Sportski TV program – nedelja, 26. novembar 2017.

07.00 Eurosport 2 Ruka, Finska 142 m skakaonica, timovi
07.00 Eurosport Snuker: Severna Irska
07.00 Arenasport 1 Fudbal: Kjevo – Spal
07.30 N1 Sport klub info
07.45 Arenasport 2 Boks
08.00 Eurosport 2 Destinacija Pjongčang
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Kaen – Bordo
08.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled Lige šampiona
08.15 Arenasport 2 Hokej: Pitsburg – Boston
08.30 Sport klub 1 Fudbal: Aves – Porto
08.30 Eurosport 2 Belfast, Severna Irska, polufinale
08.40 Sport klub 2 Fudbal: Real Madrid – Malaga
08.40 Sport klub 3 Odbojka (ž): Novara – Kasalmađore
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 4 Fudbal: Adelaida – Vestern Sidnej, direktno
09.00 Arenasport 1 Rukomet: Erlangen – Melsungen
09.05 SOS Objektiv
09.30 Eurosport Skijaško trčanje, Ruka, prenos
10.00 Eurosport 2 Ruka, Finska, 10 km, gundersen individualno
10.00 Arenasport 2 Automoto, Abu Dabi, direktno
10.00 SOS Treniraj, budi zdrav
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Rudar – Sutjeska
10.20 Sport klub 1 Pregled Evrolige
10.25 Sport klub 3 Fudbal: Saragosa – Reus
10.30 Eurosport 2 Francuska – Japan
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Sport klub 2 Ekstremni svet sporta
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.40 Arenasport 2 Košarka, pregled Endesa lige
11.00 Arenasport 2 Automoto, Abu Dabi, direktno
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Bevern – Sporting Šarlroa
11.05 SOS Puls života
11.05 Sport klub 2 Fudbal: Totenhem – Vest Bromvič
11.10 Sport klub 1 Na današnji dan
11.25 Sport klub 1 Car Fashion
11.45 Eurosport 2 Ruka, Finska 142 m skakaonica, timovi
12.00 Sport klub 1 Fudbal: Rubin – CSKA, direktno
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Borac – Voždovac
12.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled Kopa Libertadores
12.00 Arenasport 2 Hokej: Vašington – Toronto
12.15 Sport klub 3 Na današnji dan
12.28 Republika Srpska Magazin Lige šampiona
12.30 Arenasport 4 Fudbal, magazin Lige šampiona
12.30 Sport klub 3 Fudbal: Ajaks -Roda, direktno
12.45 Eurosport 2 Belfast, Severna Irska, polufinale
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Kaljari – Inter
13.00 Sport klub 2 Indijska lia. ATK Kolkata – Pune Siti, direktno
13.00 SOS Objektiv
13.00 Eurosport Nordijska kombinacija, Finska
13.00 Arenasport 4 Fudbal: Supersport Junajted – Mazembe
14.00 Eurosport Biatlon: Švedska
14.00 Arenasport 2 Automoto, Australija
14.00 Sport klub 1 Formula 1, Dubai, trka, direktno
14.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled Lige šampiona
14.00 Eurosport 2 Ruka, Finska, 10 km potera
14.10 RTS 2 Biciklizam: Grand Fondo 2017.
14.25 RTS 2 Magazin Lige šampiona
14.30 Sport klub 3 Fudbal: Sautempton – Everton, direktno
14.30 SOS SOS vesti
15.00 Arenasport 3 Fudbal: Milan – Torino, direktno
15.00 Eurosport Ski skokovi: Finska
15.00 Sport klub 2 Fudbal: Barnli – Arsenal, direktno
15.00 Arenasport 4 Fudbal: Udineze – Napoli, direktno
15.00 Arenasport 2 Fudbal: Đenova – Roma, direktno
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Čukarički – Crvena zvezda, direktno
15.15 Eurosport 2 Hamburg – Hofenhajm
15.15 SOS Fudbalski miks
16.10 Sport klub 1 NBA Live
16.20 Sport klub 1 Premijer liga, golovi
16.30 Sport klub 3 Fudbal: Rapid – Salcburg, direktno
16.30 SOS SOS vesti
16.50 SOS Aforizmi o sportu
17.00 Arenasport 3 FIFA fudbal
17.00 Sport klub 1 Fudbal: Hadersfild – Mančester Siti, direktno
17.00 Arenasport 2 Rukomet: Pivovarna Laško – Flensburg, direktno
17.00 Arenasport 1 Fudbal: Partizan – Spartak, direktno
17.00 Sport klub 2 NFL Gameday
17.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled Lige šampiona
17.05 SOS Objektiv
17.30 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
17.30 Arenasport 3 Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
17.30 Sport klub 2 Fudbal: Antalija – Fenerbahče, direktno
17.45 HRT 2 Košarka: Hrvatska – Italija, prenos
18.00 Eurosport 2 Keln – Herta Berlin
18.00 Sport klub 3 Košarka: Hrvatska – Italija, uključenje, direktno
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Cibalija – Rijeka, direktno
18.00 Arenasport 4 Fudbal: Lacio – Fiorentina, direktno
18.00 SOS Treniraj, budi zdrav
18.30 SOS SOS vesti
18.45 Eurosport Vesti
18.45 Arenasport 2 Automoto, Abu Dabi
19.00 Sport klub 1 Fudbal: Pakoš Fereira – Sorting, direktno
19.00 SOS Sećanja
19.00 Arenasport 1 Rukomet: Vive Kielce – PSŽ, direktno
19.30 Arenasport 2 Fudbal, pregled Lige Evrope
19.30 Sport klub 2 Košarka. Španija – Slovenija, direktno
20.00 Eurosport 2 Belfast, Severna Irska, finale
20.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled Lige Evrope
20.00 Eurosport Alpsko skijanje, Kanada
20.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled Kopa Libertadores
20.00 Sport klub 3 Fudbal: Albasete – Hihon, direktno
20.00 Arenasport 2 Fudbal: Klub Briž – Zulte Varegem, direktno
20.30 Arenasport 3 Fudbal, magazin Lige šampiona
20.45 Arenasport 1 Fudbal, pregled Lige Evrope
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Juventus – Krotone, direktno
20.45 SOS SOS vesti
20.45 Sport klub 1 Fudbal: Valensija – Barselona, direktno
21.00 Arenasport 3 Fudbal: Monako – PSŽ, direktno
21.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola Superlige
21.00 SOS Total soker
21.30 Eurosport 2 Trofej Erika Bompara
21.30 Sport klub 2 Košarka: Minesota – Feniks, direktno
21.30 Eurosport Snuker, Severna Irska, prenos
21.55 Sport klub 3 Car Fashion
22.00 Arenasport 2 Automoto, Abu Dabi
22.00 Arenasport 1 FIFA fudbal
22.00 Eurosport 2 Skejt Amerika, slobodan program (ž)
22.25 Sport klub 3 NFL: La Rams – Nju Orleans, direktno
22.30 Arenasport 1 Fudbal, magazin Lige šampiona
22.40 Sport klub 1 Na današnji dan
22.45 Arenasport 4 Fudbal: Čukarički – Crvena zvezda
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Arenasport 2 Hokej: Edmonton – Boston, direktno
23.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled Lige Evrope
23.00 SOS Sportski dnevnik
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.15 Arenasport 3 Fudbal: River Plate – Njuels Old Bojs, direktno
23.15 SOS Objektiv
23.25 Sport klub 1 Košarka: Hrvatska – Italija
23.30 Arenasport 1 Fudbal: Milan – Torino
23.55 Eurosport Vesti
00.00 Sport klub 2 Fudbal: Sautempton – Everton
00.00 Eurosport Ski skokovi: Finska
00.45 SOS SOS vesti
01.00 SOS Noćni program
01.00 Sport klub 1 Košarka: Španija – Slovenija
01.35 Sport klub 3 Odbojka: Lube – Peruđa
01.50 Sport klub 2 Car Fashion
02.00 Sport klub 2 Fudbal: Valensija – Barselona
02.30 Sport klub 1 NFL: Pitsburg – Grin Bej, direktno
03.15 Sport klub 3 Dejvis kup, finale: Francuska – Belgija
03.45 Sport klub 2 Svet sporta magazin
04.10 Sport klub 2 Fudbal: Hadersfild – Mančester Siti
04.30 RTS 2 Biciklizam: Grand Fondo 2017.
04.45 RTS 2 Magazin Lige šampiona
05.15 Sport klub 3 SK momenti
05.25 Sport klub 3 Fudbal: Pakoš Fereira – Sporting
05.30 Sport klub 1 Pregled Evrolige

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Translate »