Sportski TV program – četvrtak, 26. oktobar 2017.

08.00 Arenasport 3 Fudbal: Crvena zvezda – Mačva
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Mančester Siti – Napoli
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola 1. lige Srbije
08.20 Sport klub 2 Odbojka: Brčko – Ljubljana
08.30 Eurosport Fudbal, MLS, plej of
08.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola Prve lige Crne Gore
08.45 SOS SOS vesti
08.45 Sport klub 3 Evrokup: Lokomotiva – Alba
09.00 Arenasport 1 Košarka: Vršac – Krka
09.05 SOS SOS mreža
09.30 Eurosport 2 WTCC magazin
10.00 Arenasport 4 FIFA fudbal
10.00 Arenasport 2 Boks: Džordž Grous – Džejmi Koks
10.00 Eurosport 2 Watts
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Real Madrid – Totenhem
10.00 Eurosport Olimpijske igre: Neobični trenuci
10.05 Sport klub 2 Džudo gran pri, Zagreb, pregled
10.25 Sport klub 3 Odbojka: Uroševac – Groningen
10.30 Sport klub 2 La liga magazin
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.45 Eurosport 2 Home Nations Series, Barnsli, UK: 3. dan
11.00 Sport klub 2 VTA Moskva: Sasnovič – Kasatkina, direktno, četvrtfinale
11.00 SOS Aforizmi o sportu
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Monpelje – Nica
11.15 SOS Fudbalski miks
11.30 Eurosport Kuća slavnih: Lilehamer
11.45 Sport klub 3 Fudbal: Totenhem – Burnmut
12.00 Arenasport 4 Košarka: Banvit – Olimpija
12.00 Arenasport 2 Hokej: Čikago – St Luis
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Korintians – Gremio
12.00 SOS Borilački sportovi
12.15 Eurosport 2 WTCC magazin
12.15 Sport klub 1 Top tenis
12.30 Sport klub 2 VTA Moskva: Begu – Lapko, direktno, četvrtfinale
12.45 Eurosport 2 Fudži, Spidvej, Japan, pregled
12.45 Sport klub 1 NBA magazin
13.00 Sport klub 1 Tenis: ATP Beč, prenos osmine finala
13.00 SOS SOS koš
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Juventus -Lacio
13.15 Eurosport 2 Watts
13.30 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
13.30 Eurosport Biciklizam: London
13.35 Sport klub 3 Evrokup: Bilbao – Limož
13.45 Arenasport 4 Dokumentarni film
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Anderleht – PSŽ
14.00 Arenasport 2 Rukomet: Metalurg – Gorenje
14.00 Eurosport 2 Olimpijske igre
14.30 SOS SOS vesti
14.30 Eurosport Fudbal, MLS, plej of
14.45 Sport klub 2 Na današnji dan
14.55 Sport klub 2 PL Netbusters
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Budućnst – Zeta
15.00 Sport klub 1 Tenis: ATP Bazel i ATP Beč, prenos osmina finala
15.05 Sport klub 3 Evrokup: Darušafaka – Cedevita
15.15 Arenasport 4 Automoto, Katalonija, pregled
15.15 SOS Sportski savez Srbije
15.30 Arenasport 2 Tenis, Kremlin kup, direktno
15.30 Sport klub 2 Fudbal (ž): Srbija – Izrael, direktno
15.30 Arenasport 3 Fudbal: Juventus – Sporting
16.00 Eurosport 2 Gana – Niger, osmina finala
16.00 Eurosport Fudbal, MLS plej of četvrtfinale
16.15 Arenasport 4 Fudbal, magazin Lige Evrope
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Sport klub 3 PL Netbusters
16.45 Arenasport 1 Fudbal: Bajern – Seltik
17.00 Arenasport 4 Fudbal: Astana – Makabi Tel Aviv, direktno
17.00 Eurosport 2 Engleska – Japan, osmina finala
17.00 Sport klub 3 Evrokup: Zenit – Trentino
17.15 SOS Puls života – uživo
17.25 Sport klub 2 Evrokup: Partizan – Lijetuvos
17.30 Arenasport 3 Clubland
17.30 Arenasport 2 Fudbal, pregled Lige šampiona
17.55 RTS 2 Odbojka: Partizan – Klek
18.00 Eurosport 2 Fudži, Spidvej, Japan, pregled
18.00 Eurosport Biciklizam: London
18.00 Arenasport 3 Fudbal, Liga Evrope, studio
18.15 Sport klub 1 Program iz studija
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Sport klub 3 Pregled Premijer lige
18.30 Arenasport 2 Red Bul, Indijanapolis, magazin
18.30 Arenasport 1 Automoto, ABS šou
19.00 Arenasport 1 Rukomet: Gepingen – Vetclar, direktno
19.00 Sport klub 1 Košarka: Crvena zvezda – Makabi, prenos
19.00 Arenasport 4 Fudbal: Nica – Lacio, direktno
19.00 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
19.00 Eurosport Svi sportovi
19.00 Arenasport 3 Fudbal: Bate – Keln, direktno
19.00 Arenasport 2 Fudbal: Zenit – Rozenborg, direktno
19.15 SOS Autokomanda
19.15 Sport klub 2 NBA Live
19.25 Sport klub 3 Moto GP Japan, trka
19.30 Sport klub 2 NBA Action
19.30 Eurosport 2 Evropski šampionat na pisti, Berlin
19.30 RTS 2 Kros RTS
19.30 Eurosport Biciklizam: London
20.00 SOS SOS kolaž
20.05 Sport klub 2 Evroliga: Makabi – Baskonia, direktno
20.45 Arenasport 1 Košarka, pregled Endesa lige
20.45 Sport klub 3 Evroliga: Armani – Fenerbahče, direktno
20.50 Sport klub 1 Program iz studija
21.00 Arenasport 1 Košarka: Banvit – Olimpija
21.00 Republika Srpska Fudbal: Skenderbeg – Partizan
21.00 Arenasport 2 Fudbal: Mila – AEK Atina, direktno
21.00 Sport klub 1 Konferencije za medije
21.00 Arenasport 4 Fudbal: Dinamo Kijev – Jang Bojs, direktno
21.00 Arenasport 3 Fudbal: Skenderbeg – Partizan, direktno
21.10 SOS Fudbalski miks
21.15 Sport klub 1 Tenis: ATP Bazel i ATP Beč, prenos osmina finala
22.00 Sport klub 2 NFL Gameday
22.10 Eurosport 2 Vesti
22.15 Eurosport 2 Gana – Niger, osmina finala
22.30 Sport klub 2 Magazin Premijer lige
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.35 Sport klub 3 Trans vorld sport
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Arenasport 3 Fudbal: Nica – Lacio
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Arenasport 2 Boks
23.00 Sport klub 2 Mobil 1 grid
23.15 SOS Košarka
23.30 Sport klub 1 Košarka: Olimpijakos – Himki
23.30 Eurosport 2 Brazil – Honduras, osmina finala
23.30 Sport klub 3 Evroliga:Makabi – Baskonija
23.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled Lige Evrope
23.30 Sport klub 2 Trans vorld sport
23.50 Eurosport Fudbal, MLS plej of četvrtfinale
00.00 Arenasport 1 Fudbal: Skenderbeg – Partizan
00.00 Arenasport 4 Fudbal: Marsej – Vitoria Gimaraeš
00.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
00.20 Sport klub 2 Evroliga: Panatinaikos – Brose
00.45 Eurosport Svi sportovi
01.00 Arenasport 3 Fudbal: Flamengo – Bahia, direktno
01.00 Arenasport 2 Hokej: Tampa Bej – Kolambas, direktno
01.00 Sport klub 1 Fudbal
01.00 Sport klub 3 Fudbal: Čelzi – Roma
01.00 SOS Noćni program
01.30 Eurosport Fudbal, MLS plej of četvrtfinale
01.30 Sport klub 1 NBA magazin
01.45 Arenasport 4 Dokumentarni film
01.45 Sport klub 1 NFL magazin
01.55 Sport klub 2 Ekstremni svet sporta
02.00 Arenasport 1 Fudbal: Astana – Makabi Tel Aviv
02.25 Sport klub 2 NFL: Oukland – Kanzas Siti, direktno
02.25 Sport klub 1 NFL: Baltimor – Majami, prenos
02.45 Sport klub 3 Evroliga: Panatinaikos – Brose
03.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled italijanske lige
03.15 Arenasport 4 Automoto, Katalonija, pregled
03.30 Arenasport 2 Automoto, Formula 2, Španija
03.30 Arenasport 3 Clubland
04.00 Arenasport 1 FIFA fudbal
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Lion -Monako
04.15 Sport klub 3 Evrokup: Ređo Emilija – Galatasaraj
04.15 Arenasport 4 Fudbal:Spartak – Sevilja
04.30 Arenasport 1 Fudbal: Velez – Njuels
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Vardar – Zagreb
05.40 Sport klub 2 Evroliga: Armani – Fenerbahče
05.45 Sport klub 3 SK miks

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavi komentar

Translate »