Sportski TV program – subota, 04. novembar 2017.

07.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled Lige šampiona
07.00 SOS Borilački sportovi
07.20 Sport klub 2 Na današnji dan
07.30 Sport klub 2 Magazin Premijer lige
07.40 Sport klub 3 NFL Gameday
07.45 Arenasport 2 Košarka, pregled Endesa lige
08.00 Eurosport 2 Saitama Kriterijum, Japan
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Keln -Bate
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Čukarički – Vojvodina
08.00 Sport klub 2 Fudbal: Šangaj – Jiangsu, direktno
08.10 Sport klub 3 Evroliga: Barselona – Olimpijakos
08.15 Arenasport 2 Hokej: Njujork Islanders – Vašington
08.30 Arenasport 1 FIFA fudbal
08.30 Eurosport Snuker: Kina
08.45 SOS SOS vesti
09.00 SOS Borilački sportovi
09.00 Eurosport 2 Kina, Kratak program (ž)
09.00 Arenasport 1 Košarka: Zadar – Igokea
09.30 Eurosport 2 Kina, Slobodan program (m/ž)
09.50 Arenasport 3 Fudbal: Njukasl Džets – Velington Feniks, direktno
09.50 Sport klub 1 Vesti
09.50 Sport klub 3 Na današnji dan
10.00 SOS Gost SOS-a
10.00 Eurosport Superbajk, Katar, prenos
10.00 Sport klub 3 Fudbal: Hajd – MK Dons
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Sport klub 2 Košarka: Filadelfija – Indijana
10.00 Arenasport 4 Fudbal, najava kola italijanske lige
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 Arenasport 4 Fudbal, najava kola francuske lige
10.45 Eurosport Fudbal, MLS
10.50 Arenasport 1 Fudbal: Rens – Bordo
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Sport klub 1 Košarka: Bešiktaš – Darušafaka, prenos
11.00 SOS Fudbal, izveštaji
11.50 Sport klub 3 Najava španske lige
12.00 Arenasport 4 Košarka: Zadar – Igokea
12.00 Arenasport 2 Vaterpolo: Jadran – Budva
12.00 Sport klub 2 Fudbal: Kajzeri – Trabzon, direktno
12.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled Lige šampiona
12.20 Sport klub 3 Trans vorld sport
12.30 Eurosport Snuker, Kina, prenos
12.50 Sport klub 1 SK studio, direktno
13.00 SOS SOS u Izraelu
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Mladost – Sutjeska, direktno
13.00 Arenasport 3 Fudbal: Čukarički – Vojvodina
13.15 Sport klub 3 Košarka: Eskisehir – Galatasaraj, direktno
13.30 Arenasport 2 Rukomet (ž): Midtjiland – Brest Bretanja Handbal, direktno
13.30 Sport klub 1 Fudbal: Stouk – Lester, prenos
13.45 Arenasport 4 Vaterpolo: Jug – Mladost
13>45 Eurosport 2 Kina, Slobodan program, parovi
14.00 RTS 2 Tenis: Pariz, polufinale, prenos
14.00 Sport klub 2 ATP Pariz, polufinale, direktno
14.00 SOS Pet Frendli
15.00 SOS Fudbal, izveštaji
15.00 Arenasport 4 Fudbal: Partizan- Skenderbeg
15.00 Arenasport 1 Rukomet: Kargo Hungaria – Tiringer, direktno
15.00 Arenasport 3 Fudbal: Cibalija – Istra, direktno
15.05 Sport klub 3 NBA live
15.25 Sport klub 3 PL Match Pack
15.30 Eurosport 2 Hamburg – Štutgart
15.45 Arenasport 2 Rukomet (ž): Bukurešt – Nikobing Falster, direktno
15.50 Arenasport 2 Rukomet, magazin SEHA lige
16.00 RTS 2 Strongman champions league 2017. (Finska)
16.00 Sport klub 3 Fudbal: Šturm – Rapid, direktno
16.15 Sport klub 1 Fudbal: Deportivo – Atletiko Madrid
16.30 Eurosport Umetničko klizanje, Kup Kine
16.45 Arenasport 1 Fudbal, pregled Endesa lige
17.00 Arenasport 3 Fudbal: Angers – PSŽ, direktno
17.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled Lige šampiona
17.00 SOS Fudbalski miks
17.00 Arenasport 1 Košarka: FMP – Cibona, direktno
17.30 Eurosport Supersport, Katar, prenos
17.30 Arenasport 4 Fudbal, najava kola italijanske lige
17.30 Arenasport 2 Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
17.30 Eurosport 2 Dortmund – Bajern
17.55 HRT 2 Rukomet: Barselona – Zagreb, prenos
17.55 Sport klub 3 SK momenti
18.00 Sport klub 2 Svet sporta magazin
18.00 SOS Gost SOS-a
18.00 Arenasport 4 Fudbal: Bolonja – Krotone, direktno
18.00 Arenasport 2 Rukomet: Barselona – Zagreb, prenos
18.15 Sport klub 3 Košarka: Tofaš -Istanbul, direktno
18.30 Sport klub 2 Fudbal: Alaves – Espanjol, direktno
18.30 Sport klub 1 Fudbal: Vest Hem – Liverpul
19.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled Lige šampiona
19.00 SOS Svedoci istorije
19.00 Arenasport 1 Košarka: Cedevita – Petrol Olimpija, direktno
19.45 Arenasport 2 Košarka, pregled Endesa lige
19.55 Eurosport Vesti
20.00 Arenasport 2 Fudbal: Monako – Guingamp, direktno
20.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled Kopa Libertadores
20.00 Eurosport Snuker, Kina
20.05 Sport klub 3 VTA Elite trofi, polufinale
20.15 Arenasport 3 Fudbal: San Lorenco – Banfild, direktno
20.15 SOS Lokalni sportski idoli
20.30 Eurosport 2 Kopenhagen, Danska, Big ejr
20.30 Sport klub 2 Košarka: LA Klipers – Memfis, direktno
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Đenova – Sampdorija, direktno
20.45 Sport klub 1 Fudbal: Barselona – Sevilja
20.55 SOS Da li znate
20.55 Eurosport 2 Vesti
21.00 SOS SOS u Izraelu
21.00 Eurosport 2 Kopenhagen, Danska, Big ejr
21.00 Arenasport 1 Fudbal: Vidad Kazablanka – Al Ahli, direktno
21.30 Sport klub 3 Fudbal: Porto – Belenenses, direktno
22.00 SOS Dnevni događaji
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Mančester Junajted – Benfika
22.00 Arenasport 2 Fudbal: Botafogo – Fluminense, direktno
22.15 Eurosport 2 Internacionalni šampionat, Dačin, Kina
22.15 Eurosport Superbajk, Katar
22.30 SOS SOS vesti
22.45 Arenasport 4 Fudbal: Mladost – Sutjeska
22.45 Sport klub 1 Vesti
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 SOS Objektiv
23.00 Sport klub 2 Fudbal: Vest Hem – Liverpul
23.15 Eurosport 2 Trka kroz Hajnan, Kina
23.25 Eurosport Vesti
23.25 Sport klub 3 VTA Elite trofi, polufinale
23.30 Eurosport Umetničko klizanje, Kup Kine
23.30 Arenasport 1 Automoto, ABS šou
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Angers – PSŽ
00.00 SOS SOS kolaž
00.00 Arenasport 1 Hokej: Montreal – Vinipeg, direktno
00.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled Lige šampiona
00.45 Arenasport 4 Košarka. FMP – Cibona
00.50 Sport klub 2 Fudbal: Valensija – Leganes
01.00 SOS Noćni program
01.00 Sport klub 1 Evroliga, pregled
01.05 Sport klub 3 Fudbla: Šou Lejn -Mansfild
01.30 Arenasport 3 Fudbal: Rasing Klub – Taleres, direktno
01.40 RTS 1 Strongman champions league 2017. (Finska)
01.45 Sport klub 1 Tenis: ATP Masters Pariz, polufinale
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.20 RTS 2 Tenis: Pariz, polufinala, r.
02.30 Arenasport 1 Fudbal: Bolonja – Krotone
02.35 Sport klub 2 Fudbal: Sautempton – Barnli
02.45 Arenasport 4 Rukomet: Barselona – Zagreb
02.50 Sport klub 3 Fudbal: Barselona – Sevilja
03.30 Arenasport 3 Fudbal, pregled Lige Evrope
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Gent – Standard Lijež
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Napoli – Mančester Siti
04.20 Sport klub 2 Fudbal: Alaves – Espanjol
04.30 Arenasport 1 Ragbi: Edinburg – Osprejs
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Kargo Hungaria – Tiringer
04.35 Sport klub 3 Fudbal: Stouk – Lester
04.45 Sport klub 1 Odbojka (ž): Busto Arsizio – Bergamo

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavi komentar

Translate »