Sportski TV program – ponedeljak, 3. april 2017.

Sportski TV program – ponedeljak, 3. april 2017.

07.00Eurosport 2Svetsko prvenstvo,Aragon, 1. i 2. trka
07.00Arenasport 1FIFA fudbal
07.30Arenasport 1Automoto, ABS šou
07.35Sport klub 3Pregled Evrolige
07.45Sport klub 2Fudbal: Granada – Barselona
07.45Arenasport 2FINA Akvatik, emisija
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Sport klub 3Košarka: San Antonio – Juta
08.00Arenasport 1Boks
08.00Eurosport 2Leon, Meksiko, 2. trka
08.00Arenasport 3Fudbal: Crvena zvezda – Spartak
08.00Arenasport 4Fudbal: Široki – Olimik
08.15Arenasport 2Hokej: Montreal – Tampa Bej
08.30EurosportReli
08.30Eurosport 2Britanski šampionat, Donington, 2. trka
08.30Sport klub 1VTA Premijer Majami, finale
08.30Arenasport 1Fudbal, magazin Lige šampiona
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka: Južna Karolina – Gonzaga
09.00EurosportSnuker: Peking
09.00Eurosport 2Pregled Bundeslige
09.05SOSU orlovskom gnezdu
09.30Sport klub 2Fudbal: Ajaks – Fejnord
09.50Sport klub 3Ragbi: Saracens – Glazgov
10.00Eurosport 2Rvanje, EP Hrvatska
10.00Arenasport 2Boks
10.00Arenasport 4Fudbal: Roma -Empoli
10.00Arenasport 3Fudbal: Radnički – Partizan
10.15Sport klub 1Fudbal: Arsenal – Mančester Siti
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30EurosportBiciklizam: Flandrija
11.00Arenasport 1Fudbal: Nica – Bordo
11.00Eurosport 2Kina open, Peking, finale
11.00SOSDa li znate
11.15SOSFutsal – snimak utakmice
11.20Sport klub 2Trans vorld sport
11.30Sport klub 3Fudbal: Altah – Salcburg
11.55EurosportZimski sportovi
12.00Arenasport 4Košarka: Oregon – Nort Karolina
12.00Arenasport 3Fudbal: Liverpul – Everton
12.00EurosportUmetničko klizanje, SP Helsinki
12.00Arenasport 2Hokej: Boston -Čikago
12.10Sport klub 2Fudbal: Malaga – Atletiko Madrid
12.15Sport klub 1ATP Masters Majami, finale
12.30Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Aragon
12.45SOSSOS vesti
13.00SOSSećanja
13.00Arenasport 1Fudbal: Napoli – Juventus
13.00Eurosport 2Pregled Bundeslige
13.15Sport klub 3Evroliga: Crvena zvezda – Uniks
13.45Arenasport 4Boks
14.00Sport klub 2VTA Premijer Majami, finale
14.00Arenasport 2Dokumentarni film
14.00EurosportBiciklizam
14.00Eurosport 2Rvanje, EP Hrvatska
14.00Arenasport 3Fudbal, Brazilska paulista
14.15Arenasport 4Dokumentarni film
14.15Sport klub 1NBA Action
14.30SOSSOS vesti
14.40Sport klub 1Košarka: San Antonio – Juta
14.45Arenasport 1Fudbal: Arsenal – Mančester Siti
14.50Sport klub 3Fudbal: Benfika – Porto
15.00Eurosport 2Rvanje, EP Hrvatska
15.00SOSSOS kolaž
15.30Arenasport 2Automoto, Monte Karlo, pregled
15.35Sport klub 2Fudbal, Premijer liga, najbolja utakmica
15.45Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
16.00Arenasport 3Fudbal: Torino – Udineze
16.00Eurosport 2Umetničko klizanje, SP Helsinki
16.15Arenasport 4Fudbal: Juventus – Porto
16.30Arenasport 1Great Sporting Moments
16.30Arenasport 2Rukomet: Vezprem – Zagreb
16.30Sport klub 1Fudbal: Real Madrid -Alaves
16.40Sport klub 3Fudbal: Zorja – Šahtjor
17.00Arenasport 1Fudbal: Crvena zvezda – Spartak
17.05SOSSOS bubamara
17.15EurosportDizanje tegova: EP Hrvatska
17.25Sport klub 2NBA Action
17.45HRT 2Dizanje tegova: EP Hrvatska
18.00Eurosport 2Trka kroz Baskiju, 1. etapa
