.15 Arenasport 3 Fudbal, najava kola francuske lige
20.30 Arenasport 2 Vaterpolo: Jug – Jadran St, direktno
20.30 Arenasport 1 Fudbal: Muskron -Standard
20.30 Sport klub 1 Košarka: Paatinaikos – Fenerbahče, prenos
20.45 Arenasport 3 Fudbal: St Etijen – Monpelje, direktno
21.00 Sport klub 2 Evroliga: Valensija – Efes, direktno
21.00 SOS Fudbal, najava kola
21.50 Sport klub 3 Moto GP Australija, treninzi
22.00 Arenasport 4 Magazin Lige šampiona
22.00 Arenasport 2 Boks
22.25 Sport klub 1 Premijer liga
22.25 Eurosport 2 Vesti
22.30 Arenasport 4 Košarka, pregled ABA lige
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.30 Eurosport 2 Evropski šampionat na pisti, Nemačka
22.30 Arenasport 1 Fudbal, najava kola italijanske lige
22.45 Arenasport 3 Fudbal: Čelzi – Roma
23.00 Sport klub 2 Najava Premijer lige
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.10 SOS SOS kolaž
23.30 Arenasport 1 Fudbal: Sent Etijen – Monpelje
23.30 Sport klub 1 Španska liga
23.30 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo, Manj Kur,1. trka
23.30 Sport klub 2 Evroliga: Crvena zvezda – Barselona
23.50 Eurosport Fudbal, MLS plej of
00.00 Sport klub 3 Esports Balkan League – Counter Strike
00.00 Sport klub 1 Premijer liga, najava
00.00 Arenasport 4 Košarka: Banvit – Olimpija
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Crvena zvezda – Arsenal
00.30 Arenasport 3 Fudbal: Vojvodina – Radnički
00.30 Sport klub 1 Formula 1, Meksiko, trening
01.00 SOS Noćni program
01.15 Sport klub 2 Fudbal: Benfika – Mančester Junajted
01.30 Eurosport FIFA fudbal
01.30 Arenasport 1 Boks
01.45 Arenasport 4 Dokumentarnifilm
01.50 Sport klub 3 Evroliga: Crvena zvezda – Barselona
02.00 Arenasport 2 Bejzbol: Hjuston – Njujork Jenkis, direktno
02.00 Arenasport 1 Fudbal: Inter – Rudeš
02.00 Eurosport Svi sportovi
02.15 Arenasport 3 Fudbal: Adelaida – Melburn
03.00 Sport klub 2 Evroliga. Olimpijakos – Unikaha
03.00 Eurosport Biciklizam: London
03.15 Arenasport 4 FIFA fudbal
03.30 Sport klub 3 NFL: Ouklend – Kanzas Siti
03.45 Arenasport 4 Foot Brazil, pregled
04.00 Arenasport 1 Hokej: Montreal – Anahajm, direktno
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Korintians – Gremio
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Benfika – Mančester Junajted
04.40 Sport klub 2 Odbojka: Modena – Verona
05.00 Eurosport Fudbal, MLS
05.00 Arenasport 2 Dokumentarni film

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: