Sportski TV program – sreda, 13. decembar 2017.

Sportski TV program – sreda, 13. decembar 2017. 07.00 Eurosport Snuker: Glazgov 07.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola francuske lige 07.30 Arenasport 1 Rukomet: Dinamo – Nekse 07.45 Arenasport 2 Rukomet, pregled EHF lige šampiona 07.50 Sport klub 2 Odbojka: Maseik – Trentino 08.00 Arenasport 4 Fudbal: Mančester Junajted – CSKA Moskva 08.00 Arenasport 3 Fudbal: Partizan – Vojvodina 08.00…

Read More

Sportski TV program – nedelja, 10. decembar 2017.

Sportski TV program – nedelja, 10. decembar 2017. 07.00 Eurosport Snuker, Jork 07.00 Arenasport 1 Fudbal: Kaljari – Verona 07.10 Sport klub 2 Fudbal: Kristal Palas – Burnmut 07.30 Eurosport 2 Val Torans, Francuska, ski kros 07.30 N1 Sport klub info 07.45 Arenasport 2 Fudbal, pregled Lige Evrope 07.50 Sport klub 3 Palakanestro: Breša – Sasari 08.00 Arenasport 4 Fudbal,…

Read More

Sportski TV program – nedelja, 26. novembar 2017.

Sportski TV program – nedelja, 26. novembar 2017. 07.00 Eurosport 2 Ruka, Finska 142 m skakaonica, timovi 07.00 Eurosport Snuker: Severna Irska 07.00 Arenasport 1 Fudbal: Kjevo – Spal 07.30 N1 Sport klub info 07.45 Arenasport 2 Boks 08.00 Eurosport 2 Destinacija Pjongčang 08.00 Sport klub 1 Vesti 08.00 Arenasport 3 Fudbal: Kaen – Bordo 08.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled…

Read More

Sportski TV program – četvrtak, 05. oktobar 2017.

Sportski TV program – četvrtak, 05. oktobar 2017. 07.00 Eurosport 2 Bergen, Norveška 07.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola Superlige 07.45 Arenasport 2 Automoto, Mobil auto 08.00 Arenasport 3 Fudbal: Crvena zvezda – Vojvodina 08.00 Arenasport 4 Fudbal: Karabag – Roma 08.00 Arenasport 1 FIFA fudbal 08.15 Arenasport 2 Odbojka (ž), EP, plej of 08.30 Eurosport 2 SP Portimao 08.30…

Read More

MEČ DANA: Šta od sporta nude televizije? (11. avgust)

Najzanimljivije iz programa televizije – Ivana će se takmičiti u finalu Svetskog prvenstva, koje počinje u 20.15. Pored toga, Mihail Dudaš će se boriti u desetoboju, a došlo je vreme i za početak Premijer lige utakmicom Arsenal – Lester. PROGRAM ZA PETAK 17.50 RTS 2 Vaterpolo (mladi) četvrtfinale, prenos 18.30 Tenis, ATP Montreal (SK 1) 18.30 Tenis, WTA Toronto (SK2)…

Read More

Sportski TV program – petak, 30. jun 2017.

Sportski TV program – petak, 30. jun 2017. 07.00 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin 07.00 Arenasport 1 Fudbal, Arsenal TV 07.15 Sport klub 3 Fudbal (egzibicija): Viljareal -La Liga 07.30 Sport klub 2 Košarka (ž): Francuska – Slovačka 07.30 Eurosport 2 Nirburging, Nemačka, trke 07.45 Arenasport 2 Automoto, ABS šou 08.00 Sport klub 1 Vesti 08.00 Arenasport 3 Fudbal: Nemačka…

Read More

Sportski TV program – sreda, 28. jun 2017.

Sportski TV program – sreda, 28. jun 2017. 07.00 Arenasport 1 Košarka, emisija U obruču 07.00 Eurosport Tenis: ATP Istborn 07.30 Sport klub 3 Fudbal: Gvizhou – Gvangžu Evergrande 07.35 Sport klub 2 Ekstremni svet sporta 07.45 Arenasport 2 Automoto, mobil auto 08.00 Arenasport 4 Automoto, Meksiko, pregled 08.00 Sport klub 1 Vesti 08.00 Arenasport 1 FINA akvatik 08.00 Sport…

Read More
Translate »