Sportski TV program – utorak, 4. april 2017.

Sportski TV program – utorak, 4. april 2017.

07.00Eurosport 2Trka kroz Tajvan, 2. etapa
07.00Arenasport 1Fudbal, Arsenal TV
07.15Eurosport 2Trka kroz Kataloniju, 7. etapa
07.45Arenasport 2Auto moto, mobil auto
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 1Automoto, Mobil auto
08.00Arenasport 3Fudbal: Crvena zvezda – Spartak Moskva
08.00Arenasport 4Fudbal: Venecuela – Peru
08.15Arenasport 2Hokej: Filadelfija – Pitsburg
08.25Sport klub 3Košarka: Uniks – Avtodor
08.30Arenasport 1Great Sporting Moments
08.30EurosportMačevanje
08.45Eurosport 2FIFA fudbal magazin
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka: Barselona – Andora
09.05SOSFudbalski miks
09.15Eurosport 2Trka kroz Tajvan, 2. etapa
09.30Eurosport 2Vejsonaz, Švajcarska, snoubord kros, timovi
09.30EurosportBiciklizam: Baskija
09.55Sport klub 3Fudbal: Crna Gora – Poljska
10.00Eurosport 2Gent – Vevelgem, Belgija
10.00Arenasport 4Fudbal: Sao Bento – Ponte Preta
10.00Arenasport 3Fudbal: Monako – Mančester Siti
10.00Arenasport 2Boks
10.15Sport klub 1Tenis: Majami, pregld
10.15SOSFudbal – niže lige Srbije
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
11.00Arenasport 1Fudbal: Sao Paolo – Korintians
11.00SOSAforizmi o sportu
11.00EurosportSvi sportovi
11.15SOSTotak soker – odjeci
11.15Sport klub 1Fudbal: Granada – Barselona
11.45Eurosport 2FIFA fudbal magazin
11.55Sport klub 3Fudbal: Donkaster – Plimut
12.00Arenasport 3Fudbal, Liverpul TV arhiva
12.00Arenasport 4Košarka. Partizan – Cedevita
12.00Arenasport 2Hokej: Filadelfija – Kolumbus
12.05EurosportDizanje tegova: EP Hrvatska
12.15Eurosport 2Trka kroz Kataloniju, 7. etapa
12.45SOSSOS koš
13.00Sport klub 2Pregled Segunda Divizion
13.00Arenasport 1Fudbal: San Huan – Boka Juniors
13.00Sport klub 1NBA pregled
13.15Eurosport 2Šou košarkaške Evrolige
13.15Sport klub 1Pregled fudbalskih liga
13.30Eurosport 2Kina open, Peking
13.40Sport klub 3Fudbal: Portugal – Mađarska
13.45Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
13.45Arenasport 3Fudbal: Pert Glori – Sidnej
14.00Arenasport 2Košarka, NCAA liga
14.05Sport klub 2Fudbal: Gruzija – Srbija
14.05EurosportSuperbajk: SP Aragon
14.15Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
14.30EurosportBiciklizam: Baskija
14.30SOSSOS vesti
14.45Arenasport 4Dokumentarni film
15.00Arenasport 1Fudbal: BiH – Lihtenštajn, direktno
15.00SOSFudbalski miks
15.25Sport klub 3Odbojka: Peruđa – Trentino
15.30Arenasport 2Automoto, Meksiko
15.30Arenasport 3Fudbal, Liga šampiona, emisija
15.45SOSKošarka: Mlade nade Srbije
16.00Arenasport 3Fudbal: Palmeiras – Audax
16.00Sport klub 2Kvalifikacije za SP, pregled kola
16.15Arenasport 4Fudbal: Napoli – Real Madrid
16.30Eurosport 2Šou košarkaške Evrolige
16.30Arenasport 2Rukomet: Monpelje – Vive Tauron
16.45Sport klub 1Premijer liga, najbolji strelci
16.45Eurosport 2Potera istlrije: Lindzi Von
16.50Eurosport 2Planica, Slovenija, 225 m skakaonica
17.00Arenasport 1Košarka, emisija U obruču
17.00Sport klub 2ATP Masters i VTA Premijer Majami, direktno
17.05SOSSOS kolaž
17.15Sport klub 1Španska liga, vanredno kolo
17.15EurosportDizanje tegova: EP Hrvatska
17.35Sport klub 3NBA Live
17.40HRT 2Dizanje tegova: EP Hrvatska
18.00Arenasport 3Fudbal: River Plate – Belgrano
18.00Arenasport 1Fudbal: Srbija – Ukrajina, U20, direktno
18.00Sport klub 3Fudbal: Rusija – Belgija, direktno
18.00Arenasport 2Rukomet, pregled EHF lige šampiona
18.00Arenasport 4Ragbi: Glazgov – Konaht
18.00Eurosport 2Kina open, Peking
18.30SOSSOS vesti
18.30Arenasport 2Vaterpolo: Mladost – Mornar
19.00Sport klub 1Odbojka (ž): Fenerbahče – Edžzadžibaši, prenos
19.05SOSFudbalski miks
19.40SOSSOS mreža
19.45Arenasport 2Fudbal, Arsenal TV
19.55Sport klub 3KHL Ice Week
20.00Sport klub 1NBA pregled
20.00Arenasport 1Košarka: Budućnost – Crvena zvezda, direktno
20.00Arenasport 4Fudbal, U21: BiH – Lihtenštajn
20.05SOSFutsal, pregled kola
20.10Sport klub 3InCycle
20.15Sport klub 1Top tenis
20.15Eurosport 2Šou košarkaške Evrolige
20.30Sport klub 2Evrokup: Valensija – Unikaha, direktno
20.30Arenasport 3FIFA fudbal, emisija
20.30Eurosport 2Valensija – Malaga, finale, 1. utakmica
20.45Arenasport 2Fudbal: Portugal – Švedska, direktno
20.45Sport klub 3Fudbal: Holandija – Italija, direktno
21.00SOSSOS bubamaraa
21.00Sport klub 1Fudbal: Mančester Junajted – Everton, prenos
21.00Arenasport 3Fudbal: Francuska – Španija, direktno
22.00Arenasport 4Fudbal: Bolivija – Argentina, direktno
22.00Arenasport 1Rukomet, pregled EHF lige šampiona
22.00EurosportKonjički sportovi
22.10Eurosport 2Vesti
22.15Eurosport 2Tri dana kroz De Pan, Belgija, 1. etapa
22.20Sport klub 2ATP Masters i VTA Premijer Majami, direktno
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Arenasport 1Rukomet, pregled Bundeslige
22.45Sport klub 3Kvalifikacije za SP, pregled kola
22.45Arenasport 2Boks
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Arenasport 2Fudbal: Honduras – Kostarika, direktno
23.00Arenasport 3Fudbal: Ekvador – Kolumbija, direktno
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Eurosport 2Trka kroz Tajvan, 3. etapa
23.10SOSTotak soker – odjeci
23.15Eurosport 2Gran pri serija: Budimpešta, Mađarska
23.30Sport klub 1Fudbal: Roma – Lacio
23.30EurosportAuto trke
23.30Arenasport 1FIFA fudbal, emisija
23.35EurosportFormual E
23.40Sport klub 3Evrokup: Valensija – Unikaha
00.00Arenasport 1Fudbal: Čile – Venecuela, direktno
00.00Arenasport 4Košarka: Budućnost – Crvena zvezda
00.05EurosportReli
00.20HRT 2Dizanje tegova: EP Hrvatska
00.45SOSSOS vesti
01.00Arenasport 3Fudbal: Trinidad i Tobago – Meksiko, direktno
01.00SOSSOS koš
01.00Arenasport 2Automoto, Indikar, St Petersburg Florida, pregled
01.20Sport klub 3League of Legends – Fortuna Championship Series Season 2
01.30Sport klub 1Pregled Championship-a
01.45Arenasport 4Books
02.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola australijske lige
02.00Sport klub 1Košarka: Oklahoma – Milvoki, prenos
02.00Arenasport 2Hokej: Vašington – Minesota, direktno
02.15Arenasport 4Dokumentarni film
02.45SOSNoćni program
02.45Arenasport 1Fudbal: Brazil – Paragvaj, direktno
03.00Arenasport 3Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
03.15Sport klub 3Fudbal: Republika Irska – Vels
03.45Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
04.00Arenasport 3Fudbal: Panama – SAD, direktno
04.15Arenasport 4Fudbal: Peru – Urugvaj, direktno
04.30Arenasport 2Rukomet: Zagreb – Vezprem
04.45Arenasport 1Fudbal, pregled Lige šampiona
04.45Sport klub 2Zlatni momenti JU sporta
05.00Sport klub 2Košarka: Giresun – Efes
05.00Sport klub 3Fudbal: BiH – Gibraltar

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: