Sportski TV program – sreda, 17. januar 2018.

08.00 Arenasport 3 Fudbal: Borusija Dortmund – Real Madrid
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 4 Novogodišnji specijal, 17 kurioziteta u 2017.
08.15 Arenasport 2 Hokej: Kolumbus – Toronto
08.15 Eurosport 2 Eko trka Afrike, 7. etapa
08.20 Sport klub 3 Pregled Evrolige
08.25 Sport klub 1 Fudbal: Njukasl – Svonzi
08.30 Eurosport 2 4. etapa
08.45 SOS SOS vesti
08.55 Sport klub 2 Car Fashion
09.00 Arenasport 4 Fudbal: Mančester Siti – Bristol Siti
09.00 Eurosport 2 Turneja Četiri skakaonice, best of
09.00 Eurosport Tenis: Gem, set i Mats, prenos
09.00 Sport klub 3 Atletika, Dijamantska liga, pregled sezone
09.00 Arenasport 1 Košarka: Cedevita – Cibona
09.05 SOS SOS bubamara
09.15 Eurosport Tenis: Australijen open, 3. dan
09.30 Sport klub 2 Tenis: Đoković – Hjuit + Pol- Nadal + Bedih -Kirgios + Vavrinka – Tim, direktno
09.50 Arenasport 3 Fudbal: Vestern Sidnej – Adelejd, direktno
09.55 Sport klub 3 Fudbal: Sevilja – Betis
10.00 Eurosport 2 Oberhof, Nemačka, štafeta
10.00 Arenasport 2 Boks
10.10 Sport klub 1 Evroliga: Valensija – Barselona
10.30 Arenasport 1 Vesti
10.30 SOS SOS vesti
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Nica – Monako
11.00 SOS Da li znate
11.15 SOS Regenezis uživo
11.40 Sport klub 1 Evroliga: Olimpijakos – Makabi
11.50 Sport klub 3 Pregled FA kupa
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Atletiko Madrid _ Lieida Esportiu
12.00 Arenasport 4 Košarka: Estudiantes – Strazbur
12.00 Eurosport 2 Flahau, Austrija, slalom (ž)
12.20 Sport klub 3 Fudbal: Liverpul – Everton
12.45 Eurosport 2 Flahau, Austrija, slalom (ž)
13.00 Arenasport 1 Automoto, WRC, pregled sezone
13.00 Sport klub 2 Novogodišnji SK miks
13.00 SOS Fudbalski miks
13.20 Sport klub 2 Evrokup: Limož – Uniks
13.30 Eurosport 2 FIFA fudbal
13.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola italijanske lige
13.45 Arenasport 3 Fudbal: PAOK – Trikala
13.50 Sport klub 1 NBA Live
14.00 Eurosport 2 Olimpijski rekordi
14.00 SOS SOS kolaž
14.00 Sport klub 1 Evroliga: Crvena zvezda – Himki
14.00 Arenasport 1 Fudbal: Olimpijakos – Platanias, direktno
14.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.10 Sport klub 3 NFL: Kanzas Siti – Tenesi
14.15 Arenasport 4 FIFA fudbal
14.30 SOS SOS vesti
14.45 Arenasport 4 Automoto, mobil auto
14.55 Sport klub 2 Pregled FA kupa
15.00 Eurosport 2 Pratnja zlatne medalje
15.15 SOS SOS mreža
15.15 Arenasport 4 Red bul, Lausicring, pregled
15.30 Sport klub 2 Indijska liga: Delhi – Kerala, direktno
15.30 Eurosport 2 Budući heroji
15.30 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Votkins Glen, pregled
15.30 Arenasport 3 Fudbal: Nica – Monako
15.45 Eurosport Umetničko klizanje, EP u moskvi,
16.00 Arenasport 1 Fudbal: Valensija – Las Palmas
16.00 Sport klub 1 Fudbal: Bašakšehir – Giresun, prenos
16.00 Eurosport 2 Adelejd, Australija, 3. dan
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Pas Đianina – Levandiakos, direktno
16.30 Eurosport 2 Sidnej, 4. dan
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Zagreb – Pik Seged
16.30 SOS SOS vesti
16.50 SOS Da li znate
16.55 Sport klub 3 Pregled španske lige
17.00 SOS SOS kolaž
17.25 Sport klub 2 NBA Inside Stuff
17.30 Arenasport 3 Fudbal: Mančester Siti – Bristol Siti
17.30 Eurosport 2 Turneja Četiri skakaonice, best of
17.50 Sport klub 3 NFL, put do plej ofa
18.00 Sport klub 2 Evrokup: Darušafaka – Gran Kanaria, direktno
18.00 Arenasport 1 Rukomet: Slovenija – Srbija
18.00 Arenasport 2 Košarka: Borac – Primorska, direktno
18.15 Arenasport 4 Automoto, ABS šou
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Eurosport 2 Flahau, Austrija, slalom (ž)
18.45 Arenasport 4 Fudbal: Ren – Tuluz, direktno
18.45 Sport klub 1 Evroliga: Fenerbahče – Panatinaikos, prenos
19.00 O2.TV Serija: „Lud, zbunjen, normalan“
19.00 Sport klub 3 Evrokup: Bajern – Lijetuvos, direktno
19.15 SOS Sportski savez Srbije
19.30 Eurosport 2 FIFA fudbal
19.30 Arenasport 3 Fudbal: Viljareal – Leganes
19.45 Arenasport 1 Košarka, pregled Endesa lige
19.45 SOS Objektiv
19.50 Eurosport Vesti
20.00 Eurosport Snuker: Masters u Londonu
20.00 Sport klub 2 Odbojka (ž): Obnovac – Lajkovac, direktno
20.00 Arenasport 2 Košarka: Bajrojt – Petrol Olimpija, direktno
20.00 Arenasport 1 Košarka, magazin ABA lige
20.00 Eurosport 2 Potera istorije: Lindzi Von
20.05 Eurosport 2 Ruhpokling, Nemačka, pojedinačno
20.30 Arenasport 1 FIFA fudbal
20.45 Sport klub 1 Evroliga: Real Madrid – Baskonija, prenos
20.45 Sport klub 3 Evrokup: Alba – Galatasaraj, direktno
21.30 Arenasport 3 Fudbal: Real Madrid – Numansija
21.00 SOS SOS mreža, emisija dopisnika
21.00 Eurosport 2 Vesti
21.00 Arenasport 1 Fudbal: Čelzi – Arsenal, direktno
21.00 Arenasport 4 Fudbal: PSŽ – Dijon, direktno
21.05 Eurosport 2 Flahau, Austrija, slalom (ž)
21.30 Eurosport 2 Sidnej, 4. dan
21.30 Arenasport 3 Fudbal: Kadiz – Sevilja, direktno
21.50 Sport klub 2 Odbojka (ž): Maribor – Kamnik
22.00 Arenasport 2 Boks
22.30 SOS SOS vesti
22.35 Sport klub 3 Tenis: Taj brek tens, Melburn
22.55 Arenasport 1 Vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.10 RTS 2 Rukomet: Španija – Danska, snimak
23.10 SOS SOS koš
23.25 Sport klub 2 Evrokup: Zenit -Torino
23.25 Eurosport Vesti
23.30 Arenasport 3 Novogodišnji specijal, francuska liga
23.30 Arenasport 1 Fudbal: Ren -Tuluz
23.35 Eurosport Reli Dakar, etapa 11
00.00 SOS SOS kolaž
00.00 Eurosport Tenis: Australijen open, 3. dan
00.00 Arenasport 4 Košaka: Borac – Primorska
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Čelzi – Arsenal
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Olimpijakos – Platanias
01.00 SOS Noćni program
01.00 Sport klub 1 FA kup
01.00 Sport klub 2 Tenis: Kujong klasik, direktno
01.30 Sport klub 3 ATP Uncovered
01.30 Arenasport 1 Fudbal: Pas Đianina – Levandiakos
01.45 Arenasport 4 Fudbal, Arsenal TV
02.00 Sport klub 3 La liga magazin
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.30 Sport klub 3 Evrokup: Cedevita – Budućnost
02.45 Sport klub 1 Top tenis
02.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola italijanske lige
03.15 Arenasport 4 Red Bul, Porto, pregled
03.30 Arenasport 3 Clubland
03.30 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Pokono, pregled
03.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola italijanske lige
04.00 Arenasport 3 Fudbal: AEK – Panetolikos
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Borusija Dortmund – Real Madrid
04.25 Sport klub 3 Evrokup: Asvel – Ređo Emilija
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Kil – PSŽ
04.30 Arenasport 1 Fudbal: Brizbejn -Sidnej

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavi komentar

Translate »