Sportski TV program – petak, 30. jun 2017.

Sportski TV program – petak, 30. jun 2017.

07.00Eurosport 2FIFA fudbal magazin
07.00Arenasport 1Fudbal, Arsenal TV
07.15Sport klub 3Fudbal (egzibicija): Viljareal -La Liga
07.30Sport klub 2Košarka (ž): Francuska – Slovačka
07.30Eurosport 2Nirburging, Nemačka, trke
07.45Arenasport 2Automoto, ABS šou
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 3Fudbal: Nemačka – Danska
08.00Arenasport 4Automoto,Argentina, pregled
08.05Sport klub 3Fudbal U12: Barselona – Viljareal
08.15Arenasport 2Odbojka, SL: Poljska – Rusija
08.25Sport klub 1Džudo gran pri, Kankun, pregled
08.30Arenasport 1Clubland
08.35EurosportZimski sportovi
08.45SOSSOS vesti
09.00Sport klub 1Moto GP Zaksenring, prenos treninga
09.00Sport klub 3Moto GP Asen, trening, direktno
09.00Arenasport 4Arsenal TV arhiva
09.00Sport klub 2Atletiks
09.00EurosportNacionalni šampionat: Velika Britanija
09.00Eurosport 2Noć skokova, Hamburg
09.00Arenasport 1Košarka: Crvena zvezda – FMP
09.00SOSFizioterapija
09.15SOSBorilački sportovi
09.30Sport klub 2Košarka: Trentino – Venecija
09.50SOSU SOS-u
10.00Arenasport 3Fudbal: Borusija Dortmund – Real Madrid
10.00Arenasport 2Boks
10.00Eurosport 2Watts top 10
10.15Eurosport 2Klasici, best of
10.30EurosportTenis: ATP Istborn, četvrtfinale
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
11.00Arenasport 1Fudbal: Flamengo – Šapekoense
11.00Arenasport 4Poker
11.00SOSDa li znate
11.05SOSZašto volim Zvezdu, Partizan
11.15SOSSOS mreža
11.15Eurosport 2Điro D’Italija, best of
11.40Sport klub 2Pregled japanske lige
12.00Arenasport 2Hokej: Pitsburg – Nešvil
12.00Arenasport 3Fudbal: Roma – Sampdorija
12.00Arenasport 4Košarka: Real Madrid – Valensija
12.00Sport klub 3InCycle
12.00Sport klub 1Tenis: VTA Istborn, prenos polufinala
12.00EurosportAtletika: Evropsko timsko prvenstvo, Lil
12.05Sport klub 2Svet sporta magazin
12.15RTS 1Sport plus
12.15Eurosport 2Rut du Sud, Francuska, 3. i 4. etapa
12.20Sport klub 3Pregled Kicbil Apine reli
12.30Sport klub 2VTA Birmingem, ATP Hale, četvrtfinala,direktno
12.35Sport klub 3Car Fashion
12.45SOSSOS vesti
13.00SOSSećanja
13.00Arenasport 1Fudbal, U21: Slovačka – Švedska
13.00Sport klub 2ATP Kvins,VTA Birmingem, ATP Hale, četvrtfinala, direktno
13.10Sport klub 3Moto GP Asen, trening, direktno
13.15Eurosport 2Tur de Frans, best of
13.45Arenasport 4Foot Brazil, pregled
13.45Arenasport 3Fudbal, EP U21, pregled
14.00Arenasport 2Dokumentarni film
14.15Arenasport 4Odbojka: Srbija – Brazil
14.15Eurosport 2Nirburging, Nemačka, trke
14.15Arenasport 3Fudbal na pesku: Estonija – Češka, direktno
15.00Arenasport 1Rukomet na pesku, EP (ž), četvrtfinale, direktno
15.15SOSSOS kolaž
15.30Arenasport 2Automoto, Formula 2, Monako
15.30Sport klub 1NBA magazin
15.30Arenasport 3Fudbal na pesku: Španija – Nemačka, direktno
15.45Eurosport 224 časa Le Mana, best of
15.45Arenasport 1Rukomet na pesku, EP (ž), četvrtfinale, direktno
16.00Sport klub 1Fudbal
16.00EurosportTenis: ATP Istborn, prenos polufinala
16.00Sport klub 3Fudbal, U12: Real Madrid – Atletiko Nacional, direktno
16.15Arenasport 4Fudbal: Borusija Menhengladbah – Barselona
16.15Eurosport 2Belgijski kup
16.30Arenasport 2Rukomet: Vive Kielce – Leven
16.30SOSSOS vesti
16.30Sport klub 3Fudbal: U12: Atletiko Madrid – Klub Amerika, direktno
