Sportski TV program – sreda, 08. novembar 2017.

07.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled belgijske lige
07.00 Sport klub 3 Pregled španske lige
07.30 Arenasport 1 Rukomet: Slovenija – Hrvatska
07.30 Eurosport Velikani fudbala
07.45 Arenasport 2 Fudbal, pregled belgijske lige
07.45 Eurosport 2 Internacionalni šampionat, Dačin
07.50 Sport klub 3 Pregled Premijer lige
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Borac – Partizan
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 4 Fudbal:Roma – Čelzi
08.15 Arenasport 2 Hokej: Boston – Kolumbus
08.20 Sport klub 2 Pregled ruske lige
08.30 Eurosport Superbajk: Katar
08.30 Sport klub 1 Bajern – Dortmund
08.45 SOS SOS vesti
08.45 Sport klub 3 Fudbal: Fenerbahče – Kajzeri
08.50 Sport klub 2 Evrokup: Limož – Partizan
09.00 Eurosport Autotrke, Šangaj
09.00 SOS SOS bubamara
09.00 Arenasport 1 Košarka: Crvena zvezda – MZT Skoplje
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Seltik – Bajern Minhen
10.00 SOS Prva liga
10.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled francuske lige
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Sport klub 1 Košarka: Oklahoma – Sakramento
10.30 Sport klub 2 Car Fashion
10.30 Sport klub 3 Fudbal: Bajern – Lajpcig
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
11.00 Eurosport 2 Trka kroz Hajnan, Kina
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Sport klub 2 ATP Pariz, direktno
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Lanus – River Plate
11.00 Eurosport Snuker, Kina
11.15 SOS Regenezis
12.00 Eurosport 2 WTCC magazin
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Mančester Junajted – Benfika
12.00 Arenasport 2 Bejzbol: Hjuston – LA Dodžers
12.00 SOS Ženski fudbal
12.00 Arenasport 4 Košarka: Nimburg – Bešiktaš
12.15 Sport klub 1 Fudbal: Čelzi – Mančester Junajted
12.20 Sport klub 3 Evrokup: Andora – Levalois
12.30 Eurosport 2 Internacionalni šampionat, Dačin
13.00 SOS PLS, pregled
13.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled koal 1. lige Srbije
13.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola Prve lige Crne Gore
13.45 Arenasport 4 Automoto, mobil auto
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Bordo – Monako
13.55 Sport klub 3 Pregled holandske lige
14.00 Arenasport 1 Fudbal: Olimpijakos – Barselona
14.00 SOS Futsal, pregled
14.00 Sport klub 1 Top tenis
14.15 Arenasport 2 Košarka: Crvena zvezda – MZT Skoplje
14.15 Arenasport 4 Boks
14.20 Sport klub 1 NBA Live
14.30 Sport klub 1 Fudbal je sjajan
14.30 SOS SOS vesti
14.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled belgijske lige
14.50 Sport klub 3 Pregled Segunda divizion
15.00 Sport klub 1 Fudbal: Sporting – Braga
15.00 Eurosport Olimpijske igre, Kuća slavnih Torino 2006
15.15 Arenasport 4 Automoto; Vels
15.15 SOS SOS mreža
15.30 Arenasport 3 Fudbal, pregled kola Prve lige Crne Gore
15.50 Sport klub 3 Evrokup: Limož – Partizan
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Budućnost – Sutjeska, Kup Crne Gore, direktno
16.00 Arenasport 2 Rukomet, magazin SEHA lige
16.00 Eurosport 2 WTCC magazin
16.00 Eurosport Olimpijske igre, Kuća slavnih Soči 2014.
16.00 Arenasport 1 Fudbal: Toenhem – Real Madrid, mladi, direktno
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Seltik – Bajern Minhen
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Arenasport 2 Rukomet (ž): Brest Bretanja – Midtjiland
16.30 Eurosport 2 Kolumbus – Njujork Red Siti, četvrtfinale
16.55 SOS Da li znate?
17.00 SOS Fudbalski miks
17.25 Sport klub 3 PL Netbusters
17.30 Sport klub 1 Vaterpolo: Crvena zvezda – Verona, prenos četvrtfinala Evrokupa
17.45 Eurosport 2 Njujork Red Buls – Toronto, četvrtfinale
18.00 Arenasport 1 Fudbal: Bešiktaš – Monako, direktno
18.00 SOS Futsal, pregled
18.00 Sport klub 3 Evrokup: Lokomotiva – Bilbao, direktno
18.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled brazilske lige
18.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled belgijske lige
18.00 Arenasport 2 KOšarka: Vršac – Borac, direktno
18.30 Arenasport 3 Rukomet: Flensburg – Pivovarna Laško, direktno
18.30 Arenasport 4 Košarka: AEK -Rosa Radom, direktno
18.50 SOS Da li znate?
19.00 O2.TV Serija: „Lud, zbunjen, normalan“
19.00 Eurosport Trke dronova
19.00 Eurosport 2 Potera istorije
19.00 SOS Sportski savez Srbije
19.05 Eurosport 2 Internacionalni šampionat, Dačin
19.45 Arenasport 2 Košarka, pregled ABA lige
19.50 Sport klub 3 NBA Live
19.55 Eurosport Vesti
20.00 Arenasport 1 Fudbal, Liga šampiona, studio
20.00 SOS Liga budućih šampiona
20.00 Sport klub 1 Košarka: Partizan – Lokomotiva, prenos
20.15 Arenasport 2 Košarka, pregled Endesa lige
20.15 Arenasport 3 FIFA fudbal
20.15 Sport klub 3 Evrokup: Cedevita – Uniks, direktno
20.30 Arenasport 4 Košarka, pregled Endesa lige
20.45 Arenasport 2 Fudbal: Borusija Dortmund – Apoel, direktno
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Sevilja – Spartak Moskva, direktno
20.45 Arenasport 3 Fudbal: Napoli – Mančester Siti, direktno
20.45 Arenasport 1 Fudbal: Liverpul – Maribor, direktno
21.00 Eurosport Umetničko klizanje, Kup Kine
21.25 Eurosport 2 Vesti
21.30 SOS Semafor
21.30 Eurosport 2 Skejt Kanada
21.45 Sport klub 1 Evrokup, konferencija za medije
22.05 Sport klub 3 NFL: Sijetl – Hjuston, najbolja utakmica
22.15 Sport klub 1 Top tenis
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled brazilske lige
22.45 Arenasport 1 Fudbal, Liga šampiona, studio
22.45 Arenasport 3 Fudbal, pregled 1. lige Srbije
22.45 Arenasport 2 Fudbal, pregled brazilske lige
22.50 Eurosport Vesti
23.00 Sport klub 2 Svet sporta magazin
23.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled Lige šampiona
23.00 Arenasport 4 Poker
23.10 SOS Košarka
23.15 Eurosport Snuker, Kina
23.15 Arenasport 2 Fudbal: Sevilja – Spartak Moskva
23.15 Arenasport 3 Fudbal, pregled Prve lige Crne Gore
23.20 Sport klub 1 Vesti
23.30 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
23.30 Sport klub 2 ATP Uncovered
23.45 SOS SOS mreža
23.45 Arenasport 3 FIFA fudbal
00.00 Sport klub 2 NBA Inside Stuff
00.00 Arenasport 4 Fudbal, Arsenal TV
00.15 Arenasport 3 Fudbal, pregled Kopa Libertadores
00.25 Arenasport 1 Arenasport vesti
00.30 Sport klub 2 La liga magazin
00.30 Sport klub 3 Pregled turske lige
00.45 Arenasport 3 Fudbal: Gremio – Barselona, direktno
00.54 Arenasport 1 Fudbal: Napoli – Mančester Siti
01.00 SOS Noćni program
01.00 Arenasport 4 Bejzbol: Hjuston – LA Dodžers, direktno
01.00 Sport klub 2 Evrokup: Torino – Darušafaka
01.00 Arenasport 2 Hokej: Filadelfija – Čikago, direktno
01.20 Sport klub 3 Odbojka (ž): Novara – Konelijano
02.00 O2.TV Serija: „Balkanska mafija“
02.40 Sport klub 2 Evrokup: Alba – Lijetuvos
02.45 Arenasport 3 Fudbal: Al Ahli – Vidad Kazablanka
03.00 Arenasport 1 Fudbal: Eupen – Anderleht
03.00 Sport klub 3 Evrokup: Galatasaraj – Lietkabelis
04.00 Arenasport 4 Fudbal: Liverpul – Maribor
04.15 Sport klub 2 PL Netbusters
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Slovenija – Hrvatska
04.30 Sport klub 3 Evrokup: Tofaš – Asvel
04.45 Arenasport 3 Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
04.45 Sport klub 2 Evrokup: Budućnost – Bajern
04.45 Arenasport 1 Fudbal: Ponte Preta – Korintians

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Translate »