Sportski TV program – sreda, 05. april 2017.

Sportski TV program – sreda, 05. april 2017.

07.00Eurosport 2Trka kroz Tajvan, 3. etapa
07.00Arenasport 1Košarka, emisija U obruču
07.15Eurosport 2Tri dana kroz De Pan, Belgija, 1. etapa
07.45Arenasport 2Rukomet, pregled Bundeslige
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 1Rukomet, pregled Bundeslige
08.00Arenasport 3Fudbal: Portugal – Švedska
08.00Arenasport 4Fudbal, pregled kola francuske lige
08.15Arenasport 2Ragbi: Glazgov – Konaht
08.25Sport klub 1Top tenis
08.30EurosportReli
08.30Sport klub 3Pregled Segunda divizion
08.30Arenasport 1Great Sporting Moments
08.45SOSSOS vesti
08.50Sport klub 1NBA magazin
09.00EurosportFormula E
09.00Arenasport 4Fudbal, Totenhem TV arhiva
09.00Eurosport 2Trka kroz Tajvan, 3. etapa
09.00Arenasport 1Košarka: Budućnost – Crvena zvezda
09.05SOSSOS bubamara
09.15Sport klub 1Fudbal: Lester – Sanderlend
09.15Eurosport 2Nemačka – Portugalija
09.35Sport klub 3Pregled kvalifikacija za SP, 5. kolo
10.00Arenasport 3Fudbal: Lester – Sevilja
10.00EurosportBiciklizam: Baskija
10.00Arenasport 2Boks
10.25Sport klub 3Košarka: Hjuston – Golden Stejt
10.30Eurosport 2Svetska serija, Hal, Velika Britanija
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
11.00Sport klub 1Fudbal: Roma – Lacio
11.00Arenasport 1Fudbal, U20: Srbija – Ukrajina
11.00Arenasport 4Poker
11.00EurosportFIA, pregled sezone
11.15SOSRegenezis – uživo
11.30Eurosport 2Tri dana kroz De Pan, Belgija, 1. etapa
11.30EurosportSuperbajk: Svetsko prvenstvo Aragon
12.00Arenasport 3Fudbal: BiH – Lihtenštajn
12.00Arenasport 4Košarka, NCAA liga
12.00Arenasport 2Hokej: Vašington – Minesota
12.00EurosportDizanje tegova: EP Hrvatska
12.05SOSSOS pres
12.15Sport klub 3Fudbal: Engleska – Litvanija
12.25Sport klub 2KHL: Lokomotiva – SKA
12.30Eurosport 2Valensija – Malaga, finale, 1. utakmica
13.00SOSFudbalski miks
13.00Sport klub 1Fudbal: Poltava – Šahtjor, prenos
13.00Arenasport 1Fudbal: Bolivija – Argentina
13.30Eurosport 2Kina Open, Peking, 3. dan
13.45Arenasport 3Fudbal: Republika Irska – Island
13.45Arenasport 4Košarka, emisija U obruču
14.00Arenasport 2Košarka: Budućnost – Crvena zvezda
14.00SOSFutsal, pregled kola
14.00EurosportSvi sportovi
14.05Sport klub 3Odbojka (ž): Busto Arsizio – Novara
14.15Sport klub 2Fudbal: Luksemburg – Francuska
14.30SOSSOS vesti
14.30EurosportZimski sportovi
14.35EurosportBiciklizam: Baskija
14.45Arenasport 4Fudbal, Milan TV
14.50Sport klub 1NBA pregled
15.00Sport klub 1Fudbal: Atletiko – Real Sosijedad
15.00SOSSOS mreža
15.00Arenasport 1Great Sporting Moments
15.15Arenasport 4Rukomet, pregled Bundeslige
15.30Arenasport 1FIFA Fudbal, emisija
15.30Arenasport 2Automoto, Meksiko
15.30Arenasport 3Fudbal, pregled kola australijske lige
15.45Arenasport 4Foot Brazil, pregled kola
16.00Arenasport 3Fudbal, U20: Srbija – Ukrajina
16.00Arenasport 1Fudbal: Francuska – Španija
16.05Sport klub 2Fudbal: Rusija – Belgija
16.10Sport klub 3Košarka: Giresun – Efes
16.15Arenasport 4Fudbal: Barselona – PSŽ
16.30Arenasport 2Rukomet: Zagreb – Vezprem
16.30SOSSOS vesti
16.30Eurosport 2Valensija – Malaga, finale, 1. utakmica
17.00Sport klub 1Fudbal: Rize – Kasimpaša, prenos
17.05SOSFudbalski miks
17.15EurosportDizanje tegova: EP Hrvatska
17.35HRT 2Dizanje tegova: EP Hrvatska
17.45Sport klub 3Pregled Naskar, Fontana
18.00Sport klub 2KHL: Lokomotiva – SKA; direktno
18.00SOSFutsal, pregled kola
18.00Eurosport 2Kina Open, Peking, 3. dan
18.00Arenasport 3Fudbal: Portugal – Švedska
18.00Arenasport 1Košarka, pregled kola ABA Lige
18.00Arenasport 4Hokej: Vašington – Minesota
18.00Arenasport 2Košarka, NCAA liga
18.30Arenasport 1Košarka: Spartak – Borac, direktno
18.30SOSSOS vesti
18.35Sport klub 3Evrokup: Valensija – Unikaha
18.50Sport klub 1Košarka. Oklahoma – Milvoki
19.05SOSSportski savez Srbije
19.45Arenasport 2Automoto, Mobil auto
20.00Arenasport 3Košarka, pregled Endesa lige
20.00Eurosport 2Tri dana kroz De Pan, Belgija, 2. etapa
20.00Arenasport 4Košarka: Rajzen – Banvit, direktno
20.00SOSEuromotus: LBS Beograd, pregled kola
20.15Arenasport 2Rukomet, pregled Bundeslige
20.20Sport klub 3Moto GP Katar, trke
20.30Arenasport 3Košarka: Venecija – Karšijaka, direktno
20.30Sport klub 2NBA Inside Stuff
20.30Arenasport 1Košarka: Tenerife – Asvel, direktno
20.45Arenasport 2Rukomet: Magdeburg – Gumersbah, direktno
20.45SOSSOS vesti
21.00Sport klub 1Fudbal: Čelzi – Mančester Siti, prenos
21.00Sport klub 2Košarka: Hjuston – Golden Stejt
21.00SOSFudbalski miks
22.00EurosportBiciklizam: Baskija
22.00Arenasport 4Automoto, Mobil auto
22.00Eurosport 2WTCC: pregled sezone
22.15Arenasport 3Fudbal: Brazil – Urugvaj
22.25Eurosport 2Vesti
22.30Arenasport 2Boks
22.30Arenasport 4Foot Brazil, pregled kola
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Arenasport 1FIFA Fudbal, emisija
22.35Eurosport 2Watts
22.45Eurosport 2Trka kroz Tajvan, 4. etapa
22.50Sport klub 2Pregled Naskar, Fontana
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Eurosport 2Kina Open, Peking, 3. dan
23.00Arenasport 4Poker
23.00Sport klub 1Vesti
23.05EurosportBiciklizam: Belgija
23.15RTS 1Sportski dnevnik
23.30Arenasport 1Fudbal: Ekvador – Kolumbija
23.30SOSSOS mreža
23.30Sport klub 1Fudbal: Barselona – Sevilja
23.45Sport klub 3Fudbal: Dandi Junajated – St Miren
23.45Sport klub 2Košarka: Uniks – Avtodor
00.00Arenasport 2Fudbal: Panama – SAD
00.00Arenasport 4Košarka: Partizan – Cedevita
00.00Arenasport 3Fudbal, Liverpul TV arhiva
00.20HRT 2Dizanje tegova: EP Hrvatska
00.30EurosportBiciklizam: Baskija
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.15Sport klub 1Fudbal: Sautempton -Kristal Palas
01.20Sport klub 2Palakanestro: Ređo Emilija – Breša
01.30Arenasport 1Boks
01.45Sport klub 3Car Fashion
01.45Arenasport 3Fudbal: Bolivija – Argentina
01.45Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.00Arenasport 1Hokej: Čikago – Pitsburg, direktno
02.10Sport klub 3Fudbal: Nemačka – Engleska
02.15Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
02.45Arenasport 4Dokumentarni film
03.00Sport klub 2Fudbal: Bugarska – Holandija
03.00Sport klub 1Odbojka (ž): Vakifbank – Volero
03.30Arenasport 2Automoto, Meksiko
03.30Arenasport 3FIFA Fudbal, emisija
03.55Sport klub 3La liga magazin
04.00Arenasport 3Fudbal: Palmeiras – Audax
04.15Arenasport 4Fudbal: Napoli – Real Madrid
04.25Sport klub 3Fudbal: Hetafe – Lugo
04.30Arenasport 1Vaterpolo: Mladost – Mornar
04.30Arenasport 2Rukomet: Monpelje – Vive Tauron Kielce
04.45Sport klub 2Fudbal: Kipar – Estonija

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: