Sportski TV program – sreda, 25. oktobar 2017.

Sportski TV program – sreda, 25. oktobar 2017.

08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 3Fudbal: Radnik – Partizan
08.00Arenasport 4Fudbal: Vasko – Botafogo
08.15Arenasport 2Hokej: Tampa Bej – Detroit
08.30EurosportBiciklizam: London
08.45Sport klub 1Košarka: Himki -Crvena zvezda
08.45Sport klub 3Evrokup: Hapoel – Budućnost
08.45SOSSOS vesti
08.55Sport klub 2Pregled Premijer lige
09.00Arenasport 1Košarka: Zrinjski Mostar – Bosna Rojal
09.05SOSSOS bubamara
09.30Eurosport 2Fudži Spidvej,Japan, pregled
09.45EurosportPregled MLS
09.50SOSFudbalski miks
10.00Arenasport 3Fudbal: Sparta Moskva – Sevilja
10.00Arenasport 4Fudbal: Inter – Milan
10.00Sport klub 2VTA Moskva, osmina finala, direktno
10.00Eurosport 2WTCC magazin
10.15EurosportFIFA fudbal
10.15Sport klub 3Pregled Championship
10.30Sport klub 1Fudbal: SKA – Dinamo Sankt Peterburg, prenos
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30Eurosport 2Evropsko prvenstvo Hokenhajm
10.45Sport klub 3Evrokup: Tofas – Gran Kanaria
10.45EurosportFudbal, U17, četvrtfinale
11.00Arenasport 1Fudbal: Guingamp – Rens
11.00Eurosport 2Home Nations Series, Barnsli, UK: 2. dan
11.00SOSDa li znate?
11.15SOSRegenezis – uživo
12.00Arenasport 2Rukomet: Vardar – Zagreb
12.00Arenasport 3Fudbal: Maribor – Liverpul
12.00Arenasport 4Košarka: Andora – Gran Kanaria
12.15Sport klub 3Fudbal: Betis – Valensija
12.15Eurosport 2Osmina finala
12.30Sport klub 1Pregled Championship
13.00SOSFudbalski miks
13.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola 1. lige Srbije
13.00Sport klub 1Tenis: ATP Beč, prenos
13.15Eurosport 2Osmina finala
13.15EurosportFudbal, U17, polufinale
13.30Arenasport 2Tenis, Kremlin kup, direktno
13.30Arenasport 1Red Bul, Indijanapolis, magazin
13.30Sport klub 1Tenis: VTA Singapur i ATP Beč, prenos
13.45Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
13.45Arenasport 3Fudbal. Lion – Monako
14.00Arenasport 1Fudbal: Mančester Siti – Napoli
14.00Sport klub 3Košarka: Klivlend – Boston
14.00SOSSOS kolaž
14.30SOSSOS vesti
14.45Arenasport 4Fudbal, pregled italijanske lige
15.00Sport klub 1Tenis: ATP Bazel i ATP Beč, prenos
15.15Arenasport 4Fudbal, pregled francuske lige
15.15SOSSOS mreža
15.30Eurosport 2Osmina finala
15.30Arenasport 2Tenis, Kremlin kup, direktno
15.30Arenasport 3Fudbal: Inter – Milan
15.30EurosportFudbal
16.00Arenasport 1Fudbal: Juventus – Sporting, direktno
16.00Sport klub 3KHL: Metalurg MG – CSKA, direktno
16.15EurosportFudbal, U17, polufinale
16.15Eurosport 2Osmina finala
16.15Arenasport 4Fudbal: Borusija Dortmund – Real Madrid
16.30SOSSOS vesti
16.55SOSDa li znate?
17.05SOSSOS kolaž
17.30Arenasport 3Fudbal, pregled kola Prve lige Crne Gore
17.30Arenasport 2FINA Akvatiks
18.00Arenasport 3Fudbal: Budućnost – Zeta, direktno
18.00Arenasport 1Fudbal: Karabag – Atletiko Madrid, direktno
18.00Arenasport 2Košarka: Vršac – Krka, direktno
18.00Arenasport 4Automoto, Mobil auto
18.15Sport klub 3Na današnji dan
18.30Sport klub 3PL Netbusters
18.30Arenasport 4Košarka: Nimburk – Aris, direktno
18.30SOSSOS vesti
18.30Eurosport 2WTCC magazin
18.50SOSDa li znate?
19.00Eurosport 2Fudži Spidvej,Japan, pregled
19.00Sport klub 1Košarka: CSKA – Panatinaikos, prenos
19.00O2.TVSerija: „Lud, zbunjen, normalan“
19.15Sport klub 3Evrokup: Darušafaka – Cedevita, direktno
19.15SOSSportski savez Srbije
19.25Sport klub 2ATP Šangajm, pregled
19.30Eurosport 2Potera istorije
19.30EurosportBiciklizam: London
19.45SOSObjektiv
19.45Arenasport 2Košarka, pregled ABA lige
20.00Eurosport 2Fudbal, MLS liga
20.00Arenasport 1Fudbal, Liga šampiona, studio
20.00Arenasport 3FIFA fudbal
20.15Arenasport 4FIFA fudbal
20.15Arenasport 2Košarka, pregled Endesa lige
20.25EurosportVesti
20.30EurosportBiciklizam: London
20.30Eurosport 2FIFA fudbal magazin
20.45Arenasport 2Fudbal: Barselona – Olimpijakos, multiprenos, direktno
20.45Arenasport 1Fudbal: Juventus – Sporting, direktno
20.45SOSSOS vesti
20.45Arenasport 4Fudbal: Mančester Siti – Napoli, direktno
20.45Arenasport 3Fudbal: Benfika – Mančester Junajted, direktno
20.45Sport klub 2Evrokup: Bajern – Lietkabelis, direktno
20.55Eurosport 2Vesti
21.00Eurosport 2Osmina finala
21.00SOSSOS mreža, emisija dopisnika
21.00Sport klub 1Košarka: Unikaha – Bamberg, prenos
21.05Sport klub 3Džudo gran pri, Zagreb, pregled
21.30Sport klub 3Odbojka: Brčko -Ljubljana
22.30SOSSportski dnevnik
22.35Sport klub 2Svet sporta magazin
22.45Arenasport 2Boks
22.45Arenasport 1Fudbal, Liga šampiona, studio
22.45Arenasport 3Foot Brazil; pregled
22.45Arenasport 4Fudbal, pregled belgijske lige
23.00Sport klub 2ATP Uncovered
23.00Arenasport 1Fudbal, pregled Lige šampiona
23.00Arenasport 4Poker
23.00Sport klub 1Vesti
23.10SOSSOS koš
23.10Sport klub 3Evrokup: Partizan – Lietuvos
23.15Arenasport 3Fudbal, pregled kola Prve lige Crne Gore
23.25Sport klub 2Evrokup: Lokomotiva – Alba
23.30Eurosport 2Fudbal, MLS liga
23.30Sport klub 1Košarka: Fenerbahče – Efes
23.45EurosportFudbal, U17, polufinale
23.45Arenasport 3Fudbal: Anderleht – PSŽ
00.00Arenasport 2Fudbal: Bajern – Seltik
00.00Arenasport 4Fudbal: Spartak – Sevilja
00.25Arenasport 1Arenasport vesti
00.45SOSSOS vesti
00.45Sport klub 3Rukomet: Barselona – Valjadolid
00.54Arenasport 1Fudbal: Benfika – Mančester Junajted
01.00Sport klub 2Pregled Naskar, plej of, Taladega
01.00SOSNoćni program
01.00Sport klub 1Košarka: Cedevita – Andora
01.15Sport klub 3Pregled turske lige
01.30EurosportFudbal: MLS plej of
01.45Arenasport 3Fudbal: Korintians – Gremio, direktno
01.45Arenasport 4Boks
01.50Sport klub 2Odbojka (ž): Brčko -Maribor
02.00Sport klub 3Pregled ruske lige
02.00O2.TVSerija: „Balkanska mafija“
02.00Arenasport 2Hokej: Čikago -St Luis
02.15Arenasport 4Fudbal, magazin Lige šampiona
02.30Sport klub 3Evrokup: Uniks – Levalois
02.45Arenasport 4Automoto,ABS šou
03.00Arenasport 1Fudbal: River Plate – Tukuman
03.15Arenasport 4Fudbal, magazin Lige Evrope
03.30EurosportBiciklizam: London
03.30Sport klub 2Evrokup: Ređo Emilija – Galatasaraj
03.30Arenasport 3Clubland
04.00Arenasport 3Fudbal: Dižon – PSŽ
04.00Sport klub 3Pregled Naskar, plej of, Taladega
04.15Arenasport 4Fudbal: Monako – Bešiktaš
04.30Arenasport 2Rukomet: Dinamo – Celje
04.45Arenasport 1Fudbal: Sparta Prag – Viktorija Plzen
05.00Sport klub 3Boks: Mejveter – Mekgregor
05.10Sport klub 2Odbojka: Uroševac – Groningen

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: