Sportski TV program – četvrtak, 09. novembar 2017.

Sportski TV program – četvrtak, 09. novembar 2017.

07.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
07.45Arenasport 2Bejzbol: Hjuston – LA Dodžers
07.45Sport klub 3Evrkup: Ulm – Zenit
08.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola 1. lige Srbije
08.00Arenasport 3Fudbal: Zemun – Crvena zvezda
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 4Fudbal: Porto – Lajpcig
08.00Sport klub 2Pregled ATP Beč
08.30Eurosport 2FIFA fudbal magazin
08.30Sport klub 1Evrokup: Uniks – Torino
08.30Arenasport 1Fudbal, pregled kola Prve lige Crne Gore
08.30EurosportSvi sportovi, specijal
08.45SOSSOS vesti
08.55Sport klub 2Pregled Naskar, plej of, Martinsvil
09.00Eurosport 2WTCC magazin
09.00SOSSOS mreža
09.00Arenasport 1Košarka: Vršac – Borac
09.10Sport klub 3Evrokup: Cedevita – Uniks
09.30EurosportUmetničko klizanje, Kup Kine
09.30Eurosport 2Svetsko prvenstvo: Herez de la Frontera
09.45Sport klub 2Pregled ATP Bazel
1.145Sport klub 2KHL Ice Week
10.00Arenasport 3Fudbal: Roma – Čelzi
10.00Arenasport 4FIFA fudbal
10.00Arenasport 2Boks
10.00Sport klub 1Pregled ruske lige
10.00EurosportSvi sportovi, specijal
10.30Sport klub 1Evrokup: Tenit – Tofas
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
10.40Sport klub 2NBA Inside Stuff
10.50Sport klub 3Evrokup: Budućnost – Bajern
11.00Arenasport 1Fudbal: Lion – Mec
11.00EurosportMaraton, Njujork
11.00Eurosport 2Trka kroz Hajnan, Kina
11.00Arenasport 4Poker
11.05SOSAforizmi
11.15SOSFudbalski miks
11.20Sport klub 2NBA specijal
12.00Eurosport 2Skejt, Kanada
12.00Arenasport 4Košarka: Crvena zvezda – MZT Skoplje
12.00Arenasport 2Hokej: Filadelfija – Čikago
12.00Sport klub 1ATP Uncovered
12.00Arenasport 3Fudbal: Flamengo – Fluminense
12.30Sport klub 3KHL: Peking Red Star – Salavat, direktno
12.30EurosportSnuker, Kina
13.00Sport klub 2ATP Pariz, osmina finala, direktno
13.00Arenasport 1Fudbal: Budućnost – Sutjeska
13.00SOSBorilački sport
13.45Arenasport 3Fudbal: Bešiktaš – Monako
13.45Arenasport 4Dokumentarni film
13.45Arenasport 2Bejzbol: Hjuston – LA Dodžers
14.00SOSKošarka
14.00EurosportFudbal, MLS
14.00Sport klub 1Odbojka: Vojvodina – Tuluza
14.00Eurosport 2Olimpijske igre
14.30SOSSOS vesti
14.45Sport klub 3SK miks
15.00Arenasport 1Fudbal: Sevilja – Spartak Moskva
15.00Sport klub 3Evrokup: Alba – Lijetuvos
15.15Arenasport 4Automoto, Vels
15.15SOSSportski savez Srbije
15.30Arenasport 3Clubland
15.30Sport klub 1NBA Live
15.45SOSSport 037
15.55RTS 2Odbojka (ž): Crvena zvezda – Vizura, prenos
16.00Arenasport 3Fudbal: Gremio – Barselona
16.00EurosportFIFA fudbal
16.15Arenasport 4Fudbal, pregled brazilske lige
16.30SOSSOS vesti
16.30Arenasport 2Rukomet: Flensburg – Pivovarna Laško
16.35Sport klub 3Evrokup: Torino – Darušafaka
17.00Arenasport 1Košarka: Dinamik – Bosna Rojal, direktno
17.00Arenasport 4Fudbal: Liverpul – Maribor
17.00SOSPuls života
17.00Eurosport 2Internacionalni šampionat, Dačin, Kina
18.00Sport klub 1Košarka: CSKA – Valensija, prenos
18.00Arenasport 2Fudbal, magazin Lige Evrope
18.00Arenasport 3Fudbal, Liga Evrope, studio
18.10Sport klub 3Pregled ruske lige
18.40Sport klub 3Pregled portugalske lige
18.45EurosportAlpsko skijanje: Zelden
19.00SOSAutokomanda
19.00Arenasport 2Fudbal: Rijeka – Austrija, direktno
19.00Arenasport 4Fudbal: Lion -Everton, direktno
19.00Eurosport 2WTCC magazin
19.00Arenasport 3Fudbal: Jang Bojs – Dinamo Kijev, direktno
19.00Arenasport 1Rukomet: Magdeburg – Leven, direktno
19.25EurosportVesti
19.30Sport klub 3Svet sporta magazin
19.30Eurosport 2Svetsko prvenstvo: Herez de la Frontera
20.00SOSLiga budućih šampiona
20.05HRT 1Fudbal: Hrvatska – Grčka, prenos
20.05Sport klub 3Evroliga: Makabi – Armani, direktno
20.25Eurosport 2Vesti
20.30Eurosport 2Njujork Red Buls – Toronto, četvrtfinale
20.45Arenasport 1Automoto, ABS šou
20.45Sport klub 1Fudbal: Hrvatska – Grčka
21.00Arenasport 4Fudbal: Lacio – Nica, direktno
21.00Republika SrpskaFudbal – Liga Evrope
21.00EurosportAlpsko skijanje: Zelden
21.00Arenasport 3Fudbal: Keln – BATE, direktno
21.00Arenasport 2Fudbal: Vitoria Gimaraeš – Marsej, prenos
21.00SOSSećanja
21.15Arenasport 1Rukomet: Flensburg – Pivovarna Laško
21.30SOSObjektiv
22.00EurosportMaraton, Njujork
22.00Sport klub 3KHL: Peking Red Star – Salavat
22.00Eurosport 2Internacionalni šampionat, Dačin, Kina
22.30SOSSportski dnevnik
22.40Sport klub 1NBA Live
22.55EurosportVesi
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 3Fudbal, pregled belgijske lige
23.00Arenasport 2Boks, regionalna bokserska liga
23.00EurosportTrke dronova
23.00Sport klub 2NBA Action
23.00Arenasport 4Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
23.10SOSZona pres
23.15Arenasport 4Fudbal: Independiente – Nacional, direktno
23.30Sport klub 2NFL Gameday
23.30Arenasport 2Boks
23.30Arenasport 1Fudbal, pregled Lige Evrope
23.46Republika SrpskaFudbal – Liga Evrope
23.50Sport klub 3Evroliga. Crvena zvezda – Brose
00.00Arenasport 1Fudbal: Partizan – Skenderbeg
00.00Arenasport 2Hokej: Njujork Islanders – Vašington, direktno
00.00Sport klub 2Evrokup: Galatasaraj – Lijetkabelis
00.00Arenasport 3Fudbal: AEK – Milan
01.00SOSNoćni program
01.15Arenasport 4FIFA fudbal
01.30Sport klub 3Mančester Junajted – Benfika
01.35Sport klub 2Evrokup: Ulm – Zenit
01.45Arenasport 4Fudbal: Junior – Sport Recife, direktno
01.45Arenasport 3Fudbal: Napoli – Mančester Siti
02.00Arenasport 1Fudbal: Lion – Everton
02.30Arenasport 2Dokumentarni film
03.15Sport klub 3La liga magazin
03.15Sport klub 2Evroliga: Makabi – Armani
03.30Arenasport 2Automoto, Vels
03.45Sport klub 3Fudbal: Olimpijakos – Barselona
03.45Arenasport 4Fudbal: Seltik – Bajern
04.00Arenasport 3Fudbal: Lil – Marsej
04.00Arenasport 1FIFA fudbal
04.30Arenasport 1Fudbal: Gremio – Barselona
04.30Arenasport 2Rukomet: Flensburg – Pivovarna Laško
04.50Sport klub 2Evrokup: Gran Kanarija – Trentino
05.30Sport klub 3NBA Action
05.45Arenasport 4Bejzbol: Hjuston – LA Dodžers

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: