Sportski TV program – nedelja, 29. oktobar 2017.

07.00 Arenasport 1 Fudbal: Roma – Bolonja
07.00 Eurosport 2 Trka kroz Hajnan, Kina
07.30 N1 Sport klub info
07.45 Arenasport 2 Bejzbol, MLB
08.00 Arenasport 4 Fudbal, magazin Lige Evrope
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Sutjeska – Zeta
08.00 Sport klub 2 Fudbal: Hebei – Gvangžu Evergrande, direktno
08.00 Sport klub 3 Fudbal: Saporo – Kašima direktno
08.45 SOS SOS vesti
08.45 Eurosport 2 Internacionalni šampionat, Dačin, Kina
09.00 Arenasport 4 Fudbal: Mariners – Melburn Viktori, direktno
09.00 Arenasport 1 Košarka: Mega Bemaks – Cedevita
09.00 SOS Amarkord
09.10 Sport klub 1 Košarka: Nju Orleans – Klivlend
09.45 Eurosport Alpsko skijanje, Zelden
09.55 Sport klub 2 Fudbal: Mančester Junajted – Totenhem
10.00 Sport klub 3 Fudbal: Atletiko Madrid – Viljareal
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Rad – Vojvodina
10.00 Arenasport 2 Automoto, Vels, direktno
10.00 SOS Objektiv
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Sport klub 1 Košarka: Darušafaka – Karšijaka, direktno
11.00 Eurosport 2 Trka kroz Hajnan, Kina
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Dinamo – Rijeka
11.00 SOS Puls života
11.55 Sport klub 2 Car Fashion
12.00 Arenasport 3 Fudbal, najava kola italijanske lige
12.00 Arenasport 4 Automoto, Vels
12.00 Sport klub 3 Fudbal: Hetafe – Sosijedad, direktno
12.00 SOS Svedoci istorije
12.00 Arenasport 2 Košarka, pregled Endesa lilge
12.23 Republika Srpska Fudbal: Benevento – Lacio, direktno
12.25 RTS 2 Svetsko prvenstvo bakset 3 na 3, polufinale, prenos
12.30 Sport klub 2 VTA Singapur, finale, direktno
12.30 Arenasport 2 Košarka: Barselona – Mursija, direktno
12.30 Eurosport 2 Internacionalni šampionat, Dačin, Kina
12.30 Arenasport 3 Fudbal: Benevento – Lacio, direktno
12.45 SOS Sportski savez Srbije
12.55 RTS 2 Svetsko prvenstvo bakset 3 na 3, polufinale, prenos
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Zemun – Crvena zvezda, direktno
13.00 Sport klub 1 Fudbal: Birmingem – Aston Vila, direktno
13.00 Arenasport 4 Automoto, Vels, direktno
13.15 SOS Objektiv, pregled Superlige
13.25 RTS 2 Magazin Lige šampiona
13.50 RTS 2 Basket 3 na 3, SP, finale, prenos
14.00 Eurosport Fudbal, MLS Liga
14.00 Sport klub 3 ATP Beč, finale, direktno
14.30 Arenasport 3 Fudbal, magazin Lige šampiona
14.30 Sport klub 2 ATP Uncovered
14.30 Arenasport 2 FIFA fudbal
14.30 SOS SOS vesti
14.30 RTS 2 Magazin Lige Evrope
14.30 Arenasport 4 Fudbal, pregled engleskog kupa
15.00 Sport klub 1 Košarka: Galatasaraj – Fenerbahče, direktno
15.00 Sport klub 2 ATP Bazel, finale, direktno
15.00 SOS Fudbalski miks
15.00 Arenasport 4 Fudbal: Napoli – Sasuolo, direktno
15.00 Arenasport 3 Fudbal: Slaven – Hajduk, direktno
15.00 Arenasport 2 Fudbal: Lion – Mec, direktno
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Krotone – Fiorentina, direktno
15.15 Eurosport 2 Verder Bremen – Frajburg
16.00 Sport klub 3 SK miks
16.00 Eurosport FIFA fudbal
16.15 Sport klub 3 Fudbal: Đirona – Real Madrid, direktno
16.30 SOS SOS vesti
16.45 SOS Da li znate
16.55 Sport klub 1 Car Fashion
16.55 Republika Srpska Košarka: Igokea – FMP, direktno
17.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled Kopa Libertadores
17.00 HRT 2 Košarka: Zadar – Škrljevo, prenos
17.00 SOS SOS u Izraelu
17.00 Arenasport 1 Fudbal: Borac – Partizan, direktno
17.00 Arenasport 2 Košarka: Igokea – FMP, direktno
17.00 Arenasport 3 Fudbal: Tuluz – Sent Etijen, direktno
17.05 Sport klub 2 NBA Action
17.15 Eurosport Auto trke, Meksiko
17.30 Sport klub 2 Džudo gran pri, Taškent
17.30 Arenasport 4 Fudbal, magazin Lige šampiona
17.30 Sport klub 1 Fudbal: Trabzon – Galatasaraj, direktno
17.30 Eurosport 2 Watts
17.45 SOS Objektiv, pregled Superlige
18.00 Sport klub 2 NFL: Nju Ingland – LA Čardžers, direktno
18.00 Arenasport 4 FIFA fudbal
18.00 Eurosport 2 Fudbal, Bundesliga
18.10 Sport klub 3 NBA Live
18.15 Eurosport Biciklizam: London
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Sport klub 3 Fudbal: Eibar – Levante, direktno
18.30 Arenasport 4 Košarka: Valensija – Gran Kanaria, direktno
19.00 Arenasport 1 Košarka: Olimpija – Budućnost, direktno
19.00 SOS Sećanja
19.00 Arenasport 2 Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
19.00 Arenasport 3 Fudbal: Rudeš – Cibalija, direktno
20.00 Arenasport 2 Fudbal: Ponte Preta – Korintians, direktno
20.00 Sport klub 1 Formula 1, Meksiko, trka, direktno
20.00 Eurosport 2 Plej of, 1. utakmica
20.25 Sport klub 3 Pregled Evrolige
20.30 Arenasport 4 Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
20.45 SOS SOS vesti
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Torino – Kaljari, direktno
20.55 Eurosport Vesti
21.00 Arenasport 3 Fudbal: Lil – Marsej, direktno
21.00 Eurosport 2 Skejt Kanada, Gala revija
21.00 Arenasport 1 Fudbal: Al Ahli – Vidad Kazablanka
21.00 SOS TAŠ total soker
21.05 Eurosport Fudbal, MLS Liga
21.05 Sport klub 3 Car Fashion
21.15 Sport klub 2 NBA Live
21.25 Sport klub 3 NFL: Vašington – Dalas, direktno
21.30 Sport klub 2 Košarka: Indijana – San Antonio, direktno
22.00 Arenasport 2 Fudbal: Boka Juniors – Belgrano,direktno
22.00 Sport klub 1 Moto GP Malezija, trka
22.30 Eurosport Fudbal, MLS Liga, pregled
22.45 Arenasport 4 Fudbal: Zemun – Crvena zvezda
22.45 SOS Sportski dnevnik
22.55 Eurosport Vesti
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Arenasport 3 Fudbal: Napoli – Sasuolo
23.15 SOS Objektiv
23.25 Eurosport 2 Vesti
23.30 Sport klub 1 VTA singapur, ATP Beč, ATP Bazel, finala
23.30 Eurosport 2 Internacionalni šampionat, Dačin, Kina
23.30 Arenasport 1 Automoto, Vels
00.00 SOS SOS u Izraelu
00.00 Sport klub 2 Fudbal: Bridžton – Sautempton
00.00 Arenasport 2 Fudbal, argentinska liga, direktno
00.35 Sport klub 3 SK miks
00.45 Arenasport 4 Fudbal: Borac – Partizan
00.45 Sport klub 3 Fudbal: Zenit – L okomotiva
01.00 Arenasport 1 Bejzbol: MLB finale, direktno
01.00 Arenasport 3 Fudbal: Standard – Beveren
01.00 SOS Noćni program
01.30 Sport klub 1 NFL: Detroit – Pitsburg, direktno
01.50 Sport klub 2 Fudbal: Đirona – Real Madrid
02.00 Arenasport 2 Automoto, Vels
02.30 Sport klub 3 Fudbal: Viteze – PSV
02.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled engleskog kupa
03.00 Arenasport 3 FIFA fudbal
03.15 Arenasport 4 Fudbal, magazin Lige Evrope
03.30 Arenasport 2 Red Bul, Indijanapolis, pregled
03.30 Arenasport 3 Fudbal, pregled Kopa Libertadores
03.45 Sport klub 2 Fudbal: Lester – Everton
04.00 Sport klub 1 Trans vorld sport
04.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Slaven – Hajduk
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Spartak – Sevilja
04.15 Sport klub 3 Fudbal: Malata – Selta
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Gorenje – Vojvodina
04.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled Kopa Libertadores
05.00 Arenasport 1 Fudbal: Flamengo – Vasko
05.00 Sport klub 1 Prgegled Evrolige
05.30 Sport klub 1 NBA Action
05.30 Sport klub 2 Svet sporta magazin

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavi komentar

Translate »