18.00Sport klub 2VTA Premijer Čarlston, direktno
18.00SOSFudbalski miks
18.00Arenasport 3Fudbal: Bastija – Lil
18.00Arenasport 2Košarka: Mladost – Spartak, direktno
18.15Arenasport 4Hokej: Boston -Čikago
18.30SOSSOS vesti
18.30Sport klub 3Košarka: Riga – Uniks, direktno
18.30Sport klub 1Fudbal: Spartak – Orenburg, direktno
19.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola francuske lige
19.00Eurosport 2Leon, Meksiko, 2. trka
19.30Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Aragon
19.30Arenasport 1Fudbal, pregled kola italijanske lige
19.45Arenasport 2Rukomet, pregled Bundeslige
20.00Eurosport 2Pregled Bundeslige
20.00Arenasport 3Fudbal: Radnički – Partizan
20.00Arenasport 1Košarka, emisija U obruču
20.15Arenasport 2Ragbi: Glazgov – Konaht
20.15Arenasport 2Košarka: Oregon – Nort Karolina
20.15Arenasport 4Fudbal, pregled kola italijanske lige
20.20Sport klub 1NBA Live
20.20Sport klub 3Na današnji dan, Zlatni momenti JU sporta
20.45Arenasport 4Fudbal: Inter – Sampdorija, direktno
20.45Sport klub 3Palakanestro: Venecija – Avelino, direktno
20.45SOSSOS vesti
20.45Sport klub 1Fudbal: Selta – Las Palmas, direktno
21.00Arenasport 1Košarka: Cedevita – Partizan
21.00Eurosport 2Vesti
21.05Eurosport 2Umetničko klizanje, SP Helsinki
21.10SOSTotal soker – odjeci, uživo
22.00EurosportKonjički sortovi: Svetski kup
22.00Arenasport 3Fudbal: Sparta Prag – Slavija Prag
22.00Arenasport 2Boks
22.30SOSSportski dnevnik
22.35Sport klub 3Pregled portugalske lige
22.40Sport klub 1SK momenti, Zlatni momenti JU sporta
22.45Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.00Eurosport 2Rvanje, EP Hrvatska
23.00Sport klub 1Vesti
23.05SOSSOS koš uživo
23.05EurosportFudbal, MLS
23.30Arenasport 1Automoto, Mobil auto
23.30EurosportFudbal
23.30Sport klub 3Fudbal: Spartak – Orenburg
23.30Sport klub 1Pregled Premijer lige
00.00Arenasport 1Fudbal: Monako – PSŽ
00.00Arenasport 3Fudbal: Inter – Sampdorija
00.00Arenasport 4Košarka: Južna Karolina – Gonzaga
00.00Arenasport 2Fudbal: Zulte Varegem – Anderleht
00.00EurosportSuperbajk
00.20HRT 2Dizanje tegova: EP Hrvatska
00.30Sport klub 1Pregled španske lige
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.15Sport klub 3Fudbal: Arsenal – Mančester Siti
01.25Sport klub 1Košarka:CSKA – Kalev
01.30Sport klub 2Car Fashion
01.45Arenasport 3Fudbal: Ren – Lion
01.45Arenasport 4Automoto, Mobil auto
02.00Arenasport 1Rukomet, pregled Bundeslige
02.00Sport klub 2Pregled Championship-a
02.00Arenasport 2Bejzbol: San Francisko – Arizona
02.15Arenasport 4Vaterpolo, regionalna liga, finale
02.30Sport klub 2Pregled škotske lige
02.50Sport klub 1Na današnji dan
03.00Sport klub 2Fudbal: Sonderjisk – Kopenhagen
03.00Sport klub 1Košarka: Riga – Uniks
03.00Sport klub 3Pregled Premijer lige
03.20Arenasport 1Košarka, NCAA liga, direktno
03.30Arenasport 3Fudbal, Liga šampiona, emisija
03.45Arenasport 4Fudbal: Atletiko Madrid – Lverkuzen
04.00Sport klub 3Pregled holandske lige
04.00Arenasport 3Fudbal, Brazilska paulista
04.30Arenasport 2Rukomet: Leven – Lajpcig
04.30Sport klub 1VTA Premijer Čarlston
04.45Sport klub 2Košarka: Lokomotiva – Avtodor
04.55Sport klub 3Fudbal: St Galen – Bazel
05.45Arenasport 4Fudbal: Boka Juniors – Defensa i Justicija

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: