Sportski TV program – nedelja, 26. novembar 2017.

Sportski TV program – nedelja, 26. novembar 2017.

07.00Eurosport 2Ruka, Finska 142 m skakaonica, timovi
07.00EurosportSnuker: Severna Irska
07.00Arenasport 1Fudbal: Kjevo – Spal
07.30N1Sport klub info
07.45Arenasport 2Boks
08.00Eurosport 2Destinacija Pjongčang
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 3Fudbal: Kaen – Bordo
08.00Arenasport 4Fudbal, pregled Lige šampiona
08.15Arenasport 2Hokej: Pitsburg – Boston
08.30Sport klub 1Fudbal: Aves – Porto
08.30Eurosport 2Belfast, Severna Irska, polufinale
08.40Sport klub 2Fudbal: Real Madrid – Malaga
08.40Sport klub 3Odbojka (ž): Novara – Kasalmađore
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 4Fudbal: Adelaida – Vestern Sidnej, direktno
09.00Arenasport 1Rukomet: Erlangen – Melsungen
09.05SOSObjektiv
09.30EurosportSkijaško trčanje, Ruka, prenos
10.00Eurosport 2Ruka, Finska, 10 km, gundersen individualno
10.00Arenasport 2Automoto, Abu Dabi, direktno
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.00Arenasport 3Fudbal: Rudar – Sutjeska
10.20Sport klub 1Pregled Evrolige
10.25Sport klub 3Fudbal: Saragosa – Reus
10.30Eurosport 2Francuska – Japan
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Sport klub 2Ekstremni svet sporta
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.40Arenasport 2Košarka, pregled Endesa lige
11.00Arenasport 2Automoto, Abu Dabi, direktno
11.00Arenasport 4Poker
11.00Arenasport 1Fudbal: Bevern – Sporting Šarlroa
11.05SOSPuls života
11.05Sport klub 2Fudbal: Totenhem – Vest Bromvič
11.10Sport klub 1Na današnji dan
11.25Sport klub 1Car Fashion
11.45Eurosport 2Ruka, Finska 142 m skakaonica, timovi
12.00Sport klub 1Fudbal: Rubin – CSKA, direktno
12.00Arenasport 3Fudbal: Borac – Voždovac
12.00Arenasport 4Fudbal, pregled Kopa Libertadores
12.00Arenasport 2Hokej: Vašington – Toronto
12.15Sport klub 3Na današnji dan
12.28Republika SrpskaMagazin Lige šampiona
12.30Arenasport 4Fudbal, magazin Lige šampiona
12.30Sport klub 3Fudbal: Ajaks -Roda, direktno
12.45Eurosport 2Belfast, Severna Irska, polufinale
13.00Arenasport 1Fudbal: Kaljari – Inter
13.00Sport klub 2Indijska lia. ATK Kolkata – Pune Siti, direktno
13.00SOSObjektiv
13.00EurosportNordijska kombinacija, Finska
13.00Arenasport 4Fudbal: Supersport Junajted – Mazembe
14.00EurosportBiatlon: Švedska
14.00Arenasport 2Automoto, Australija
14.00Sport klub 1Formula 1, Dubai, trka, direktno
14.00Arenasport 3Fudbal, pregled Lige šampiona
14.00Eurosport 2Ruka, Finska, 10 km potera
14.10RTS 2Biciklizam: Grand Fondo 2017.
14.25RTS 2Magazin Lige šampiona
14.30Sport klub 3Fudbal: Sautempton – Everton, direktno
14.30SOSSOS vesti
15.00Arenasport 3Fudbal: Milan – Torino, direktno
15.00EurosportSki skokovi: Finska
15.00Sport klub 2Fudbal: Barnli – Arsenal, direktno
15.00Arenasport 4Fudbal: Udineze – Napoli, direktno
15.00Arenasport 2Fudbal: Đenova – Roma, direktno
15.00Arenasport 1Fudbal: Čukarički – Crvena zvezda, direktno
15.15Eurosport 2Hamburg – Hofenhajm
15.15SOSFudbalski miks
16.10Sport klub 1NBA Live
16.20Sport klub 1Premijer liga, golovi
16.30Sport klub 3Fudbal: Rapid – Salcburg, direktno
16.30SOSSOS vesti
16.50SOSAforizmi o sportu
17.00Arenasport 3FIFA fudbal
17.00Sport klub 1Fudbal: Hadersfild – Mančester Siti, direktno
17.00Arenasport 2Rukomet: Pivovarna Laško – Flensburg, direktno
17.00Arenasport 1Fudbal: Partizan – Spartak, direktno
17.00Sport klub 2NFL Gameday
17.00Arenasport 4Fudbal, pregled Lige šampiona
17.05SOSObjektiv
17.30Eurosport 2FIFA fudbal magazin
17.30Arenasport 3Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
17.30Sport klub 2Fudbal: Antalija – Fenerbahče, direktno
17.45HRT 2Košarka: Hrvatska – Italija, prenos
18.00Eurosport 2Keln – Herta Berlin
18.00Sport klub 3Košarka: Hrvatska – Italija, uključenje, direktno
18.00Arenasport 3Fudbal: Cibalija – Rijeka, direktno
18.00Arenasport 4Fudbal: Lacio – Fiorentina, direktno
18.00SOSTreniraj, budi zdrav
18.30SOSSOS vesti
18.45EurosportVesti
18.45Arenasport 2Automoto, Abu Dabi
19.00Sport klub 1Fudbal: Pakoš Fereira – Sorting, direktno
19.00SOSSećanja
19.00Arenasport 1Rukomet: Vive Kielce – PSŽ, direktno
19.30Arenasport 2Fudbal, pregled Lige Evrope
19.30Sport klub 2Košarka. Španija – Slovenija, direktno
20.00Eurosport 2Belfast, Severna Irska, finale
20.00Arenasport 4Fudbal, pregled Lige Evrope
20.00EurosportAlpsko skijanje, Kanada
20.00Arenasport 3Fudbal, pregled Kopa Libertadores
20.00Sport klub 3Fudbal: Albasete – Hihon, direktno
20.00Arenasport 2Fudbal: Klub Briž – Zulte Varegem, direktno
20.30Arenasport 3Fudbal, magazin Lige šampiona
20.45Arenasport 1Fudbal, pregled Lige Evrope
20.45Arenasport 4Fudbal: Juventus – Krotone, direktno
20.45SOSSOS vesti
20.45Sport klub 1Fudbal: Valensija – Barselona, direktno
21.00Arenasport 3Fudbal: Monako – PSŽ, direktno
21.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola Superlige
21.00SOSTotal soker
21.30Eurosport 2Trofej Erika Bompara
21.30Sport klub 2Košarka: Minesota – Feniks, direktno
21.30EurosportSnuker, Severna Irska, prenos
21.55Sport klub 3Car Fashion
22.00Arenasport 2Automoto, Abu Dabi
22.00Arenasport 1FIFA fudbal
22.00Eurosport 2Skejt Amerika, slobodan program (ž)
22.25Sport klub 3NFL: La Rams – Nju Orleans, direktno
22.30Arenasport 1Fudbal, magazin Lige šampiona
22.40Sport klub 1Na današnji dan
22.45Arenasport 4Fudbal: Čukarički – Crvena zvezda
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Arenasport 2Hokej: Edmonton – Boston, direktno
23.00Arenasport 3Fudbal, pregled Lige Evrope
23.00SOSSportski dnevnik
23.00Sport klub 1Vesti
23.15Arenasport 3Fudbal: River Plate – Njuels Old Bojs, direktno
23.15SOSObjektiv
23.25Sport klub 1Košarka: Hrvatska – Italija
23.30Arenasport 1Fudbal: Milan – Torino
23.55EurosportVesti
00.00Sport klub 2Fudbal: Sautempton – Everton
00.00EurosportSki skokovi: Finska
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.00Sport klub 1Košarka: Španija – Slovenija
01.35Sport klub 3Odbojka: Lube – Peruđa
01.50Sport klub 2Car Fashion
02.00Sport klub 2Fudbal: Valensija – Barselona
02.30Sport klub 1NFL: Pitsburg – Grin Bej, direktno
03.15Sport klub 3Dejvis kup, finale: Francuska – Belgija
03.45Sport klub 2Svet sporta magazin
04.10Sport klub 2Fudbal: Hadersfild – Mančester Siti
04.30RTS 2Biciklizam: Grand Fondo 2017.
04.45RTS 2Magazin Lige šampiona
05.15Sport klub 3SK momenti
05.25Sport klub 3Fudbal: Pakoš Fereira – Sporting
05.30Sport klub 1Pregled Evrolige

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: