Sportski TV program – nedelja, 29. oktobar 2017.

Sportski TV program – nedelja, 29. oktobar 2017.

07.00Arenasport 1Fudbal: Roma – Bolonja
07.00Eurosport 2Trka kroz Hajnan, Kina
07.30N1Sport klub info
07.45Arenasport 2Bejzbol, MLB
08.00Arenasport 4Fudbal, magazin Lige Evrope
08.00Arenasport 3Fudbal: Sutjeska – Zeta
08.00Sport klub 2Fudbal: Hebei – Gvangžu Evergrande, direktno
08.00Sport klub 3Fudbal: Saporo – Kašima direktno
08.45SOSSOS vesti
08.45Eurosport 2Internacionalni šampionat, Dačin, Kina
09.00Arenasport 4Fudbal: Mariners – Melburn Viktori, direktno
09.00Arenasport 1Košarka: Mega Bemaks – Cedevita
09.00SOSAmarkord
09.10Sport klub 1Košarka: Nju Orleans – Klivlend
09.45EurosportAlpsko skijanje, Zelden
09.55Sport klub 2Fudbal: Mančester Junajted – Totenhem
10.00Sport klub 3Fudbal: Atletiko Madrid – Viljareal
10.00Arenasport 3Fudbal: Rad – Vojvodina
10.00Arenasport 2Automoto, Vels, direktno
10.00SOSObjektiv
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
11.00Arenasport 4Poker
11.00Sport klub 1Košarka: Darušafaka – Karšijaka, direktno
11.00Eurosport 2Trka kroz Hajnan, Kina
11.00Arenasport 1Fudbal: Dinamo – Rijeka
11.00SOSPuls života
11.55Sport klub 2Car Fashion
12.00Arenasport 3Fudbal, najava kola italijanske lige
12.00Arenasport 4Automoto, Vels
12.00Sport klub 3Fudbal: Hetafe – Sosijedad, direktno
12.00SOSSvedoci istorije
12.00Arenasport 2Košarka, pregled Endesa lilge
12.23Republika SrpskaFudbal: Benevento – Lacio, direktno
12.25RTS 2Svetsko prvenstvo bakset 3 na 3, polufinale, prenos
12.30Sport klub 2VTA Singapur, finale, direktno
12.30Arenasport 2Košarka: Barselona – Mursija, direktno
12.30Eurosport 2Internacionalni šampionat, Dačin, Kina
12.30Arenasport 3Fudbal: Benevento – Lacio, direktno
12.45SOSSportski savez Srbije
12.55RTS 2Svetsko prvenstvo bakset 3 na 3, polufinale, prenos
13.00Arenasport 1Fudbal: Zemun – Crvena zvezda, direktno
13.00Sport klub 1Fudbal: Birmingem – Aston Vila, direktno
13.00Arenasport 4Automoto, Vels, direktno
13.15SOSObjektiv, pregled Superlige
13.25RTS 2Magazin Lige šampiona
13.50RTS 2Basket 3 na 3, SP, finale, prenos
14.00EurosportFudbal, MLS Liga
14.00Sport klub 3ATP Beč, finale, direktno
14.30Arenasport 3Fudbal, magazin Lige šampiona
14.30Sport klub 2ATP Uncovered
14.30Arenasport 2FIFA fudbal
14.30SOSSOS vesti
14.30RTS 2Magazin Lige Evrope
14.30Arenasport 4Fudbal, pregled engleskog kupa
15.00Sport klub 1Košarka: Galatasaraj – Fenerbahče, direktno
15.00Sport klub 2ATP Bazel, finale, direktno
15.00SOSFudbalski miks
15.00Arenasport 4Fudbal: Napoli – Sasuolo, direktno
15.00Arenasport 3Fudbal: Slaven – Hajduk, direktno
15.00Arenasport 2Fudbal: Lion – Mec, direktno
15.00Arenasport 1Fudbal: Krotone – Fiorentina, direktno
15.15Eurosport 2Verder Bremen – Frajburg
16.00Sport klub 3SK miks
16.00EurosportFIFA fudbal
16.15Sport klub 3Fudbal: Đirona – Real Madrid, direktno
16.30SOSSOS vesti
16.45SOSDa li znate
16.55Sport klub 1Car Fashion
16.55Republika SrpskaKošarka: Igokea – FMP, direktno
17.00Arenasport 4Fudbal, pregled Kopa Libertadores
17.00HRT 2Košarka: Zadar – Škrljevo, prenos
17.00SOSSOS u Izraelu
17.00Arenasport 1Fudbal: Borac – Partizan, direktno
17.00Arenasport 2Košarka: Igokea – FMP, direktno
17.00Arenasport 3Fudbal: Tuluz – Sent Etijen, direktno
17.05Sport klub 2NBA Action
17.15EurosportAuto trke, Meksiko
17.30Sport klub 2Džudo gran pri, Taškent
17.30Arenasport 4Fudbal, magazin Lige šampiona
17.30Sport klub 1Fudbal: Trabzon – Galatasaraj, direktno
17.30Eurosport 2Watts
17.45SOSObjektiv, pregled Superlige
18.00Sport klub 2NFL: Nju Ingland – LA Čardžers, direktno
18.00Arenasport 4FIFA fudbal
18.00Eurosport 2Fudbal, Bundesliga
18.10Sport klub 3NBA Live
18.15EurosportBiciklizam: London
18.30SOSSOS vesti
18.30Sport klub 3Fudbal: Eibar – Levante, direktno
18.30Arenasport 4Košarka: Valensija – Gran Kanaria, direktno
19.00Arenasport 1Košarka: Olimpija – Budućnost, direktno
19.00SOSSećanja
19.00Arenasport 2Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
19.00Arenasport 3Fudbal: Rudeš – Cibalija, direktno
20.00Arenasport 2Fudbal: Ponte Preta – Korintians, direktno
20.00Sport klub 1Formula 1, Meksiko, trka, direktno
20.00Eurosport 2Plej of, 1. utakmica
20.25Sport klub 3Pregled Evrolige
20.30Arenasport 4Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
20.45SOSSOS vesti
20.45Arenasport 4Fudbal: Torino – Kaljari, direktno
20.55EurosportVesti
21.00Arenasport 3Fudbal: Lil – Marsej, direktno
21.00Eurosport 2Skejt Kanada, Gala revija
21.00Arenasport 1Fudbal: Al Ahli – Vidad Kazablanka
21.00SOSTAŠ total soker
21.05EurosportFudbal, MLS Liga
21.05Sport klub 3Car Fashion
21.15Sport klub 2NBA Live
21.25Sport klub 3NFL: Vašington – Dalas, direktno
21.30Sport klub 2Košarka: Indijana – San Antonio, direktno
22.00Arenasport 2Fudbal: Boka Juniors – Belgrano,direktno
22.00Sport klub 1Moto GP Malezija, trka
22.30EurosportFudbal, MLS Liga, pregled
22.45Arenasport 4Fudbal: Zemun – Crvena zvezda
22.45SOSSportski dnevnik
22.55EurosportVesti
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 3Fudbal: Napoli – Sasuolo
23.15SOSObjektiv
23.25Eurosport 2Vesti
23.30Sport klub 1VTA singapur, ATP Beč, ATP Bazel, finala
23.30Eurosport 2Internacionalni šampionat, Dačin, Kina
23.30Arenasport 1Automoto, Vels
00.00SOSSOS u Izraelu
00.00Sport klub 2Fudbal: Bridžton – Sautempton
00.00Arenasport 2Fudbal, argentinska liga, direktno
00.35Sport klub 3SK miks
00.45Arenasport 4Fudbal: Borac – Partizan
00.45Sport klub 3Fudbal: Zenit – L okomotiva
01.00Arenasport 1Bejzbol: MLB finale, direktno
01.00Arenasport 3Fudbal: Standard – Beveren
01.00SOSNoćni program
01.30Sport klub 1NFL: Detroit – Pitsburg, direktno
01.50Sport klub 2Fudbal: Đirona – Real Madrid
02.00Arenasport 2Automoto, Vels
02.30Sport klub 3Fudbal: Viteze – PSV
02.45Arenasport 4Fudbal, pregled engleskog kupa
03.00Arenasport 3FIFA fudbal
03.15Arenasport 4Fudbal, magazin Lige Evrope
03.30Arenasport 2Red Bul, Indijanapolis, pregled
03.30Arenasport 3Fudbal, pregled Kopa Libertadores
03.45Sport klub 2Fudbal: Lester – Everton
04.00Sport klub 1Trans vorld sport
04.00Arenasport 1Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
04.00Arenasport 3Fudbal: Slaven – Hajduk
04.15Arenasport 4Fudbal: Spartak – Sevilja
04.15Sport klub 3Fudbal: Malata – Selta
04.30Arenasport 2Rukomet: Gorenje – Vojvodina
04.30Arenasport 1Fudbal, pregled Kopa Libertadores
05.00Arenasport 1Fudbal: Flamengo – Vasko
05.00Sport klub 1Prgegled Evrolige
05.30Sport klub 1NBA Action
05.30Sport klub 2Svet sporta magazin

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: