Sportski TV program – utorak, 31. oktobar 2017.

07.00 Arenasport 1 Fudbal: Arsenal TV
07.00 Eurosport 2 Kup Rusije
07.30 Sport klub 3 Ragbi: Pariz – London
07.45 Arenasport 2 Bejzbol
07.50 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Anderleht – Genk
08.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola francuske lige
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Marsej – PSŽ
08.10 Sport klub 2 Košarka: Kalev – Parma
08.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola italijanske lige
08.30 Eurosport 2 Super serija: Odense, Danska
08.30 Eurosport Snuker: Kina
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 1 Košarka: FMP – Zadar
09.05 SOS Crna tačka
09.15 Sport klub 3 Pregled portugalske lige
09.30 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo: Herez de la Frontera
09.50 Sport klub 2 Fudbal: Lokomotiva – Krasnodar
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Mančester Siti – Napoli
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 SOS Prva liga, derbi
10.00 Arenasport 4 Fudbal: Lacio – Kaljari
10.05 Sport klub 3 Fudbal: Austrija Beč – Rapid
10.30 Sport klub 1 SK studio
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.35 Eurosport 2 Home Nations Series, Barnsli, UK: Finale
10.50 SOS Aforizmi o sportu
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Troj – Lion
11.00 Eurosport Fudbal, U17
11.00 Sport klub 1 Tenis: ATP Masters u Parizu
11.15 SOS Total soker – odjeci
11.35 Sport klub 2 Fudbal: Sosijedad – Espanjol
11.55 Sport klub 3 Pregled Championship
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Totenhem – Liverpul
12.00 Arenasport 2 Hokej: Los Anđeles – Toronto
12.00 Arenasport 4 Košarka: Bosna – Rogaška
12.25 Sport klub 3 Fudbal: Hadersfild – Mančester Junajted
12.30 Eurosport 2 SAD – Engleska, četvrtfinale
13.00 SOS SOS koš
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Torino – Roma
13.30 Sport klub 2 VTA Singapur i ATP Beč, finala, direktno
13.45 Arenasport 4 Fudbal, Arsenal TV
13.45 Eurosport 2 Španija – Iran, četvrtfinale
13.45 Arenasport 2 Rukomet (ž), pregled EHF lige šampiona
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Sao Paulo – Flamengo
14.15 Arenasport 2 Košarka: FMP – Zadar
14.15 Sport klub 3 NFL: Nju Ingland – Atlanta
14.30 SOS SOS vesti
14.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled i talijanske lige
15.00 Sport klub 2 VTA Singapur, ATP Bazel i ATP Beč, direktno
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Crvena zvezda – Mladost
15.00 Eurosport 2 Home Nations Series, Barnsli, UK: Finale
15.15 SOS Prva liga, derbi
15.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled francuske lige
15.30 Arenasport 3 Fudbal: Napoli – Inter
15.45 SOS Košarka: Mlade nade
16.00 Arenasport 2 Great sporting momments
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Juventus – Sporting
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Brest Bretanja Handbal – Midtjiland
16.30 Eurosport 2 SAD – Engleska, četvrtfinale
16.30 SOS SOS vesti
16.35 Sport klub 3 Fudbal: Bešiktaš – Basaksehir
17.00 SOS Crna tačka
17.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola 1. lige Srbije
17.05 Eurosport Alpsko skijanje, Zelden
17.15 HRT 2 Hokej na ledu: Ebel liga
17.30 Arenasport 3 Fudbal: Partizan – Bačka
17.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola Prve lige Crne Gore
17.45 Eurosport 2 Španija – Iran, četvrtfinale
18.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled belgijske lige
18.00 Arenasport 2 Bejzbol
18.00 SOS Ženski fudbal
18.00 Eurosport Konjički sportovi: Verona
18.15 Arenasport 4 Hokej: Los Anđeles – Toronto
18.30 Arenasport 1 Košarka. Bešiktaš – Zelena Gora, direktno
18.30 Sport klub 3 Fudbal: Leverkuzen – Union Berlin, direktno
19.00 Eurosport 2 Home Nations Series, Barnsli, UK: Finale
19.00 Eurosport Trke dronova
19.00 SOS Prva liga, pregled
19.30 Arenasport 3 Fudbal: Kartagena – Sevilja, direktno
19.30 Sport klub 1 Evrokup, studio
19.55 Eurosport Vesti
20.00 Eurosport Snuker, Kina
20.00 SOS Futsal, pregled
20.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola italijanske lige
20.30 Arenasport 2 Fudbal, magazin Lige šampiona
20.30 Arenasport 1 Rukomet (ž), pregled EHF lige šampiona
20.30 Sport klub 3 Evrokup: Bilbao – Partizan, direktno
20.30 Sport klub 1 Košarka: Limož – Partizan
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Inter – Sampdorija, direktno
20.45 Arenasport 1 Fudbal: Svonsi – Mančester Junajted, direktno
21.00 SOS SOS bubamara
21.00 Arenasport 2 Fudbal: Mančester Siti – Vulverhempton Vanderers
21.05 HRT 1 Dokumentarna serija
21.30 Arenasport 3 Fudbal: Mursija – Barselona, direktno
21.55 Eurosport 2 Vesti
22.00 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo: Herez de la Frontera
22.20 Sport klub 3 KHL Ice Week
22.30 Sport klub 1 Top tenis
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.30 Sport klub 2 Zlatni momenti JU sporta
22.30 Eurosport Auto trke, Meksiko
22.35 Sport klub 3 Esports Balkan League – Counter Strike
22.40 Arenasport 1 FIFA fudbal
22.45 Sport klub 2 NBA Live
22.45 Arenasport 4 Automoto, Vels, najava
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 SOS Total soker – odjeci
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Arenasport 2 Fudbal: Hajduk – Dinamo
23.00 Eurosport 2 Kup Rusije
23.00 Sport klub 2 NFL: Filadelfija – Vašington
23.00 Arenasport 4 Poker
23.25 Eurosport Vesti
23.25 Sport klub 1 Košarka: Levaloa – Andora
23.30 Arenasport 3 Fudbal, pregled belgijske lige
23.30 Arenasport 1 Fudbal: Kartagena – Sevilja
00.00 Arenasport 4 Košarka: Bosna – Rogaška
00.00 Arenasport 3 FIFA fudbal
00.15 Arenasport 3 Fudbal: River Plate – Lanus, direktno
00.30 Sport klub 3 Fudbal: Magdeburg – Dortmund
01.00 Arenasport 2 Hokej: Edmonton – Pitsburg, direktno
01.00 Sport klub 1 Tenis: ATP Bazel, pregled
01.00 SOS SOS koš
01.30 Arenasport 1 Sporting Greats
01.30 Sport klub 2 Košarka. Himki – Crvena z vezda
01.45 Arenasport 4 Boks
02.00 Arenasport 1 Bejzbol: Hjuston – LA Dodžers, direktno
02.15 Sport klub 3 Pregled turske lige
02.15 Arenasport 4 Dokumentarni film
02.15 Arenasport 3 Fudbal: Magazin Lige šamiona
02.45 Arenasport 3 Fudbal: Libertad – Rasing, direktno
03.05 Sport klub 3 Evroliga: Real Madrid – Armani
03.10 Sport klub 2 Košarka. Bilbao – Partizan
03.30 Arenasport 2 Automoto, Finska, pregled
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Benfika – Mančester Junajted
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Larvik – Vardar
04.40 Sport klub 3 Fudbal: CSKA – Zenit
04.45 Arenasport 3 Fudbal, pregled francuske lige
04.45 Sport klub 2 Košarka: Makabi – Olimpijakos
05.00 Arenasport 1 Fudbal: Sao Paulo – Flamengo

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavi komentar

Translate »