Sportski TV program – sreda, 01. novembar 2017.

08.00 Sport klub 2 Pregled turske lige
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Svonsi – Mančester Junajted
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Crvena zvezda – Mladost
08.15 Arenasport 2 Hokej: Los Anđeles – Torino
08.30 Eurosport Olimpijske igre: Kuća slavnih Peking 2008
08.45 SOS SOS vesti
08.45 Eurosport 2 Španija – Iran, četvrtfinale
09.00 Sport klub 2 Evroliga: Real Madrid – Armani
09.00 Arenasport 1 Košarka: Zrinjski Mostar – Bosna Rojal
09.05 SOS SOS bubamara
09.30 Sport klub 1 Top tenis
09.50 SOS Prva liga
10.00 Eurosport 2 Šestodnevni šampionat na pisti, London
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Bajern – Seltik
10.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled francuske lige
10.00 Sport klub 3 Car Fashion
10.25 Sport klub 3 KHL: CSKA – SKA
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Sport klub 1 SK studio
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.35 Sport klub 2 Evroliga: Barselona – Žalgiris
11.00 Sport klub 1 Tenis: ATP Pariz, prenos
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Inter – Sampdorija
11.15 SOS Regenezis
11.30 Eurosport Olimpijske igre: Kuća slavnih Torino 2006
12.00 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
12.00 Arenasport 4 Košarka: Estudiantes – Barselona
12.00 Arenasport 2 Bejzbol
12.00 Arenasport 3 Fudbal: River Plate – Lanus
12.10 Sport klub 2 Pregled ruske lige
12.15 Sport klub 3 Biciklizam
12.15 SOS Crna tačka
12.30 Eurosport 2 Watts
12.40 Sport klub 2 Pregled portugalske lige
12.45 Sport klub 3 Fudbal: Fejnord – Ajaks
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Arsenal – Norvič
13.00 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo, Herez de la Frontera
13.00 SOS PLS, pregled
13.30 Sport klub 2 VTA Singapur, ATP Beč, direktno
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Mursija – Barselona
13.45 Arenasport 4 Automoto, Mobil auto
14.00 Eurosport Olimpijske igre: Kuća slavnih Soči 2014
14.00 Eurosport 2 Olimpijske igre
14.00 SOS Futsal, pregled
14.15 Arenasport 4 Rukomet (ž), pregled EHF lige šampiona
14.15 Arenasport 2 Košarka: Cedevita – Crvena zvezda
14.30 SOS SOS vesti
14.35 Sport klub 3 Pregled holandske lige
14.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled belgijske lige
15.00 SOS SOS mreža
15.00 Sport klub 2 VTA Singapur, ATP Beč, ATP Bazel, direktno
15.00 Eurosport 2 Budući heroji
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Zemun – Partizan, direktno
15.15 Arenasport 4 Emisija: Dron liga šampiona
15.30 Eurosport 2 Zlatna medalja: Povorka
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.35 Sport klub 3 NFL: Filadelfija – Vašington
16.00 Eurosport 2 Šestodnevni šampionat na pisti, London
16.00 Arenasport 2 Great Sporting Momments
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Anderleht – PSŽ
16.15 Arenasport 3 Fudbal, pregled belgijske lige
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Arenasport 2 Rukomet (ž): Rostov Don – Gjori
16.45 Arenasport 3 Fudbal: Inter – Sampdorija
16.55 SOS Da li znate?
17.00 SOS Fudbalski miks
17.00 Arenasport 1 FIFA fudbal
17.30 Eurosport Olimpijske igre, rekordi
17.30 Arenasport 1 Košarka, pregled Endesa lige
18.00 Arenasport 2 Fudbal, pregled belgijske lige
18.00 SOS Futsal, pregled
18.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled italijanske lige
18.00 Arenasport 1 Fudbal: Crvena zvezda – Spartak, direktno
18.00 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo, Herez de la Frontera
18.10 Sport klub 3 Džudo gran pri, Taškent
18.30 Arenasport 4 Fudbal: Atalanta – Verona, direktno
18.30 Arenasport 2 Košarka: Olimpija – Medi Bajrojt, direktno
18.45 Arenasport 3 Fudbal: Lil – Valensijens, direktno
18.45 Sport klub 3 Evrokup: Budućnost – Galatasaraj, direktno
18.50 SOS Da li znate?
19.00 Eurosport 2 Fudbal, MLS liga
19.00 O2.TV Serija: “Lud, zbunjen, normalan”
19.00 SOS Sportski savez Srbije
19.00 Sport klub 1 Košarka: Budućnost – Bajern
19.30 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
19.55 Eurosport Vesti
20.00 Eurosport Zimski sportovi: Pjongčang
20.00 Eurosport 2 Watts
20.00 SOS Liga budućih šampiona
20.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled ABA lige
20.05 HRT 2 Fudbal: Real Madrid – Totenhem
20.06 RTS 1 Fudbal, Liga šampiona
20.30 Arenasport 1 Foot Brazil; pregled
20.30 Sport klub 3 Evrokup: Cedevita – Andora, direktno
20.30 Arenasport 2 Košarka, pregled Endesa lige
20.30 Eurosport 2 Brazil – Engleska, polufinale
20.40 RTS 1 Fudbal: Totenhem – Real Madrid, prenos
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Juventus – Spal, direktno
20.45 Arenasport 2 Fudbal: Čelzi – Everton, direktno
20.45 Arenasport 3 Fudbal: Roma – Krotone, direktno
21.00 Arenasport 1 Fudbal: Totenhem – Vest Hem, direktno
21.30 Sport klub 1 Košarka: Gran Kanaria – Trentino
21.30 SOS Semafor
21.40 Eurosport 2 Vesti
21.45 Eurosport 2 Mali – Španija, polufinale
22.00 SOS Treniraj, budi zdrav
22.20 Sport klub 3 PL Netbusters
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.30 Sport klub 2 Zlatni momenti JU sporta
22.30 Eurosport Olimpijske igre, koga gledati
22.45 Arenasport 3 Fudbal: Zemun – Partizan
22.45 Arenasport 4 Košarka, pregled Endesa lige
22.45 Arenasport 2 Boks
22.45 Sport klub 2 KHL Ice Week
22.50 Sport klub 3 Pregled španske lige
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Eurosport 2 Home Nations Series, Barnsli, UK: finale
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Sport klub 2 NBA Inside Stuff
23.10 SOS Košarka
23.20 Sport klub 1 Vesti
23.25 Eurosport Vesti
23.30 Sport klub 2 Fudbal: Spartak – Spartak Nalčik
23.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled belgijske lige
23.34 RTS 1 Fudbal, Liga šampiona
23.45 Sport klub 3 Evrokup: Hapoel – Bajern
23.45 SOS SOS mreža
23.50 Sport klub 1 Fudbal je sjajan, četvrti deo
00.00 Arenasport 4 Košarka: Olimpija – Medi Bajrojt
00.00 Arenasport 1 Fudbal: Roma – Krotone
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Lil – Valensijens
00.15 Sport klub 1 Košarka: Lokomotiva – Bilbao
00.45 Arenasport 3 FIFA fudbal
01.00 SOS Noćni program
01.15 Arenasport 3 Foot Brazil; pregled
01.15 Sport klub 2 Evroliga: CSKA – Panatinaikos
01.20 Sport klub 3 La liga magazin
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Barselona – Gremio, direktno
01.45 Arenasport 4 Fudbal: Fluminense – Flamengo, direktno
01.50 Sport klub 3 Fudbal: SKA – Dinamo St Peterburg
02.00 Arenasport 1 Bejzbol: Hjuston – LA Dodžers, direktno
02.00 O2.TV Serija: “Balkanska mafija”
02.00 Arenasport 2 Hokej. Kalgari -St Luis, direktno
02.30 Arenasport 4 FIFA fudbal
02.50 Sport klub 2 Evroliga: Unikaha – Brose
03.30 Arenasport 3 Fudbal, pregled belgijske lige
03.35 Sport klub 3 Pregled Segunda divizion
03.45 Arenasport 4 Fudbal, Arsenal TV
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Sao Paulo – Flamengo
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Juventus – Sporting
04.25 Sport klub 2 Evroliga: Baskonija – Valensija
04.30 Sport klub 3 Evrokup: Asvel – Zenit
04.30 Arenasport 2 Rukomet (ž): Brest Bretanja – Midtjiland
05.00 Arenasport 1 Red Bul, Indijanapolis, pregled

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavi komentar

Translate »