Sportski TV program – četvrtak, 02. novembar 2017.

08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola 1. lige Srbije
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Čelzi – Everton
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Crvena zvezda – Spartak
08.05 Sport klub 3 Svet sporta magazin
08.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola Prve lige Crne Gore
08.30 Eurosport Snuker, Kina, prenos
08.30 Sport klub 3 Evroliga: Fenerbahče – Efes
08.45 Eurosport 2 Mali – Španija, polufinale
08.45 SOS SOS vesti
09.00 SOS SOS mreža
09.00 Arenasport 1 Košarka: Bosna – Rogatica
09.05 Sport klub 2 La liga magazin
09.30 Sport klub 1 Magazin Premijer lige
10.00 Sport klub 2 VTA Singapur, direktno
10.00 Eurosport 2 Šestodnevni šampionat na pisti, London, 2. dan
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Benfika – Mančester Junajted
10.00 Arenasport 4 FIFA fudbal
10.10 Sport klub 3 Španska liga, najbolja u takmica
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Sport klub 1 Tenis: AZP Masters u Parizu, prenos osmine finala
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Juventus – SPAL
11.05 SOS Aforizmi
11.15 SOS Fudbalski miks
11.35 Eurosport Fudbal, MLS, pregled
12.00 Sport klub 3 Moto GP Australija, trka
12.00 Arenasport 2 Hokej: Kalgari – St Luis
12.00 Eurosport 2 Brazil – Engleska, polufinale
12.00 Arenasport 4 Košarka: Bešiktaš – Zelena Gora
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Fluminense – Flamengo
12.10 Sport klub 2 Svet sporta magazin
12.30 Eurosport Snuker, Kina
12.35 Sport klub 2 Pregled Naskar Plej of, Kanzas Siti
13.00 SOS Borilački sport
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Čelzi – Everton
13.05 Sport klub 3 Fudbal: Čelzi – Votford
13.15 Eurosport 2 Mali – Španija, polufinale
13.30 Sport klub 2 VTA Singapur, direktno
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Formantera – Atletik Bilbao
13.45 Arenasport 2 Košarka, pregled ABA lige
13.45 Arenasport 4 Vaterpolo: Partizan – Mladost
14.00 SOS Košarka
14.15 Arenasport 2 Košarka. Olimpija – Medi Bajrojt
14.30 Eurosport 2 Velika severna trka
15.00 Sport klub 2 ATP Beč, ATP Bazel, osmina finala, VTA Singapur, direktno
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Crvena zvezda – Spartak
15.00 Sport klub 3 Džudo Gren slem, Abu Dabi, direktno
15.02 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
15.15 SOS Sportski savez Srbije
15.15 Arenasport 4 Automoto, Nemačka, pregled
15.30 Arenasport 3 Fudbal: Đenova – Napoli
15.36 Eurosport 2 Šestodnevni šampionat na pisti, London, 2. dan
15.45 SOS Sport 037
16.00 Arenasport 2 Rukomet: Magdeburg – Melsungen
16.00 Arenasport 2 Great sporting momments
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Bajern – Seltik
16.30 SOS SOS vesti
17.00 Arenasport 1 Foot Brazil, pregled
17.00 SOS Puls života
17.00 Sport klub 1 Evroliga, studio
17.15 Sport klub 3 NBA Live
17.25 Sport klub 3 Evrokup: Bilbao – Partizan
17.30 Arenasport 1 Košarka, pregled ABA lige
17.30 Arenasport 3 Fudbal: Zemun – Partizan
18.00 Sport klub 1 Košarka: Crvena zvezda – Brose, prenos
18.00 Arenasport 1 Košarka. Borac – Lovćen, direktno
18.00 Arenasport 2 Rukomet: Slovenija – Hrvatska, direktno
18.01 Eurosport 2 Brazil – Engleska, polufinale
18.30 Arenasport 4 Fudbal: Apolon Larisa – AEK, direktno
18.30 Eurosport Fudbal, MLS
18.55 RTS 1 Fudbal: Partizan – Skenderbeg, prenos
18.55 HRT 2 Fudbal: Rijeka – Austrija Beč, prenos
19.00 SOS Autokomanda
19.00 Sport klub 3 Evroliga: Žalgiris – Real Madrid, direktno
19.30 Arenasport 3 Fudbal: Lieida Esportu – Real Sosijedad, direktno
19.32 Eurosport 2 Mali – Španija, polufinale
19.45 Arenasport 2 Rukomet (ž), pregled EHF lige šampiona
19.55 Eurosport Vesti
20.00 Arenasport 1 Automoto, ABS šou
20.00 SOS Liga budućih šampiona
20.00 Eurosport Snuker, Kina
20.15 Arenasport 2 FIFA fudbal
20.30 Arenasport 1 Fudbal: Antverpen – Standard, direktno
20.30 Arenasport 2 Fudbal: La Korunja – Las Palmas, direktno
20.30 Sport klub 1 NBA Live
20.30 Arenasport 4 Fudbal: Zaglebje Lubin – Korona Kielce, direktno
20.55 RTS 1 Fudbal: Arsenal – Crvena zvezda, prenos
21.00 Sport klub 1 Košarka: Real Madrid – Himki
21.00 Sport klub 3 Evroliga: Armani – Barselona, direktno
21.00 Eurosport 2 Svi sportovi
21.30 Eurosport 2 Vesti
21.30 SOS Objektiv
21.30 Arenasport 3 Fudbal: Fuenlabrada – Real Madrid, direktno
21.35 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
22.00 Sport klub 2 Pregled japanske lige
22.05 Eurosport Najbolje od zimskih sportova
22.25 Arenasport 1 FIFA fudbal
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.30 Arenasport 2 boks
22.30 Sport klub 2 Pregled nemačkog kupa
22.30 Arenasport 4 Automoto, Vels, najava
22.41 Eurosport 2 Brazil – Engleska, polufinale
22.50 Sport klub 3 Atletiks
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Sport klub 2 NBA Live
23.05 Eurosport Trke dronova
23.10 Sport klub 2 NBA Action
23.10 SOS Zona pres
23.20 Sport klub 3 Fudbal: Lajpcig – Bajern
23.30 Arenasport 1 Fudbal: Lieida Esportu – Real Sosijedad
23.30 Arenasport 3 FIFA fudbal
23.40 Sport klub 2 Ekstremni svet sporta
23.48 Eurosport 2 Mali – Španija, polufinale
23.55 Eurosport Vesti
23.55 Sport klub 1 Košarka: Fenerbahče – Valensija
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Zemun – Partizan
00.00 Arenasport 4 Košarka. Borac – Lovćen
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Libertad – Rasing
00.05 Sport klub 2 ATP Magazin
00.30 Eurosport Fudbal, MLS
00.35 Sport klub 2 Evroliga. Crvena zvezda – Makabi
00.45 SOS SOS vesti
01.00 SOS Noćni program
01.05 Sport klub 3 Fudbal: Mursija – Barselona
01.30 RTS 2 Tenis, Pariz, snimak
01.30 Arenasport 1 Košarka, pregled Endesa lige
01.45 Arenasport 1 Fudbal: Sprot Recife – Junior, direktno
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Mursija – Barselona
01.45 Arenasport 4 Automoto, mobil auto
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.10 Sport klub 2 Odbojka: Milan – Lube
02.15 Arenasport 4 Rukomet (ž), pregled EHF lige šampiona
03.00 Sport klub 3 Moto GP Malezija, trening, direktno
03.30 Arenasport 3 Clubland
03.30 Eurosport Fudbal, FIFA
03.50 Sport klub 2 Evroliga: Žalgiris – Real Madrid
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Lil – Valensijens
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Anderleht – PSŽ
04.30 Arenasport 1 Fudbal: Barselona – Gremio
05.25 Sport klub 2 Evroliga: Armani -Barselona
05.50 Sport klub 3 SK miks

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavi komentar

Translate »