Sportski TV program – nedelja, 2. april 2017.

Sportski TV program – nedelja, 2. april 2017.

07.00Eurosport 2WTCC: Najava sezone
07.00EurosportSnuker: Peking
07.00Arenasport 1Fudbal: Sasuolo – Lacio
07.25Sport klub 3Fudbal: Viljareal – Eibar
07.30N1Sport klub info
07.30Eurosport 2Azorksa ostrva, pregled
07.45Arenasport 2Boks
08.00Arenasport 4Fudbal: Zrinjski – Krupa
08.00Eurosport 2Helsinki, Finska, slobodan ples
08.00Arenasport 3Fudbal: Radnički – Partizan
08.00Sport klub 1Vesti
08.15Arenasport 2Hokej: Pitsburg – Njujork Rendžers
08.25Sport klub 2Fudbal: Mančester Junajted – Vest Bromvič
08.30Sport klub 1Fudbal: Malaga – Ateltiko Madrid
08.45SOSSOS vesti
09.00Eurosport 2Helsinki, Finska, slobodan program
09.00Arenasport 1Košarka: Budućnost – Crvena zvezda
09.05SOSSOS kolaž
09.10Sport klub 3Pregled Evrolige
09.40Sport klub 3Na današnji dan, Zlati momenti JU sporta
09.55Sport klub 3Fudbal: Benfika – Porto
10.00Arenasport 4Fudbal, Liga Evrope, emisija
10.00Arenasport 3Fudbal: Monako – PSŽ
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.00Arenasport 2Boks
10.10Sport klub 2Fudbal: Sosijedad – Leganes
10.15Eurosport 2WTCC: Najava sezone
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30Arenasport 4Fudbal, Liga šampiona, emisija
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Sport klub 1Pregled Evrolige
10.45Eurosport 2Azorksa ostrva, pregled
11.00EurosportSuperbajk: SP Aragon
11.00Arenasport 4Poker
11.00Arenasport 1Vaterolo, regionalna liga, finale
11.00Sport klub 1Pregled Evrokupa, finale
11.05SOSPuls života
11.15Sport klub 1Car Fashion
11.15Eurosport 2Watts
11.30Eurosport 2Split, Hrvatska, 48kg (ž)
11.30EurosportSupersport
11.45Sport klub 3VTA Premijer Majmi, finale
12.00Arenasport 3Fudbal: Crvena zvezda – Spartak
12.00Arenasport 4Fudbal, najava kola italijanske lige
12.00Sport klub 2Palakanestro: Pezaro – Kremona, direktno
12.00Sport klub 1Fudbal: Sevilja – Hihon, direktno
12.00Arenasport 2Hokej: Montreal – Tampa Bej
12.15Arenasport 1Košarka, pregled kola Endesa lige
12.15EurosportSvi sportovi
12.25Republika SrpskaTorino – Udineze
12.30Arenasport 1Košarka: Baskonija – Betis, direktno
12.30EurosportAuto trke
13.00SOSU orlovskom gnezdu
13.00RTS 2Klizanje, EP, egzibicije, prenos
13.30Eurosport 2Kina Open, Peking, finale
13.35Sport klub 3Fudbal: Peking – Šangaj Šenhua, direktno
13.45Arenasport 4Fudbal: Torino – Udineze, direktno
13.45EurosportBiciklizam: Trka kroz Flandriju
13.50Sport klub 2Car Fashion
14.00Arenasport 3Clubland
14.00Arenasport 2Automoto, Francuska,najava
14.00Sport klub 1Premijer liga, golovi
14.26Republika SrpskaMagazin Lige šampiona
14.30Arenasport 4Fudbal, Liga Evrope, emisija
14.30Arenasport 1Fudbal, najava kola italijanske lige
14.30Arenasport 2FIFA fudbal, emisija
14.30Arenasport 3Fudbal, Liga šampiona, emisija
14.30Sport klub 2Fudbal: Svonsi – Midlsbro, direktno
14.30SOSSOS vesti
14.30Sport klub 1Fudbal: Ajaks – Vejnord, direktno
15.00Arenasport 4Fudbal: Peskara – Milan, direktno
15.00Arenasport 1Fudbal: Fiorentina – Bolonja, direktno
15.00Arenasport 3Fudbal: Split – Istra 1961, direktno
15.00SOSFudbalski miks
15.00Arenasport 2Fudbal: Ren – Lion, direktno
15.15Eurosport 2Ingolštad – Majnc
15.30Sport klub 3Svet sporta magazin
16.00Sport klub 3SK miks
16.15Sport klub 3Fudbal: Real Madrid – Alaves, direktno
16.25HRT 2Magazin Lige šampiona
16.30Sport klub 1Na današnji dan
16.30SOSSOS vesti
16.30Sport klub 2Fudbal: Altah – Salcburg, direktno
16.50HRT 2Dizanje tegova, EP, Hrvatska
17.00Arenasport 3Fudbal: Nant – Angers, direktno
17.00Sport klub 1Fudbal: Arsenal – Mančester Siti, direktno
17.00Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
17.00Arenasport 2Rukomet: Pik Seged – Silkeborg, direktno
17.00Arenasport 1Fudbal: Monpelje – Tuluz ,direktno
17.00EurosportSuperbajk: SP Aragon
17.05SOSU orlovskom gnezdu
17.30Arenasport 4Fudbal: Sparta Prag – Slavija Prag, direktno
17.30Eurosport 2Bajer Leverkuzen – Volfsburg
17.45EurosportSnuker: Peking
18.00SOSTreniraj, budi zdrav
18.10Sport klub 3NBA Live
18.30Sport klub 2Fudbal: Valensija – Deportivo, direktno
18.30Sport klub 3Fudbal: Zorja – Šahtjor, direktno
18.30SOSSOS vesti
18.30Arenasport 2Hokej: Boston – Čikago, direktno
19.00RTS 2Tenis, Majami, finale, prenos
19.00Arenasport 1Košarka: Cedevita – Partizan, direktno
19.00Sport klub 1ATP Masters Majami, finale, direktno
19.00EurosportDizanje tegova, EP, Hrvatska
19.00Arenasport 3Fudbal: Cibalija – Rijeka, direktno
19.00SOSSećanja
19.30Arenasport 4Vaterpolo, regionalna liga, finale
19.30Eurosport 2Pregled Bundeslige
20.30Sport klub 2NBA Action
20.30RTS 2Magazin Lige šampiona
20.45SOSSOS vesti
20.45Sport klub 3Fudbal: Granada – Barselona, direktno
20.45Eurosport 2Vesti
20.45Arenasport 4Fudbal: Napoli – Juventus, direktno
20.50Eurosport 2Britanski šampionat, Donington, 1. i 2. trka
21.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
21.00SOSFutsal – snimak utakmice
21.00Arenasport 2Arena sport specijal: Bejzbol
21.00Sport klub 2NBA Inside Stuff
21.00Arenasport 3Fudbal: Nica – Bordo, direktno
21.15Sport klub 1Fudbal: Braga – Maritimo, direktno
21.30Sport klub 2Košarka. San Antonio – Juta, direktno
22.00Arenasport 2Bejzbol: San Francisko – Arizona, direktno
22.00EurosportBiciklizam: Trka kroz Flandriju
22.00Arenasport 1Fudbal, Liga šampiona, emisija
22.00Eurosport 2Helsinki, gala egzibicija
22.30SOSSportski dnevnik
22.45Arenasport 4Košarka: Cedevita – Partizan
22.45Sport klub 3Fudbal: Ajaks – Fejnord
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00EurosportSuperbajk: SP Aragon
23.00Arenasport 3Fudbal: Tigre – San Lorenco, direktno
23.00SOSU orlovskom gnezdu
23.00Arenasport 1FIFA fudbal, emisija
23.00Eurosport 2Leon, Meksiko, MXGP, 2. trka
23.05Sport klub 1Vesti
23.30Arenasport 1Fudbal: Napoli – Juventus
23.30EurosportSnuker: Peking
23.40Sport klub 1Košarka: San Antonio – Juta
00.00Sport klub 2Fudbal: Arsenal – Mančester Siti
00.35HRT 2Dizanje tegova, EP, Hrvatska
00.35Sport klub 3Ragbi: Klermont – Tulon
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.00EurosportSuperbajk: SP Aragon
01.15Arenasport 3Fudbal: Godoj Kruz – River Plate, direktno
01.25RTS 2Klizanje, EP, egzibicije, r.
01.45Sport klub 1Fudbal: Svonsi – Midlsbro
01.50Sport klub 2ATP Masters Majami, finale
02.15Sport klub 3Fudbal: Rubin – Zenit
02.45RTS 2Tenis, Majami, finale, r.
03.40Sport klub 2Svet sporta magazin
03.45Sport klub 1Palakanestro: Pezaro – Kremona
04.00Sport klub 3World Rallycross – Barselon
04.10Sport klub 2Fudbal: Real Madrid – Alaves

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: