Sportski TV program – subota, 28. oktobar 2017.

07.00 Eurosport 2 Trka kroz Hajnan, Kina, 1. etapa
07.00 SOS Borilački sportovi
07.00 Arenasport 1 Vaterpolo: Primorje – Partizan
07.30 Sport klub 2 VTA Singapur, dublovi, polufinale, direktno
07.45 Arenasport 2 Bejzbol, MLB
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Sidnej – Pert Glori
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Crvena zvezda – Spartak
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.30 Sport klub 1 Evroliga: Valensija – Unikaha
08.30 Eurosport Biciklizam: London
08.30 Arenasport 1 Automoto, Vels, najava
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Eurosport 2 Watts
09.00 Arenasport 1 Košarka: Mornar – Zadar
09.00 Sport klub 2 Najava Premijer lige
09.05 SOS Ćaskanje
09.30 Eurosport 2 Skejt Kanada, kratak program (ž)
09.30 Sport klub 2 Najava španske lige
09.45 SOS Fizioterapija
09.45 Eurosport Alpsko skijanje: Zelden
09.55 HRT 2 Selden, Austrija, Veleslalom (ž)
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Anderleht – Sporting
10.00 Arenasport 4 Fudbal, najava kola italijanske lige
10.00 Sport klub 2 VTA Singapur, direktno
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 SOS Gost SOS-a
10.00 Sport klub 1 Fudbal: Lids – Šefild Junajted
10.05 Sport klub 3 Evroliga: Panatinaikos – Fenerbahče
10.30 Eurosport 2 Šestodnevni šampionat na pisti, London, 4. dan
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 Arenasport 4 Fudbal, najava kola francuske lige
10.50 Arenasport 1 Fdbal: Adelaida Junajted – Melburn Siti, direktno
11.00 SOS Fudbal, izveštaji 14. kola Superlige
11.00 Eurosport Fudbal, MLS
11.00 Arenasport 4 Poker
11.40 Sport klub 3 Na današnji dan
11.45 Sport klub 1 SK studio, direktno
11.50 Sport klub 2 Evroliga: Brose – Baskonija
12.00 Arenasport 3 Fudbal: PSŽ – Nica
12.00 Eurosport 2 Trka kroz Hajnan, Kina, 1. etapa
12.00 Sport klub 3 Košarka: Banvit – Trabzon, direktno
12.00 SOS SOS mreža
12.00 Arenasport 2 Bejzbol, MLB
12.00 Arenasport 4 Košarka: Mornar – Zadar
12.55 HRT 2 Selden, Austrija, Veleslalom (ž)
13.00 SOS SOS u Izraelu
13.00 Arenasport 1 Automoto, Vels, direktno
13.15 Eurosport 2 Majnc – Ajntraht Frankfurt
13.30 Sport klub 2 VTA Singapur, direktno
13.30 Sport klub 1 Fudbal: Mančester Junajted – Totenhem
13.45 Arenasport 4 Fudbal, magazin Lige šampiona
13.50 Sport klub 3 NBA live
14.00 RTS 2 Strongman champions league 2017. (Kanada)
14.00 SOS Pet frendli
14.00 Sport klub 2 ATP Beč, VTA Singapur, polufinala, direktno
14.00 Arenasport 3 Clubland
14.00 Arenasport 1 Fudbal: Sutjeska – Zeta, direktno
14.15 Arenasport 2 Košarka: Cibona – Partizan
14.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled španskog kupa
14.15 Sport klub 3 Košarka: Bešiktaš – Usak, direktno
14.30 SOS SOS vesti
14.30 Sport klub 2 ATP Bazel, ATP Beč, VTA Singapur, polufinala, direktno
14.30 Arenasport 3 FIFA fudbal
15.00 SOS Fudbal: Najava 14. kola Superlige
15.00 Arenasport 3 Fudbal: Dinamo – Rijeka, direktno
15.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled Kopa Libertadores
15.15 Eurosport 2 Hanover – Dortmund
15.30 Sport klub 1 NBA Live
15.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
16.00 Arenasport 2 Hokej: Kolorado – Vegas
16.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled engleskog kupa
16.00 Sport klub 1 Fudbal: Vest Bromvič – Mančester Siti, direktno
16.00 Sport klub 3 Fudbal: Kardif – Milvol, direktno
16.15 Arenasport 4 Vaterpolo: Primorje – Partizan
16.15 Eurosport Fudbal, U17, finale, prenos
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Arenasport 1 Fudbal, magazin Lige šampiona
16.58 HRT 2 Hrvatska – Izrael
17.00 Arenasport 1 Košarka: Mega Bemaks – Cedevita, direktno
17.00 Arenasport 3 Fudbal: Bordo – Monako, direktno
17.00 SOS Fudbal: Promocija filma „Čileanci“
17.30 Arenasport 4 Fudbal, najava kola italijanske lige
17.30 Eurosport 2 Fudbal, Bundesliga
17.55 Sport klub 3 NBA
18.00 SOS Gost SOS-a
18.00 Arenasport 2 Fudbal: Eupen – Anderleht, direktno
18.00 Arenasport 4 Fudbal: Milan – Juventus, direktno
18.00 Sport klub 1 Fudbal: Rostov – Spartak, direktno
18.30 Sport klub 3 Fudbal: Burnmut – Čelzi, direktno
18.30 Eurosport 2 Bajern Minhen – Lajpcig
18.30 HRT 2 Magazin Lige šampiona
18.30 Sport klub 2 Fudbal: Atletiko Madrid – Viljareal, direktno
18.55 Vojvodina 1 Vaterpolo: Vojvodina – Kataro
19.00 Arenasport 1 Fudbal: Rad – Vojvodina, direktno
19.00 SOS Svedoci istorije
19.00 Arenasport 3 Fudbal: Al Ahli – Vidad Kazablanka, direktno
19.30 Eurosport Biciklizam: London
20.00 Sport klub 1 Formula 1, Meksiko, kvalifikacije, direktno
20.00 Arenasport 2 Fudbal: Dižon – Nant, direktno
20.00 Arenasport 4 Fudbal, italijanska liga, studio
20.15 SOS Lokalni sportski idoli
20.20 Eurosport Vesti
20.30 Sport klub 2 Odbojka (ž): Monca – Skandići, direktno
20.30 Sport klub 3 Zlatni momenti JU sporta
20.30 Eurosport Biciklizam: London
20.45 Sport klub 3 Fudbal: Atletik Bilbao – Barselona, direktno
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Roma – Bolonja, direktno
21.00 SOS SOS u Izraelu
21.00 Arenasport 3 Fudbal: Adelaida Junajted – Melburn Siti
21.00 Eurosport 2 Vesti
21.00 Arenasport 1 Košarka. Sloba – Spartak, direktno
21.05 Eurosport 2 Watts top 10
21.15 Eurosport 2 Skejt Kanada, slobodan ples
21.30 Sport klub 1 Fudbal: Boavista – Porto, direktno
22.00 Arenasport 2 Boks: Bremer – Brant
22.20 Sport klub 2 Fudbal: Arsenal – Svonsi
22.30 Sport klub 3 Fudbal: Sevilja – Leganes, direktno
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.45 Arenasport 4 Fudbal: Dinamo – Rijeka
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 SOS Objektiv
23.00 Arenasport 3 Fudbal: PSŽ – Nica
23.00 Arenasport 2 Fudbal: Flamengo – Vasko, direktno
23.15 Eurosport 2 Watts top 10
23.20 Sport klub 1 Vesti
23.30 Eurosport 2 Zelden, Austrija, veleslalom (ž)
23.30 Arenasport 1 Fudbal: Milan – Juventus
23.40 Eurosport Vesti
23.45 Sport klub 1 Pregled Evrolige
23.45 Eurosport Auto trke: Meksiko
00.00 SOS SOS kolaž
00.00 Sport klub 1 Moto GP Malezija, kvalifikacije
00.10 Sport klub 2 Fudbal: Alaves – Valensija
00.30 Sport klub 3 Zlatni momenti JU sporta
00.35 Sport klub 1 NBA specijal
00.45 Arenasport 3 Fudbal, pregled Kopa Libertadores
00.45 Arenasport 4 Fudbal: Rad – Vojvodina
00.45 Sport klub 3 Spidvej, kraj sezone, Australija
01.00 Arenasport 2 Hokej: Njujork Rendžers – Montreal, direktno
01.00 SOS Noćni program
01.00 Sport klub 1 Košarka: Nju Orleans – Klivlend, direktno
01.20 Arenasport 3 Fudbal: Taleres – River Plate, direktno
01.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled Kopa Libertadores
01.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled španskog kupa
01.55 Sport klub 2 Fudbal: Liverpul – Hadersfild
02.00 Arenasport 1 Bejzbol: Hjuston – LA Dodžers, direktno
02.00 RTS 1 Strongman champions league 2017. (Finska)
02.00 Arenasport 2 Automoto, ABS šou
02.00 Arenasport 3 Fudbal: Sport Recife – Junior
02.30 Arenasport 2 Boks
02.30 Arenasport 2 Automoto, Vels
02.40 Sport klub 1 Moto GP Malezija, direktno
02.45 Arenasport 4 Red Bul, Indijanapolis, pregled
02.45 Sport klub 3 Fudbal: Rostov – Spartak
02.45 Sport klub 2 Fudbal: Atletik Bilbao – Barselona
03.00 Arenasport 1 Fudbal, magazin Lige Evrope
03.00 Arenasport 3 Fudbal: Bordo – Monako
03.15 Arenasport 4 Fudbal: Mančester Siti – Napoli
03.30 Arenasport 1 Fudbal: Osijek – Lokomotiva
03.30 Arenasport 2 Rukomet (ž): Larvik – Vardar
04.15 Sport klub 1 Vesti
04.30 Sport klub 2 Fudbal: Burnmut – Čelzi
04.30 Sport klub 3 Fudbal: Cirih – Bazel
05.00 Sport klub 1 Moto GP Malezija, direktno

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Translate »