Sportski TV program – ponedeljak, 30. oktobar 2017.

07.00 Arenasport 1 FIFA fudbal
07.30 Sport klub 3 Barsa TV
07.30 Arenasport 1 Automoto, Vels
07.45 Sport klub 2 NBA Action
07.45 Arenasport 2 Bejzbol: Hjuston – Njujork Jenkis
07.45 Eurosport 2 Watts
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Zemun – Crvena zvezda
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Ponte Preta – Korintians
08.10 Sport klub 2 Fudbal: Mančester Junajted – Totenhem
08.30 Sport klub 1 Košarka: Indijana – San Antonio
08.30 Eurosport Snuker: Kina
08.30 Eurosport 2 Zelden, Austrija, veleslalom
08.30 Sport klub 3 Džudo gren slem, Abu Dabi
09.00 SOS Objektiv
09.00 Arenasport 1 Košarka: Igokea – FMP
10.00 Eurosport 2 Motegi, Japan, uvodna i glavna trka
10.00 Arenasport 2 Boks: Bremer – Brant
10.00 Arenasport 4 Fudbal: Benevento – Lacio
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Borac – Partizan
10.25 Sport klub 1 SK studio
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.35 Sport klub 3 Košarka: Nju Orleans – Klivlend
11.00 Sport klub 1 ATP Masters Pariz, direktno
11.00 Eurosport Streličarstvo: Meksiko Siti
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Lil – Marsej
11.00 Sport klub 2 ATP Masters Pariz, direktno
11.05 SOS Da li znate
11.10 Sport klub 2 Trans vorld sport
11.15 SOS Total soker
11.30 Eurosport 2 Trka kroz Hajnan, Kina
12.00 Arenasport 4 Fudbal: Barselona – Mursija
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Liverpul – Hadersfild
12.00 Arenasport 2 Hokej: Njujork Rendžers – Montreal
12.20 Sport klub 3 Košarka: Darušafaka – Karšijaka
12.30 Eurosport 2 Skejt Kanada, gala revija
12.45 SOS SOS vesti
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Milan – Juventus
13.00 SOS Sećanja
13.45 Arenasport 4 Fudbal, magazin Lige šampiona
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Standard – Beveren
14.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.00 Eurosport 2 Zelden, Austrija, veleslalom
14.00 SOS Treniraj, budi zdrav
14.00 Sport klub 3 KHL: Avangard – CSKA, direktno
14.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled Kopa Libertadores
14.30 SOS SOS vesti
14.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled Engleskog kupa
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Arsenal – Svonsi
15.00 Eurosport 2 Porše superkup Meksiko, trka
15.00 SOS Objektiv
15.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled španskog kupa
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.30 Eurosport 2 Motegi, Japan, uvodna i glavna trka
15.30 Arenasport 2 Automoto, Vels, pregled
16.00 Eurosport Umetničko klizanje: Kanada
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Borac – Partizan
16.15 Sport klub 3 Na današnji dan
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Anderleht – PSŽ
16.25 Sport klub 3 Premijer liga, legende
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Slovenija – Hrvatska
16.30 SOS SOS vesti
16.50 SOS Da li znate
17.00 Eurosport 2 Internacionalni šampionat, Dačin, Kina
17.00 Sport klub 3 Košarka: Efes – Bujukčekmeče, direktno
17.00 Sport klub 2 Pregled holandske lige
17.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola francuske lige
17.05 SOS SOS bubamara
17.15 Eurosport Auto trke: Meksiko
17.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola italijanske lige
18.00 Arenasport 2 Košarka: Panatinaikos – Promiteas, direktno
18.00 Arenasport 1 Košarka: Crvena zvezda – MZT Skoplje, direktno
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Istra – Inter, direktno
18.00 Eurosport Alpsko skijanje: Zelden
18.00 SOS Prva liga, derbi
18.00 Sport klub 2 Fudbal: Fenerbahče – Kajzeri, direktno
18.15 Arenasport 4 Hokej: Njujork Rendžers – Montreal
18.30 Eurosport Auto trke: Meksiko
18.50 Sport klub 3 Moto GP Malezija, trke
18.55 SOS Da li znate
19.00 Eurosport 2 Engleska – Španija, finale
19.05 SOS Objektiv: Autokomanda
19.45 Arenasport 2 Bejzbol: Hjuston – La Dodžers
19.55 Eurosport Vesti
20.00 Sport klub 2 Pregled Premijer lige
20.00 SOS Crna tačka
20.00 Arenasport 1 Košarka, emisija U obruču, direktno
20.00 Arenasport 3 Fudbal: PSŽ – Nica
20.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola italijanske lige
20.25 Eurosport 2 Vesti
20.30 Eurosport 2 Četvrtfinale
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Verona – Inter, direktno
20.55 Eurosport Snuker: Kina
21.00 Sport klub 2 Fudbal: Barnli – Njukasl, direktno
21.00 Sport klub 3 Fudbal: Espanjol – Betis, direktno
21.00 SOS Total soker – odjeci, uživo
21.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
22.00 Arenasport 2 Boks
22.00 Eurosport 2 Internacionalni šampionat, Dačin, Kina
22.00 Arenasport 1 FIFA fudbal
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Čelzi – Roma
22.30 Arenasport 1 Fudbal, magazin Lige šampiona
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.40 Eurosport Vesti
22.45 Arenasport 4 FIFA fudbal
22.50 Eurosport Fudbal, U17
22.55 Sport klub 3 Odbojka (ž): Monca – Skandiči
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Sport klub 2 Pregled španske lige
23.10 SOS SOS koš, uživo
23.20 Eurosport 2 Potera istorije
23.25 Eurosport 2 Vesti
23.30 Sport klub 1 Pregled Premijer lige
23.30 Eurosport 2 Svetski kup, Meksiko Siti, Kompaund
23.30 Arenasport 1 Automoto, Mobil auto
00.00 Arenasport 1 Hokej: Boston – Kolambas, direktno
00.00 Arenasport 4 Košarka: Crvena zvezda – MZT Skoplje
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Verona – Inter
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Sutjeska – Zeta
00.00 Sport klub 2 Pregled Championship
00.30 Sport klub 1 Pregled španske lige
00.30 Sport klub 2 Pregled portugalske lige
00.35 Sport klub 3 Fudbal: Barnli – Njukasl
00.45 SOS SOS vesti
01.00 SOS Noćni program
01.15 Sport klub 2 Košarka: CSKA – Riga
01.30 Sport klub 1 NFL: Kanzas Siti – Denver, direktno
01.45 Arenasport 4 Automoto, Mobil auto
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Mariners – Melburn Siti
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.15 Arenasport 4 Fudbal: Benevento – Lacio
02.25 Sport klub 3 Premijer liga, danas
02.30 Arenasport 1 Fudbal: Klub Briž – STVV
02.45 Sport klub 2 KHL: Avangard – CSKA
03.20 Arenasport 2 Automoto, Vels
03.50 Sport klub 3 Fudbal: Aalborg – Odense
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Tuluz – Sent Etijen
04.00 Arenasport 4 Fudbal: Juventus – Sporting
04.30 Arenasport 2 Ragbi:Konaht – Munster
04.30 Arenasport 1 Fudbal: Boka Juniors – Belgrano
04.35 Sport klub 2 Košarka: Himki – Astana
04.40 Sport klub 1 NBA Action
04.56 RTS 2 Tenis – Pariz, r,
05.10 Sport klub 1 Pregled ATP Beč
05.35 Sport klub 3 Fudbal: Henan – Šangaj

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavi komentar

Translate »