16.30Arenasport 1Rukomet na pesku, EP (ž), četvrtfinale, direktno
16.45Arenasport 3Fudbal na pesku: Francuska – Rusija, direktno
16.55SOSDa li znate
17.00Sport klub 3Fudbal: U12: Barselona – Njujork, direktno
17.15SOSFudbalski miks
17.15Arenasport 1Clubland
17.30Sport klub 3Fudbal, U12: Real Madrid – Sevilja, direktno
17.45Eurosport 2Riga Masters, Letonija, 1. dan
18.00Arenasport 1Fudbal, U21: Engleska – Poljska
18.00Sport klub 1Atletika, magazin
18.00Arenasport 3Fudbal na pesku: Norveška – Srbija, direktno
18.00Arenasport 4Hokej: Pitsburg – Nešvil
18.00Arenasport 2Košarka: Crvena zvezda – FMP
18.00Sport klub 3Fudbal, U12: Atletiko Madrid – Valensija, direktno
18.30SOSSOS vesti
18.30Sport klub 1Svetski sportski magazin
18.30Sport klub 3Fudbal, U12: Barselona – Viljareal, diektno
19.05Sport klub 3Pregled japanske lige
19.05SOSSOS kolaž
19.15Sport klub 1Premijer liga magazin
19.15Arenasport 3Fudbal, Arsenal TV
19.30Sport klub 3Fudbal: Tenerife – Hetafe
19.45Sport klub 1Tenis: ATP Antalija, polufinale
19.45Arenasport 2Boks
20.00SOSTreniraj, budi zdrav
20.00Sport klub 2NBA draft
20.00Arenasport 1Fudbal, EP U21, studio
20.00Arenasport 4Automoto, Italija, pregled
20.00EurosportZimski sportovi: Lindzi Von
20.15Arenasport 2Odbojka: Srbija – Brazil
20.30EurosportNajbolje od klasika
20.45Arenasport 3Fudbal, U21: Makedonija – Portugal, direktno
20.45Arenasport 1Fudbal, EP U21: Srbija – Španija, direktno
21.00Eurosport 2Nirburging, Nemačka, trke
21.00SOSSećanja
21.00Arenasport 4Fudbal: Flamengo – Šapekoense
21.20Sport klub 3Fudbal: Čelzi – Liverpul, najbolje utakmice
21.40Eurosport 2Vesti
21.45Eurosport 2Viljnus, Litvanija, individualno (m)
22.30EurosportNacionalni šampionat: Velika Britanija
22.30SOSSportski dnevnik
22.45Arenasport 3UEFA Great goals of European football
22.45Eurosport 2Evropsko timsko prvenstvo, Lil
22.50EurosportPriča o sportisti
22.55Sport klub 2ATP Kvins,VTA Birmingem, ATP Hale, četvrtfinala
23.00Arenasport 4Poker
23.00Sport klub 1Vesti
23.10SOSFudbalski miks
23.10Sport klub 3Trans vorld sport
23.30Arenasport 1Fudbal, EP U21, pregled
23.30Sport klub 1Moto GP, specijal, Katalonija
23.45Arenasport 3Fudbal: Napoli – Milan
23.55Arenasport 1Arenasport vesti
00.00Arenasport 2Fudbal, U21: Srbija – Španija
00.00Arenasport 4Košarka: Olimpijakos – Panatinaikos
00.00Arenasport 1Fudbal na pesku: Norveška – Srbija
00.00Sport klub 1U susret Vimbldonu, finale dublova 2016.
00.05EurosportTenis: ATP Istborn
00.05Sport klub 3League of Legends – Fortuna Championship Series Season 3
00.45SOSSOS vesti
01.00Arenasport 1Bejzbol: Los Anđeles – Boston, direktno
01.00SOSNoćni program
01.45Arenasport 4FIFA fudbal emisija
01.45Arenasport 3Fudbal: Kaen – PSŽ
02.00Sport klub 3Džudo, Kankun, 2. dan
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.05Sport klub 2Fudbal: Tenerife – Hetafe
02.10Sport klub 1Moto GP Zaksenring, trening
02.15Arenasport 4Odbojka: Rusija – Iran
03.30Arenasport 2Automoto, Formula 2, Monako
03.50Sport klub 2Biciklizam, Insbruk
04.00Arenasport 1FIFA fudbal emisija
04.00Sport klub 3Košarka: Bešiktaš – Fenerbahče
04.00Arenasport 3Fudbal: Botafogo – Vasko de Gama
04.15Arenasport 4Fudbal: Napoli – Benfika
04.30Arenasport 2Rukomet: Vive Kielce – Leven
04.30Arenasport 1Fudbal, argentinska liga
05.15Sport klub 2Moto GP Asen, trening

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: