Sportski TV program – petak, 03. novembar 2017.

07.00 Eurosport Snuker, Kina, prenos
07.00 Sport klub 2 Biciklizam
07.00 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo: Herez de la Frontera
07.00 Arenasport 1 FIFA fudbal
07.10 Sport klub 3 Moto GP Malezija, trening
07.30 Arenasport 1 Rukomet (ž): Rostov Don – Gjori
07.30 Sport klub 2 VTA Singapur, dublovi, direktno
07.45 Arenasport 2 Košarka, pregled Endesa lige
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Zemun – Partizan
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Juventus – SPAL
08.00 Eurosport 2 Watts
08.15 Arenasport 2 Hokej: Kalgari – St Luis
08.30 Eurosport 2 Super serija: Odense
08.30 Sport klub 1 Fudbal: Roma – Čelzi
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 1 Košarka: Borac – Lovćen
09.00 SOS Autokomanda
09.05 Sport klub 2 Trans vorld sport
09.30 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Sport klub 2 VTA Singapur, direktno
10.00 Sport klub 3 Fudbal: Herta – Keln
10.00 Eurosport Fudbal, MLS
10.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled belgijske lige
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Juventus – Sporting
10.00 SOS Semafor
10.00 Eurosport 2 Šestodnevni šampionat na pisti, London
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Arenasport 4 Košarka, pregled ABA lige
10.50 Arenasport 1 Fudbal: Sidnej – Pert Glori, direktno
11.00 Arenasport 4 Poker
11.05 SOS Da li znate
11.15 SOS Liga budućih šampiona
11.40 Sport klub 3 Pregled nemačkog kupa
11.55 Sport klub 2 Evroliga. Olimpijakos – Himki
12.00 Arenasport 4 Košarka. Olimpija – Bajrojt
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Sport Recife – Junior
12.00 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo: Herez de la Frontera
12.00 Arenasport 2 Bejzbol, MLB
12.25 Sport klub 3 Na današnji dan
12.30 Sport klub 3 NFL: Baltimor – Majami
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Delemont – St Galen
13.00 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
13.30 Eurosport 2 Velika severna trka
13.30 Sport klub 2 ATP Beč, četvrtfinale, VTA Singapur, direktno
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Antverpen – Standard
13.45 Arenasport 4 Vaterpolo: Jug – Jadran St
14.00 Eurosport 2 Watts
14.00 Sport klub 1 Tenis: ATP Pariz, prenos četvrtfinala
14.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.30 Eurosport 2 Brazil – Engleska, polufinale
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Deportivo – Las Palmas
15.00 Sport klub 2 ATP Bazel, ATP Beč, četvrtfinala, VTA Singapur, direktno
15.00 Sport klub 3 Džudo gren slem, Abu Dabi, direktno
15.00 SOS Zona pres
15.15 SOS Pet frendli
15.15 Arenasport 4 Automoto, Katalonija, pregled
15.30 Eurosport Superbajk, Heres
15.30 Arenasport 3 Clubland
16.00 Eurosport 2 Šestodnevni šampionat na pisti, London
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Roma – Krotone
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Mančester Siti – Napoli
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Slovenija – Hrvatska
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Eurosport Superbajk: Katar
16.50 SOS Da li znate
17.00 Sport klub 3 Evroliga: Crvena zvezda – Makabi
17.00 Arenasport 1 Fudbal, najava kola Superlige
17.15 Eurosport Umetničko klizanje, Velika nagrada Kup Kine
18.00 Eurosport 2 Watts
18.00 Arenasport 4 Bejzbol, MLB
18.00 Arenasport 1 Košarka: Cibona – Partizan, direktno
18.00 Arenasport 2 Košarka: MZT Skoplje – Cibona
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Crvena zvezda – Spartak
18.30 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
18.30 Sport klub 1 Košarka: Efes – Unikaha, direktno
18.30 SOS SOS vesti
18.35 Sport klub 3 Pregled japanske lige
18.50 Sport klub 3 NBA Live
19.05 Sport klub 3 Pregled španske lige
19.30 Eurosport 2 Watts
19.40 Sport klub 3 Zlatni momenti JU sporta
19.45 Arenasport 3 Fudbal, pregled engleskog kupa
20.00 Arenasport 1 Košarka: Mornar – Zadar, direktno
20.00 Arenasport 2 Rebionalna liga, studio
20.00 SOS Treniraj, budi zdrav
20.00 Eurosport Snuker, Kina
20.00 Sport klub 3 Fudbal: Benfika – Feirense, direktno
20.00 Eurosport 2 Pregled Bundeslige
20.04 Arenasport 4 Fudbal, magazin Lige šampiona
20.15 Arenasport 3 Fudbal, najava kola francuske lige
20.15 Arenasport 2 Vaterpolo: Primorje – Partizan, direktno
20.30 Sport klub 1 NBA Live
20.30 Eurosport 2 Majnc – Ajntraht Frankfurt
20.35 Arenasport 4 Ragbi: Konaht – Munster, direktno
20.45 Arenasport 3 Fudbal: PSŽ – Nica, direktno
20.55 SOS Da li znate
21.00 Sport klub 1 Košarka: Barselona – Olimpijakos, prenos
21.30 Arenasport 2 Boks
22.00 Sport klub 3 Fudbal: Rio Ave – Sporting
22.15 Eurosport Superbajk: Katar
22.25 Eurosport 2 Watts
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.30 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
22.30 Sport klub 2 Zlatni momenti JU sporta
22.30 Arenasport 1 Fudbal, najava kola italijanske lige
22.35 Arenasport 4 Fudbal, magazin Lige Evrope
22.45 Sport klub 2 NBA Live
22.45 Arenasport 3 Fudbal: Benfika – Mančester Junajted
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Eurosport 2 Skejt Kanada: Kratak ples
23.00 Sport klub 2 Evroliga: Efes – CSKA
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.10 SOS Sećanja
23.20 Arenasport 4 Poker
23.25 Eurosport Vesti
23.30 RTS 2 Liga Evrope, pregled
23.30 Arenasport 1 Fudbal: PSŽ – Nica
23.35 Eurosport Fudbal, MLS
23.45 SOS Borilački sport
00.00 Arenasport 4 Košarka: Cibona – Partizan
00.00 Arenasport 2 Hokej: Kolorado – Vegas, direktno
00.00 Sport klub 1 Košarka: Filadelfija – Indijana, prenos
00.05 Sport klub 3 Esports Balkan League – Counter Strike
00.30 Eurosport Umetničko klizanje, Velika nagrada Kup Kine
00.30 Arenasport 3 Fudbal: Fluminense – Flamengo
00.40 Sport klub 2 Fudbal: Lids – Šefild Junajted
01.00 SOS Zona pres
01.30 Eurosport Snuker, Kina
01.30 Arenasport 1 Sporting Greats
01.45 Arenasport 4 Vaterpolo: Primorje – Partizan
02.00 Arenasport 1 Bejzbol: Hjuston – LA Dodžers, direktno
02.00 Sport klub 3 Pregled Naskar plej of, Kanzas Siti
02.15 Arenasport 3 Fudbal: Fuenlabrada – Real Madrid
02.25 Sport klub 2 Fudbal: Benfika – Feirense
02.30 Arenasport 2 Dokumentarni film
03.00 Sport klub 3 Moto GP Malezija, treninzi, direktno
03.15 Arenasport 4 Automoto, Nemačka, pregled
03.30 Arenasport 2 Automoto, Katalonija, pregled
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Sport Recife – Junior
04.10 Sport klub 2 Evroliga: Valensija – Unikaha
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Bajern – Seltik
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Melsungen – Magdeburg
05.00 Arenasport 1 Fudbal: Antverpen – Standard
05.45 Sport klub 2 SK miks
05.45 Sport klub 3 SK miks

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavi komentar

Translate »