Sportski TV program – nedelja, 05. novembar 2017.

07.00 Arenasport 1 Fudbal: Roma – Bolonja
07.00 Eurosport 2 Trka kroz Hajnan, Kina
07.30 N1 Sport klub info
07.35 Sport klub 1 NBA Action
07.45 Arenasport 2 Bejzbol, MLB
07.45 Eurosport 2 Internacionalni šampionat, Dačin, Kina
07.55 Sport klub 3 Na današnji dan
07.55 Sport klub 2 Košarka: Bešiktaš – Darušafaka
08.00 Arenasport 4 Fudbal, magazin Lige Evrope
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Sutjeska – Zeta
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.05 Sport klub 3 Košarka. LA Klipers – Memfis
08.30 Sport klub 1 Fudbal: Osmanli – Fenerbahče
08.30 Eurosport Autotrke, Šangaj, prenos
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 1 Košarka: Mega Bemaks – Cedevita
09.00 Arenasport 4 Fudbal: Mariners – Melburn Viktori, direktno
09.35 Sport klub 2 Fudbal: Stouk – Lester
10.00 Arenasport 2 Automoto, Vels, direktno
10.00 Eurosport 2 Kina: Slobodan program
10.00 SOS Objektiv
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Rad – Vojvodina
10.05 Sport klub 3 Fudbal: Vest Hem – Liverpul
10.10 Sport klub 1 Pregled Evrolige
10.15 Eurosport Superbajk, Katar
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 SOS SOS vesti
11.00 SOS Puls života
11.00 Eurosport 2 Kina: Slobodan ples
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Sport klub 1 Košarka. Giresun – Banvit, direktno
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Dinamo – Rijeka
11.20 Sport klub 2 Fudbal: Barselona – Sevilja
11.30 Eurosport 2 Kina: Slobodan program, parovi
11.30 Eurosport Umetničko klizanje, Kup Kine
12.00 Arenasport 4 Automoto, Vels
12.00 Arenasport 3 Fudbal, najava kola italijanske lige
12.00 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo, Doha, 1. trka
12.00 Sport klub 3 KHL: Bars – CSKA, direktno
12.00 Arenasport 2 Košarka, pregled Endesa lilge
12.00 SOS Svedoci istorije
12.23 Republika Srpska Fudbal, italijanska liga
12.30 Arenasport 3 Fudbal: Benevento – Lacio, direktno
12.30 Eurosport 2 Internacionalni šampionat, Dačin, Kina
12.30 Arenasport 2 Košarka: Barselona – Mursija, direktno
12.45 SOS Sportski savez Srbije
13.00 Sport klub 1 Fudbal: Totenhem – Kristal Palas, direktno
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Zemun – Crvena zvezda, direktno
13.00 Arenasport 4 Automoto, Vels, direktno
13.15 SOS Objektiv, pregled Superlige
13.15 Sport klub 2 Košarka: Fenerbahče – Karšijaka, direktno
14.00 RTS 2 FIFA magazin
14.00 SOS Pet frendli
14.15 Sport klub 3 Zlatni momenti JU sporta
14.25 RTS 2 Magazin Lige šampiona
14.30 Arenasport 3 Fudbal, magazin Lige šampiona
14.30 Arenasport 4 Fudbal, pregled engleskog kupa
14.30 Arenasport 2 FIFA fudbal
14.30 Sport klub 3 Fudbal: Lokomotiva – CSKA, direktno
15.00 Arenasport 3 Fudbal: Slaven – Hajduk, direktno
15.00 RTS 2 Tenis: Pariz, finale, prenos
15.00 SOS Fudbalski miks
15.00 Sport klub 2 ATP Pariz, finale, direktno
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Krotone – Fiorentina, direktno
15.00 Arenasport 2 Fudbal: Lion – Mec, direktno
15.00 Arenasport 4 Fudbal: Napoli – Sasuolo, direktno
15.15 Eurosport Maraton, Njujork
15.15 Sport klub 1 Fudbal: Mančester Siti – Arsenal, direktno
15.30 Eurosport 2 Keln – Hofenhajm
15.44 RTS satelit Sportska budućnost Srbije: Stefan Jul
16.25 Sport klub 3 NBA Live
16.30 SOS SOS vesti
16.45 SOS Da li znate
16.45 Sport klub 3 Fudbal: PSV – Tvente, direktno
17.00 Sport klub 2 Fudbal: Rubin -Zenit, direktno
17.00 Arenasport 1 Fudbal: Borac – Partizan, direktno
17.00 Arenasport 3 Fudbal: Tuluz – Sent Etijen, direktno
17.00 Arenasport 2 Košarka: Igokea – FMP, direktno
17.00 SOS SOS u Izraelu
17.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled Kopa Libertadores
17.30 Sport klub 1 Fudbal: Čelzi -Mančester Junajed, direktno
17.30 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
17.30 Arenasport 4 Fudbal, magazin Lige šampiona
17.45 SOS Objektiv, pregled Superlige
17.55 RTS 2 Rukomet: Spartak – Metaloplastika, prenos
18.00 Arenasport 4 FIFA fudbal
18.00 Eurosport 2 Fudbal, Bundesliga
18.15 Eurosport Snuker, Kina
18.30 Arenasport 4 Košarka: Valensija – Gran Kanaria, direktno
18.30 SOS SOS vesti
18.45 Sport klub 3 SK momenti
19.00 SOS Sećanja
19.00 Arenasport 2 Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
19.00 Arenasport 1 Košarka: Olimpija – Budućnost, direktno
19.00 Sport klub 2 Fudbal: Gimaraeš – Benfika, direktno
19.00 Sport klub 3 NHL: Filadelfija – Denver, direktno
19.00 Arenasport 3 Fudbal: Rudeš – Cibalija, direktno
19.25 Sport klub 1 SK studio
20.00 SOS Objektiv
20.00 Eurosport 2 Svetski kup, Pruškov, Poljska
20.00 Arenasport 2 Fudbal: Ponte Preta – Korintians, direktno
20.10 Eurosport Vesti
20.15 Eurosport Superbajk, Katar
20.30 Arenasport 4 Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
20.45 Eurosport FIFA fudbal
20.45 Sport klub 1 Fudbal: Real Madrid – Las Palmas
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Torino – Kaljari, direktno
21.00 Arenasport 3 Fudbal: Lil – Marsej, direktno
21.00 Eurosport Fudbal, MLS, prenos
21.00 SOS TAŠ total soker
21.00 Sport klub 2 NBA Action
21.00 Arenasport 1 Fudbal: Al Ahli – Vidad Kazablanka
21.30 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo, Doha, 2. trka
21.30 Sport klub 2 Košarka: LA Klipers – Majami, direktno
21.55 Eurosport 2 Vesti
22.00 Eurosport 2 Internacionalni šampionat, Dačin, Kina
22.00 Arenasport 2 Fudbal: Boka Juniors – Belgrano,direktno
22.10 Sport klub 3 SK miks
22.25 Sport klub 3 NFL: Dalas – Kanzas Siti, direktno
22.35 Sport klub 1 Car Fashion
22.45 Arenasport 4 Fudbal: Zemun – Crvena zvezda
22.55 Eurosport Vesti
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 SOS SOS vesti
23.00 Arenasport 3 Fudbal: Napoli – Sasuolo
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.15 SOS Objektiv
23.30 Arenasport 1 Automoto, Vels
23.35 Sport klub 1 ATP Pariz, finale
23.55 Eurosport 2 Vesti
00.00 Sport klub 2 Fudbal: Čelzi – Mančester Junajted
00.00 Arenasport 2 Fudbal, argentinska liga, direktno
00.00 SOS SOS u Izraelu
00.45 Arenasport 4 Fudbal: Borac – Partizan
01.00 SOS Noćni program
01.00 Arenasport 1 Bejzbol: MLB finale, direktno
01.00 Arenasport 3 Fudbal: Standard – Beveren
01.15 Sport klub 1 Fudbal je veliki
01.35 Sport klub 3 Zlatni momenti JU sporta
01.45 Sport klub 1 Mančester Siti TV: Sir Aleks
01.45 Sport klub 3 Fudbal: Bazel – Jang Bojs
01.45 RTS 2 Tenis, Pariz, finale, r.
01.50 Sport klub 2 NBA Inside Stuff
02.00 Arenasport 2 Automoto, Vels
02.10 Sport klub 1 Barsa TV
02.20 Sport klub 2 Fudbal: Real Madrid – Las Palmas
02.30 Sport klub 1 NFL: Majami – Ouklend, direktno
02.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled engleskog kupa
03.00 Arenasport 3 FIFA fudbal
03.05 RTS 2 Rukomet: Spartak – Metaloplastika, r.
03.15 Arenasport 4 Fudbal, magazin Lige Evrope
03.30 Arenasport 3 Fudbal, pregled Kopa Libertadores
03.30 Sport klub 3 Fudbal: Sporting – Braga
03.30 Arenasport 2 Red Bul, Indijanapolis, pregled
04.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Slaven – Hajduk
04.10 Sport klub 2 Fudbal: Mančester Siti – Arsenal
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Spartak – Sevilja
04.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled Kopa Libertadores
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Gorenje – Vojvodina
05.00 Arenasport 1 Fudbal: Flamengo – Vasko
05.30 Sport klub 1 Pregled Evrolige

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavi komentar

Translate »