Sportski TV program – četvrtak, 09. novembar 2017.

07.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
07.45 Arenasport 2 Bejzbol: Hjuston – LA Dodžers
07.45 Sport klub 3 Evrkup: Ulm – Zenit
08.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola 1. lige Srbije
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Zemun – Crvena zvezda
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Porto – Lajpcig
08.00 Sport klub 2 Pregled ATP Beč
08.30 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
08.30 Sport klub 1 Evrokup: Uniks – Torino
08.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola Prve lige Crne Gore
08.30 Eurosport Svi sportovi, specijal
08.45 SOS SOS vesti
08.55 Sport klub 2 Pregled Naskar, plej of, Martinsvil
09.00 Eurosport 2 WTCC magazin
09.00 SOS SOS mreža
09.00 Arenasport 1 Košarka: Vršac – Borac
09.10 Sport klub 3 Evrokup: Cedevita – Uniks
09.30 Eurosport Umetničko klizanje, Kup Kine
09.30 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo: Herez de la Frontera
09.45 Sport klub 2 Pregled ATP Bazel
1.145 Sport klub 2 KHL Ice Week
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Roma – Čelzi
10.00 Arenasport 4 FIFA fudbal
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Sport klub 1 Pregled ruske lige
10.00 Eurosport Svi sportovi, specijal
10.30 Sport klub 1 Evrokup: Tenit – Tofas
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.40 Sport klub 2 NBA Inside Stuff
10.50 Sport klub 3 Evrokup: Budućnost – Bajern
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Lion – Mec
11.00 Eurosport Maraton, Njujork
11.00 Eurosport 2 Trka kroz Hajnan, Kina
11.00 Arenasport 4 Poker
11.05 SOS Aforizmi
11.15 SOS Fudbalski miks
11.20 Sport klub 2 NBA specijal
12.00 Eurosport 2 Skejt, Kanada
12.00 Arenasport 4 Košarka: Crvena zvezda – MZT Skoplje
12.00 Arenasport 2 Hokej: Filadelfija – Čikago
12.00 Sport klub 1 ATP Uncovered
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Flamengo – Fluminense
12.30 Sport klub 3 KHL: Peking Red Star – Salavat, direktno
12.30 Eurosport Snuker, Kina
13.00 Sport klub 2 ATP Pariz, osmina finala, direktno
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Budućnost – Sutjeska
13.00 SOS Borilački sport
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Bešiktaš – Monako
13.45 Arenasport 4 Dokumentarni film
13.45 Arenasport 2 Bejzbol: Hjuston – LA Dodžers
14.00 SOS Košarka
14.00 Eurosport Fudbal, MLS
14.00 Sport klub 1 Odbojka: Vojvodina – Tuluza
14.00 Eurosport 2 Olimpijske igre
14.30 SOS SOS vesti
14.45 Sport klub 3 SK miks
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Sevilja – Spartak Moskva
15.00 Sport klub 3 Evrokup: Alba – Lijetuvos
15.15 Arenasport 4 Automoto, Vels
15.15 SOS Sportski savez Srbije
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.30 Sport klub 1 NBA Live
15.45 SOS Sport 037
15.55 RTS 2 Odbojka (ž): Crvena zvezda – Vizura, prenos
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Gremio – Barselona
16.00 Eurosport FIFA fudbal
16.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled brazilske lige
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Flensburg – Pivovarna Laško
16.35 Sport klub 3 Evrokup: Torino – Darušafaka
17.00 Arenasport 1 Košarka: Dinamik – Bosna Rojal, direktno
17.00 Arenasport 4 Fudbal: Liverpul – Maribor
17.00 SOS Puls života
17.00 Eurosport 2 Internacionalni šampionat, Dačin, Kina
18.00 Sport klub 1 Košarka: CSKA – Valensija, prenos
18.00 Arenasport 2 Fudbal, magazin Lige Evrope
18.00 Arenasport 3 Fudbal, Liga Evrope, studio
18.10 Sport klub 3 Pregled ruske lige
18.40 Sport klub 3 Pregled portugalske lige
18.45 Eurosport Alpsko skijanje: Zelden
19.00 SOS Autokomanda
19.00 Arenasport 2 Fudbal: Rijeka – Austrija, direktno
19.00 Arenasport 4 Fudbal: Lion -Everton, direktno
19.00 Eurosport 2 WTCC magazin
19.00 Arenasport 3 Fudbal: Jang Bojs – Dinamo Kijev, direktno
19.00 Arenasport 1 Rukomet: Magdeburg – Leven, direktno
19.25 Eurosport Vesti
19.30 Sport klub 3 Svet sporta magazin
19.30 Eurosport 2 Svetsko prvenstvo: Herez de la Frontera
20.00 SOS Liga budućih šampiona
20.05 HRT 1 Fudbal: Hrvatska – Grčka, prenos
20.05 Sport klub 3 Evroliga: Makabi – Armani, direktno
20.25 Eurosport 2 Vesti
20.30 Eurosport 2 Njujork Red Buls – Toronto, četvrtfinale
20.45 Arenasport 1 Automoto, ABS šou
20.45 Sport klub 1 Fudbal: Hrvatska – Grčka
21.00 Arenasport 4 Fudbal: Lacio – Nica, direktno
21.00 Republika Srpska Fudbal – Liga Evrope
21.00 Eurosport Alpsko skijanje: Zelden
21.00 Arenasport 3 Fudbal: Keln – BATE, direktno
21.00 Arenasport 2 Fudbal: Vitoria Gimaraeš – Marsej, prenos
21.00 SOS Sećanja
21.15 Arenasport 1 Rukomet: Flensburg – Pivovarna Laško
21.30 SOS Objektiv
22.00 Eurosport Maraton, Njujork
22.00 Sport klub 3 KHL: Peking Red Star – Salavat
22.00 Eurosport 2 Internacionalni šampionat, Dačin, Kina
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.40 Sport klub 1 NBA Live
22.55 Eurosport Vesi
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled belgijske lige
23.00 Arenasport 2 Boks, regionalna bokserska liga
23.00 Eurosport Trke dronova
23.00 Sport klub 2 NBA Action
23.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
23.10 SOS Zona pres
23.15 Arenasport 4 Fudbal: Independiente – Nacional, direktno
23.30 Sport klub 2 NFL Gameday
23.30 Arenasport 2 Boks
23.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled Lige Evrope
23.46 Republika Srpska Fudbal – Liga Evrope
23.50 Sport klub 3 Evroliga. Crvena zvezda – Brose
00.00 Arenasport 1 Fudbal: Partizan – Skenderbeg
00.00 Arenasport 2 Hokej: Njujork Islanders – Vašington, direktno
00.00 Sport klub 2 Evrokup: Galatasaraj – Lijetkabelis
00.00 Arenasport 3 Fudbal: AEK – Milan
01.00 SOS Noćni program
01.15 Arenasport 4 FIFA fudbal
01.30 Sport klub 3 Mančester Junajted – Benfika
01.35 Sport klub 2 Evrokup: Ulm – Zenit
01.45 Arenasport 4 Fudbal: Junior – Sport Recife, direktno
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Napoli – Mančester Siti
02.00 Arenasport 1 Fudbal: Lion – Everton
02.30 Arenasport 2 Dokumentarni film
03.15 Sport klub 3 La liga magazin
03.15 Sport klub 2 Evroliga: Makabi – Armani
03.30 Arenasport 2 Automoto, Vels
03.45 Sport klub 3 Fudbal: Olimpijakos – Barselona
03.45 Arenasport 4 Fudbal: Seltik – Bajern
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Lil – Marsej
04.00 Arenasport 1 FIFA fudbal
04.30 Arenasport 1 Fudbal: Gremio – Barselona
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Flensburg – Pivovarna Laško
04.50 Sport klub 2 Evrokup: Gran Kanarija – Trentino
05.30 Sport klub 3 NBA Action
05.45 Arenasport 4 Bejzbol: Hjuston – LA Dodžers

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavi komentar

Translate »