Sportski TV program – četvrtak, 05. oktobar 2017.

Sportski TV program – četvrtak, 05. oktobar 2017.

07.00Eurosport 2Bergen, Norveška
07.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola Superlige
07.45Arenasport 2Automoto, Mobil auto
08.00Arenasport 3Fudbal: Crvena zvezda – Vojvodina
08.00Arenasport 4Fudbal: Karabag – Roma
08.00Arenasport 1FIFA fudbal
08.15Arenasport 2Odbojka (ž), EP, plej of
08.30Eurosport 2SP Portimao
08.30Arenasport 1Fudbal, pregled belgijske lige
08.30Sport klub 2Fudbal: Bridžton – Njukasl
08.35EurosportSnuker: Belgija
08.45SOSSOS vesti
08.55Sport klub 3Rukomet: Ademar Leon – Barselona
09.00Arenasport 1Košarka. Partizan – Fenerbahče
09.05SOSSOS mreža
10.00Arenasport 4FIFA fudbal
10.00Eurosport 2Watts
10.00Arenasport 2Boks: Valdez – Servania / Ramirez – Hart
10.00Arenasport 3Fudbal: Bazel – Benfika
10.20Sport klub 3Fudbal: Fenerbahče – Bešiktaš
10.30Eurosport 2Čajkovski, Rusija, 140m skakaonica
10.30EurosportFudbal: Filadelfija – Sijetl
10.30Arenasport 4Foot Brazil, pregled
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30Sport klub 2Fudbal: Ajaks – Viteze
10.30SOSSportski dnevnik
11.00Arenasport 4Poker
11.00Arenasport 1Odbojka (ž), EP, plej of
11.00SOSAforizmi o sportu
11.15SOSFudbalski miks
12.00Eurosport 2Bergen, Norveška
12.00Arenasport 3Fudbal: CSKA – Mančester Junajted
12.00SOSBorilački sportovi
12.00EurosportFudbal, pregled MLS
12.00Arenasport 4Košarka, ABA superkup, za 3. mesto
12.00Arenasport 2Bejzbol
12.15Sport klub 2Pregled ruske lige
12.20Sport klub 3NFL: Filadelfija – Njujork Džajants
12.45Sport klub 2Fudbal: Malata – Atletik Bilbao
12.45EurosportBiciklizam
13.00SOSSOS koš
13.00Arenasport 1Red Bul, Lausicring
13.30Eurosport 2Watts
13.45Arenasport 3Fudbal: Kruzeiro – Flamengo
13.45Arenasport 4Dokumentarni film
14.00Arenasport 1Fudbal: Sporting – Barselona
14.00EurosportBiciklizam: Kup Italije
14.00Eurosport 2Olimpijske igre
14.15Arenasport 2Automoto, Mobil auto
14.30Sport klub 2KHL: Slovan – Vitjaz
14.30SOSSOS vesti
14.45Arenasport 2Košarka: Partizan – Fenerbahče
15.00Eurosport 2Kuća slavnih: Rio 2016.
15.15SOSSportski savez Srbije
15.15Arenasport 4Košarka, emisija U obruču
15.25Sport klub 3Fudbal: Porto – Portimonense
15.30Sport klub 1Vesti
15.30Arenasport 3Clubland
16.00Arenasport 1Odbojka (ž): EP: Italija – Holandija, četvrtfinale, direktno
16.00Eurosport 2Watts
16.00Sport klub 1Košarka: Uniks – Zenit, prenos
16.00Arenasport 3Fudbal: Atletiko Madrid – Čalzi
16.15Sport klub 2Trans vorld sport
16.15Arenasport 4Fudbal, magazin Lige Evrope
16.30SOSSOS vesti
16.30Arenasport 2Rukomet: Kil – Aalborg Hadbold
16.30EurosportFudbal: Filadelfija – Sijetl
16.30Eurosport 2SP Portimao
17.00Arenasport 4Fudbal: Astana – Slavija, direktno
17.05Sport klub 2Jahting
17.10Sport klub 3PL Netbusers
17.15SOSPuls života – uživo
17.30Sport klub 2ATP Uncovered
18.00Sport klub 1Fudbal: Jermenija – Poljska, prenos
18.00Arenasport 1Automoto, Mobil auto
18.00EurosportSnuker: Belgija
18.00Arenasport 3Fudbal, Liga Evrope, studio
18.00Eurosport 2Fudbal, MLS Liga
18.00Arenasport 2Fudbal, pregled Lige šampiona
18.00Sport klub 2Svet sporta magazin
18.10Sport klub 3Pregled Naskar, plej of, Nju Hempšir
18.22Republika SrpskaEP u odbojici (ž): Srbija – Belorusija, prenos
18.30Arenasport 2Boks, bokserska regionalna liga
18.30Sport klub 2Atletiks
18.30Eurosport 2Watts
18.30Arenasport 1Odbojka (ž), EP: Srbija – Belorusija, četvrtfinale, direktno
18.30SOSSOS vesti
18.55Sport klub 2Ekstremni svet sporta
19.00Arenasport 3Fudbal: Keln – Crvena zvezda, direktno
19.00Arenasport 2Fudbal:Zenit – Real Sosijedad, direktno
19.00Arenasport 4Fudbal: Bate Borisov – Arsenal, direktno
19.05Sport klub 3Moto GP Aragon, trke
19.15SOSAutokomanda
19.25Sport klub 2NFL: Filadelfija – Njujork Džajants
19.30Eurosport 2Čajkovski, Rusija, 140m skakaonica
19.50Sport klub 1Program iz studija
20.00SOSSOS kolaž
20.30Arenasport 1Automoto, ABS šou
20.30Eurosport 2Sporting Kanzas Siti – LA Galaksi
20.45Sport klub 1Fudbal: Crna Gora – Danska, prenos
21.00Arenasport 3Fudbal: Milan – Rijeka, direktno
21.00Arenasport 2Fudbal: Everton – Apolon, direktno
21.00Arenasport 1Rukomet: Nant – Leven
21.00Arenasport 4Fudbal: Skenderbeg – Jang Bojs, direktno
21.04Republika SrpskaFudbal: Liga Evrope
21.10SOSFudbalski miks
21.55Eurosport 2Vesti
22.00Eurosport 2Fudbal, MLS Liga
22.00Sport klub 2NFL Gameday
22.30Eurosport 2Čajkovski, Rusija, 140m skakaonica
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Arenasport 1FIFA fudbal
22.30Sport klub 2Pregled japanske lige
22.45Sport klub 3Džudo, SP Budimpešta, pregled
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.00Arenasport 3Fudbal, pregled belgijske lige
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 2Boks: Smit – Skoglund
23.00Sport klub 2La liga magazin
23.00EurosportBiciklizam: Milano – Torino
23.15SOSKošarka
23.30Sport klub 1Fudbal, pregled kvalifikacija za SP
23.30Arenasport 1Fudbal, pregled Lige Evrope
23.30Eurosport 2Bergen, Norveška
23.30Arenasport 3Foot Brazil, pregled
23.30Sport klub 3Ekstremni svet sporta
23.30Sport klub 2Fudbal: Lester – Liverpul
23.40Republika SrpskaFudbal, LE: Milan – Rijeka, pregled
00.00Arenasport 3Fudbal: Astana – Slavija
00.00Arenasport 1Fudbal: Keln – Crvena zvezda
00.00Sport klub 3Džudo, SP Budimpešta, pregled
00.00Sport klub 1Fudbal: Engleska – Slovenija
00.00Arenasport 2Fudbal: Lacio – Varegem
00.00Arenasport 4Fudbal: Milan – Rijeka
00.25Sport klub 3Košarka (ž): Minesota – Los Anđeles
00.30EurosportBiciklizam: Kup Italije
01.00SOSNoćni program
01.20Sport klub 2Magazin Premijer lige
01.30EurosportBiciklizam: Metropole Evrope
01.45Arenasport 4Automoto, Mobil auto
01.45Arenasport 3Fudbal: Kruzeiro – Flamengo
01.50Sport klub 2Fudbal: Sosijedad – Valensija
01.50Sport klub 1NFL pregled
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.00Arenasport 1Fudbal: Bate Borisov – Arsenal
02.05Sport klub 3Pregled holandske lige
02.15Arenasport 4FIFA fudbal
02.20Sport klub 1Ekstremni svet sporta
02.45Arenasport 4Rukomet, pregled EHF lige šampiona
03.00Sport klub 3Pregled portugalske lige
03.00Sport klub 1Formula 1, Japan
03.15Arenasport 4Fudbal, pregled kola 1. lige Srbije
03.30Arenasport 2Automoto, Poljska
03.30Arenasport 3Clubland
03.40Sport klub 2VTA Premijer Vuan, četvrtfinale
03.45Arenasport 4Fudbal, pregled kola Prve lige Crne Gore
03.50Sport klub 3Pregled turske lige
04.00Arenasport 1FIFA fudbal
04.00Arenasport 3Fudbal: Monpelje – PSŽ
04.15Arenasport 4Fudbal: Borusija Dortmund – Real Madrid
04.30Arenasport 1Fudbal: Bahia – Gremio
04.30Arenasport 2Rukomet: Nant – Leven
04.30Sport klub 3Pregled ruske lige
05.00Sport klub 3Pregled Segunda divizion

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: