Sportski TV program – četvrtak, 06. april 2017.

Sportski TV program – četvrtak, 06. april 2017.

07.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola francuske lige
07.30Arenasport 1Fudbal, pregled kola italijanske lige
07.45Arenasport 2Rukomet, pregled EHF lige šampiona
07.55Sport klub 3Fudbal: Holandija – Italija
08.00Eurosport 2Kina open, Peking, 4. dan
08.00Arenasport 1Rukomet, pregled EHF lige šampiona
08.00Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 3Ragbi: Francuska – Španija
08.15Arenasport 2Hokej: Vašington – Minesota
08.20Sport klub 2VTA Premijer Majami, četvrtfinale
08.30Sport klub 1Košarka: Hjuston – Golden Stejt
08.30Arenasport 4Fudbal, pregled kola australijske lige
08.30Arenasport 1Great Sporting Moments
08.35EurosportSvi sportovi
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka, NCAA liga
09.00EurosportBiciklizam: Belgija
09.00Arenasport 4Fudbal, U20: Srbija – Ukrajina
09.05SOSSOS mreža
09.40Sport klub 3Fudbal: Gruzija – Srbija
10.00Arenasport 3Fudbal: Arsenal – Bajern
10.00Arenasport 2Boks
10.00EurosportBiciklizam: Baskija
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Sport klub 1Top tenis
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
11.00SOSAforizmi o sportu
11.00Arenasport 1Fudbal: Panama – SAD
11.00Eurosport 2Kina open, Peking, 4. dan
11.00Sport klub 1Svetski sportski magazin
11.00EurosportFormula E
11.00Arenasport 4Poker
11.15SOSFudbalski miks
11.15Sport klub 1Tenis: ATP i VTA Majami
11.30Sport klub 3KHL Ice Week
11.30Eurosport 2Valensija – Malaga, finale, 1. utakmica
11.45Sport klub 3KHL: Lokomotiva – SKA
11.55Sport klub 2Car Fashion
12.00EurosportDizanje tegova: EP Hrvatska
12.00Arenasport 4Košarka: Venecija – Karšijaka
12.00SOSSOS kolaž
12.00Arenasport 3Fudbal: Portugal – Švedska
12.00Arenasport 2Hokej: Čikago – Pitsburg
12.20Sport klub 2ATP Masters Majami, četvrtfinale
12.30Eurosport 2Nemačka – Portugalija
13.00SOSBorilački sportovi
13.00Arenasport 1Fudbal: Peru – Urugvaj
13.30Eurosport 2Kina open, Peking, 4. dan
13.35Sport klub 3Fudbal: Rumunija – Danska
13.45Arenasport 4Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
13.45Arenasport 3Fudbal: Brizbejn – Melburn Viktori
14.00EurosportFIA; pregled sezone
14.00Arenasport 2Košarka: Dinamo Sasari – Monako
14.30SOSSOS vesti
14.30EurosportBiciklizam: Baskija
14.45Arenasport 4Dokumentarni film
15.00Arenasport 1Great Sporting Moments
15.00SOSSportski savez Srbije
15.20Sport klub 3Pregled kvalifikacija za SP, 5. kolo
15.30Arenasport 2Autosport, Meksiko
15.30Arenasport 3Footbrazil, pregled kola
15.30SOSSOS mreža
15.30Arenasport 1Fudbal: Republika Irska – Island
15.30Sport klub 2Svet sporta magazin
15.45Sport klub 1NBA magazin
16.00Sport klub 2ATP Uncovered
16.00Arenasport 3Fudbal: Trinidad i Tobago – Meksiko
16.00Sport klub 1Magazin Premijer lige
16.15Arenasport 4Fudbal: Monako – Mančester Siti
16.15Sport klub 3Odbojka: Modena – Lube
16.30Arenasport 2Rukomet: Magdeburg – Gumersbah
16.30Sport klub 1Evrokup, finale
16.30Eurosport 2Nemačka – Portugalija
16.30Sport klub 2Ekstremni svet sporta
17.00Sport klub 2Trans vorld sport
17.15EurosportDizanje tegova: EP Hrvatska
17.15SOSPuls života
17.30Arenasport 1Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
17.55Sport klub 2InCycle
