Sportski TV program – utorak, 16. januar 2018.

08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Milan – Krotone
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Brizbejn – Sidnej
08.15 Arenasport 2 Ragbi: Osprejs – Kardif
08.15 Eurosport 2 Eko trka Afrike, 6. etapa
08.30 Sport klub 1 KHL Ol star
08.30 Sport klub 2 Fudbal: Brajton – Kristal Palas
08.40 Sport klub 3 Košarka: LA Klipers – Golden Stejt
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Eurosport 2 Destinacija Pjongčang
09.00 Eurosport Tenis: Gem, set i Mats, prenos
09.00 Arenasport 1 Košarka: Budućnost – Crvena zvezda
09.05 SOS Crna tačka
09.15 Eurosport Tenis: Australijen open, 2. dan
09.30 Eurosport 2 Tur de Ski, Val di Fieme, Italija, 9 km slobodnim
10.00 Eurosport 2 Sidnej, Australija, 3. dan
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Liverpul – Sevilja
10.00 Arenasport 4 Fudbal: Ren – PSŽ
10.25 Sport klub 3 Fudbal: Moreirense – Benfika
10.30 Arenasport 1 Vesti
10.30 Sport klub 2 KHL: Amur – Baris, direktno
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Sport klub 1 Fudbal: Betis – Leganes
11.00 SOS Aforizmi o sportu
11.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled španskog kupa
11.15 SOS Total soker – odjeci
12.00 Arenasport 4 Košarka. Baskonia – Valensija
12.00 Arenasport 2 Hokej: Kolambas – Toronto
12.00 Arenasport 1 Fudbal: Pert Glori – Melburn Siti, direktno
12.00 Arenasport 3 Fudbal, Totenhem TV arhiva
12.10 Sport klub 3 Pregled Segunda divizion
12.15 Sport klub 1 Košarka: Zenit – CSKA
12.45 Sport klub 2 Na današnji dan
13.00 SOS SOS koš
13.00 Sport klub 2 Pregled FA kupa
13.00 Eurosport 2 Tur de Ski, Val di Fieme, Italija, 9 km slobodnim
13.10 Sport klub 3 Fudbal: Leganes – Sosijedad
13.30 Eurosport 2 Turneja 4 skakaoanice, best of
13.30 Sport klub 2 Palakanestro: Pistoja – Armani
13.45 Arenasport 3 Fudbal;: Lens – USVCO
13.45 Arenasport 4 Fudbal, Arsenal TV
14.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.00 Arenasport 1 Fudbal: OFI – Panionios, direktno
14.00 Sport klub 1 Fudbal: Bursa – Genčlerbirligi, prenos osmine finala
14.30 Eurosport 2 Tur de Ski, Val di Fieme, Italija, 9 km slobodnim
14.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola italijanske lige
15.00 Sport klub 3 Odbojka (ž): Kasalmađore – Skandići
15.00 Eurosport 2 Januarski specijal
15.10 Sport klub 2 Pregled portugalske lige
15.15 SOS SOS kolaž
15.15 Arenasport 4 Red Bul, Porto, pregled
15.30 Arenasport 3 Fudbal: Pert Glori – Melburn Siti
15.30 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Pokono, pregled
15.50 Sport klub 2 Fudbal: Ekseter – Vest Bromvič Albion
16.00 Arenasport 1 Fudbal: Roma – Atalanta
16.00 Sport klub 1 Fudbal: Trapezunt – Konija, prenos osmine finala
16.00 Eurosport 2 Adelejd, Australija, 2. dan
16.15 Arenasport 4 Fudbal: PAOK – Trikala, direktno
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Kil – PSŽ
16.30 Eurosport 2 Sidnej, Australija, 3. dan
16.35 Sport klub 3 Svet sporta magazin
17.00 Sport klub 3 Fudbal: Barselona – Levante
17.00 SOS Fudbalski miks
17.30 Eurosport 2 Potera istorije: Lindzi Von
17.30 Arenasport 3 FIFA fudbal
17.30 Eurosport FIFA fudbal
17.35 Eurosport 2 Oberhof, Nemačka, štafeta (ž)
17.45 Sport klub 2 Pregled Segunda divizion
18.00 Arenasport 1 Košarka: Krka -Vršac, direktno
18.00 Arenasport 2 Košarka: Karšijaka – Oldenburg, direktno
18.00 Eurosport Formula E: FIA šampionat u Marakešu, prenos
18.00 Sport klub 1 Evroliga studio
18.05 RTS 2 Rukomet: Srbija – Island, prenos
18.15 Arenasport 4 Boks
18.30 Arenasport 4 Fudbal: AEK – Panetolikos, direktno
18.30 Eurosport 2 Oberhof, Nemačka, štafeta (m)
18.30 Arenasport 3 Fudbal, pregled španskog kupa
18.30 SOS SOS vesti
18.45 Sport klub 2 Fudbal: Shrewsbury – West Ham
18.50 Sport klub 3 KHL Ice Week
18.50 SOS Aforizmi o sportu
19.00 Sport klub 1 Evroliga: Crvena zvezda – Himki, prenos
19.00 SOS Fudbalski miks
19.05 Sport klub 3 KHL: Amur – Baris
19.30 Eurosport 2 Flahau, Austrija, slalom (ž)
19.30 Arenasport 3 Fudbal: Atletiko Madrid – Lieida Esportiu, direktno
19.50 Eurosport Vesti
20.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola italijanske lige
20.00 Arenasport 2 Boks
20.00 Eurosport 2 Tur de Ski, Val di Fieme, Italija, 9 km slobodnim
20.00 Eurosport Snuker: Masters u Londonu
20.05 SOS Fudbal na SOS kanalu
20.30 Eurosport 2 Turneja 4 skakaoanice, best of
20.30 Arenasport 2 Košarka: Estudiantes – Strazbur, direktno
20.30 Arenasport 4 FIFA fudbal
20.45 Arenasport 1 Fudbal: Mančester Siti – Bristol Siti, direktno
20.50 Sport klub 1 Evroliga, studio
20.55 Sport klub 3 Pregled portugalske lige
20.55 SOS Aforizmi o sportu
21.00 Arenasport 4 Fudbal: Nica – Monako, direktno
21.00 SOS SOS bubamara
21.10 Sport klub 1 Evroliga, konferencija za medije, prenos
21.30 Eurosport 2 Vesti
21.30 Arenasport 3 Fudbal: Valensija – Las Palmas, direktno
21.35 Eurosport 2 Oberhof, Nemačka, štafeta (ž)
21.40 Sport klub 3 NBA Live
21.55 Sport klub 3 Esports Balkan League
22.20 Sport klub 2 Pregled španske lige
22.30 Arenasport 2 Boks
22.30 Eurosport 2 Flahau, Austrija, slalom (ž)
22.55 Arenasport 1 Vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Eurosport 2 Tur de Ski, Val di Fieme, Italija, 9 km slobodnim
23.10 SOS Total soker – odjeci
23.15 RTS 2 Rukomet: Hrvatska – Švedska, snimak
23.20 Sport klub 2 Odbojka (ž): Dinamo Moskva – Galatasaraj
23.25 Eurosport 2 Potera istorije: Lindzi Von
23.25 Eurosport Vesti
23.30 Arenasport 1 Fudbal: Nica – Monako
23.30 Sport klub 1 FA kup
23.30 Arenasport 3 Fudbal, pregled kola italijanske lige
23.35 Eurosport Reli Dakar, etapa 10
23.45 Sport klub 3 Fudbal: Brajton – Kristal Palas
00.00 Arenasport 4 Košarka: Krka – Vršac
00.00 Arenasport 2 Fudbal: PAOK – Trikala
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Mančester Siti – Bristol Siti
00.00 Eurosport Tenis: Australijen open, 2. dan
00.40 RTS 2 Rukomet: Srbija – Island, r.
00.45 SOS SOS vesti
01.00 Sport klub 2 Tenis: Čilić – Ebden, direktno
01.00 SOS SOS koš
01.30 Arenasport 1 Boks
01.30 Sport klub 3 NBA Inside Stuff
01.45 Arenasport 3 Fudbal: OFI – Panionios
01.45 Arenasport 4 Ragbi: Osprejs – Kardif
02.00 Sport klub 3 Evrokup, top 16: Limož – Uniks
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.00 Arenasport 1 Hokej: Edmonton – Nešvil, direktno
02.30 Sport klub 2 Tenis: Đoković – Tim, direktno
03.30 Arenasport 3 Clubland
03.30 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Mid-Ohajo, pregled
03.35 Sport klub 3 Fudbal. Hihon – Kordoba
03.45 Arenasport 4 FIFA fudbal
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Brizbejn – Sidnej
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Spartak – Liverpul
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Leven – Barselona
04.30 Sport klub 2 Tenis: Benčić – Vang, direktno
04.45 Arenasport 1 Ragbi: Lenster – Ulster
05.20 Sport klub 3 Fudbal: Malaga – Espanjol

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavi komentar

Translate »