18.00Arenasport 4Hokej: Čikago – Pitsburg
18.00Arenasport 2Košarka: Tenerife – Asvel
18.00Sport klub 3KHL: Bars – Metalurg MG, direktno
18.00Eurosport 2Kina open, Peking, 4. dan
18.00Arenasport 3Fudbal: Ekvador – Kolumbija
18.15Sport klub 1SK specijal: Radomir Antić
18.20Sport klub 2NBA Action
18.30SOSSOS vesti
18.30Arenasport 1Automoto, ABS šou
19.00Sport klub 2VTA Premijer Majami, polufinale, direktno
19.00Sport klub 1Evroliga: Efes – Olimpijakos, prenos
19.00Arenasport 1Rukomet: Leven – Kil
19.10SOSTreniraj, budi zdrav
19.45Arenasport 2Pregled bokserske regionalne lige
19.50HRT 2Dizanje tegova: EP Hrvatska
20.00Arenasport 3Fudbal: Francuska – Španija
20.00SOSEuromotus LBS Srbija, pregled vikenda
20.00Eurosport 2Tri dana kroz De Pan, Belgija, 3. etapa
20.00Arenasport 4Košarka, emisija U obruču
20.15Arenasport 2Ragbi; Lenster – Kardif
20.15Sport klub 3Na današnji dan
20.25Sport klub 3Svet sporta magazin
20.45Arenasport 1FIFA fudbal, emisija
20.45SOSKnjiga za vikend
20.45Sport klub 1Evroliga: Brose – Darušafaka, prenos
21.00Sport klub 2ATP Masters Majami, četvrtfinale, direktno
21.00Arenasport 4Fudbal, U20: Srbija – Ukrajina
21.00Sport klub 3Evroliga. Barselona -Makabi, direktno
21.00Arenasport 1Fudbal: Brazil – Paragvaj
21.10SOSFudbalski miks
21.25Eurosport 2Vesti
21.30Eurosport 2Potera istorije
21.35Eurosport 2Helsinki, slobodan program, parovi
22.00Arenasport 2Boks
22.00EurosportBiciklizam: Baskija
22.00Arenasport 3Fudbal: Juventus – Porto
22.30SOSSportski dnevnik
22.35Sport klub 1NBA Action
22.45Eurosport 2Trka kroz Tajvan, 5. etapa
22.50Sport klub 3Fudbal: Belgija – Grčka, najbolja utakmica 5. kola
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 2Fudbal: Portugal – Mađarska
23.00Arenasport 4Poker
23.00Eurosport 2Kina open, Peking, 4. dan
23.00Sport klub 1Vesti
23.05EurosportZimski sportovi: Lindzi Von
23.10EurosportUmetničko klizanje: SP Helsinki
23.10SOSKošarka
23.30SOSSećanja
23.30Sport klub 1Evroliga: Barselona – Makabi
23.30Arenasport 1Fudbal: Francuska – Španija
00.00Arenasport 3Fudbal, Arsenal TV arhiva
00.00Arenasport 2Fudbal: Peru – Urugvaj
00.00Arenasport 4Košarka: Tenerife – Asvel
00.30EurosportBiciklizam: Baskija
00.40Sport klub 3ATP Uncovered
00.45Sport klub 2Evroliga: Efes – Olimpijakos
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSZona pres
01.00Sport klub 1Tenis: ATP Majami, četvrtfinale, prenos
01.05Sport klub 3NBA Live
01.20Sport klub 3Trans vorld sport
01.30Arenasport 1Footbrazil, pregled kola
01.45Arenasport 4Automoto, Indikar St Petersburg Florida, pregled
01.45Arenasport 3Fudbal: Republika Irska – Island
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.00Arenasport 1Fudbal, U20: Srbija – Ukrajina
02.15Sport klub 3Košarka: Riga – Farma Perm
02.25Sport klub 2Evroliga: Brose – Darušafaka
02.45Arenasport 4Rukomet, pregled Bundeslige
03.00Sport klub 1Tenis: VTA Majami, polufinale, prenos
03.15Arenasport 4Fudbal, Milan TV
03.30Arenasport 2Automoto, Meksiko
03.30Arenasport 3Fudbal, pregled kola australijske lige
04.00Arenasport 3Fudbal: Čile – Venecuela
04.00Arenasport 1Fudbal: Honduras – Kosta Rika
04.10Sport klub 2Fudbal: Rumunija – Danska
04.15Arenasport 4Fudbal: Barselona – PSŽ
04.30Arenasport 2Rukomet: Magdeburg – Gumersbah

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: