Sportski TV program – petak, 10. novembar 2017.

07.00 Sport klub 2 Trans vorld sport
07.00 Arenasport 1 FIFA fudbal
07.15 Sport klub 3 Evroliga: Crvena zvezda – Brose
07.30 Sport klub 1 LA liga, magazin
07.30 Arenasport 1 Rukomet: Magdeburg – Leven
07.45 Arenasport 2 Košarka, magazin ABA lige
08.00 Sport klub 2 Ekstremni svet sporta
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Eurosport Najbolje od zimskih sportova
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Sutjeska – Zeta
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Sevilja – Spartak Moskva
08.15 Eurosport 2 Watts
08.15 Arenasport 2 Hokej: Filadelfija – Čikago
08.25 Sport klub 2 Mobil 1 grid
08.30 Sport klub 1 Košarka: Hjuston – Klivlend
08.30 Eurosport 2 Kina, Kratak ples
08.45 SOS SOS vesti
08.50 Sport klub 3 NFL: Njujork Džets – Bafalo
08.55 Sport klub 2 Evroliga: Baskonia – Panatinaikos
09.00 SOS Autokomanda
09.00 Arenasport 1 Košarka: AEK – Rosa Radom
09.00 Eurosport Svi sportovi
09.50 Arenasport 3 Fudbal: Melburn Siti – Sidnej, direktno
10.00 SOS Semafor
10.00 Eurosport 2 Kina, Kratak program
10.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled Lige šampiona
10.00 Arenasport 2 Boks
10.15 Sport klub 1 Magazin Premijer lige
10.15 Eurosport Alpsko skijanje: Zelden
10.25 Sport klub 2 Pregled japanske lige
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 SOS Sportski dnevnik
11.00 Sport klub 2 Evroliga: Fenerbahče – Valensija
11.00 Arenasport 1 Automoto, ABS šou
11.00 Arenasport 4 Poker
11.05 SOS Da li znate
11.15 Eurosport FIFA fudbal
11.15 SOS Liga budućih šampiona
11.25 Sport klub 3 Evrokup: Ređo Emilija – Hapoel
11.30 Arenasport 1 FIFA fudbal
12.00 Arenasport 4 Košarka: Vršac – Borac
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Salcburg – Konjaspor
12.00 Arenasport 1 Fudbal: Roma -Čelzi
12.00 Arenasport 2 Hokej: Njujork Islanders -Vašington
12.40 Sport klub 2 Premijer liga magazin
13.00 Sport klub 3 Fudbal: Seltik – Bajern
13.00 SOS Zona pres
13.05 Sport klub 2 Evroliga: Real Madrid – Himki
13.45 Eurosport Fudbal, pregled MLS
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Independiente – Nacional
13.45 Arenasport 4 Dokumentarni film
13.45 Arenasport 2 Košarka: Dinamik – Bosna Rojal
14.00 Arenasport 1 Fudbal: Partizan – Skenderbeg
14.00 Eurosport 2 Kina, Kratak program, parovi
14.30 Sport klub 1 NBA Live
14.40 Sport klub 1 Košarka: Barselona – Efes
14.45 Sport klub 2 Najava FA kupa
14.45 Sport klub 3 Evroliga: Baskonija – Panatinaikos
14.45 Eurosport Umetničko klizanje, Tokio
15.15 SOS Pet frendli
15.15 Sport klub 2 NFL: Njujork Džets – Bafalo
15.15 Eurosport 2 Kina, Kratak ples
15.15 Arenasport 4 Automoto, Vels
15.30 Arenasport 2 Dokumentarni film
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.45 SOS Semafor
16.00 Arenasport 1 Fudbal, najava kola Superlige
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Lacio – Nica
16.10 Sport klub 1 Košarka: Hjuston – Klivlend
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Napoli – Mančester Siti
16.15 Eurosport 2 Internacionalni šampionat, Dačin, Kina
16.20 Sport klub 3 Evroliga: Fenerbahče – Valensija
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Magdeburg – Leven
16.50 SOS Da li znate
17.00 Arenasport 1 Fudbal: Čukarički – Vojvodina, direktno
17.45 Sport klub 2 Evroliga: Crvena zvezda – Brose
17.45 Eurosport Alpsko skijanje: Zelden
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Zaprešić – Osijek, direktno
18.00 Sport klub 1 Košarka: Himki – Baskonija
18.00 Sport klub 3 Fudbal: Galatasaraj – Genčlerbirligi, direktno
18.00 Arenasport 4 Košarka: Vojvodina – Vršac, direktno
18.00 Arenasport 2 Košarka, magazin ABA lige
18.00 Eurosport 2 Kopenhagen, Danska, Big ejr
18.30 Arenasport 2 Boks
18.45 Eurosport FIFA fudbal
18.50 SOS Zašto volim…
19.00 SOS SOS mreža
19.00 Arenasport 2 Vaterpolo: Jadran HN – Budva, direktno
19.15 Eurosport 2 Watts
19.30 Sport klub 2 ATP Pariz, četvrtfinale, direktno
19.30 Arenasport 1 Fudbal, magazin Lige šampiona
19.55 Eurosport Vesti
20.00 Eurosport Umetničko klizanje, Tokio
20.00 Arenasport 1 Košarka: Zadar – Igokea, direktno
20.00 Eurosport 2 Pregled Bundeslige
20.00 SOS Treniraj, budi zdrav
20.00 Arenasport 3 FIFA fudbal
20.00 Arenasport 4 Fudbal, pregled belgijske lige
20.00 Sport klub 3 PL Match Pack
20.15 Arenasport 3 Fudbal, najava kola francuske lige
20.30 Arenasport 4 Fudbal: Gent -Standard Lijež, direktno
20.30 Arenasport 2 Vaterpolo: Jug – Mladost, direktno
20.30 Eurosport 2 Ajntraht Frankfurt – Verder Bremen
20.45 Arenasport 3 Fudbal: Rens – Bordo, direktno
20.45 Sport klub 3 Fudbal: Vulvs – Fulam, direktno
20.45 Sport klub 1 Košarka: Malaga – Crvena zvezda, prenos
20.55 SOS Da li znate
22.00 Arenasport 1 Fudbal, najava kola italijanske lige
22.00 Arenasport 2 Boks
22.25 Eurosport 2 Vesti
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.30 Sport klub 1 NBA specijal
22.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled Lige Evrope
22.30 Arenasport 4 Fudbal, magazinLige šampiona
22.40 Sport klub 3 Evroliga: CSKA – Žalgiris
22.45 Arenasport 3 Fudbal: Totenhem – Real Madrid
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Eurosport Alpsko skijanje: Zelden
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.10 SOS Sećanja
23.15 RTS 2 49. BEMUS
23.20 Eurosport Vesti
23.30 Sport klub 2 Najava španske lige
23.30 Eurosport 2 Amatersko prvenstvo Azije i Pacifika
23.30 Arenasport 1 Fudbal: Rens – Bordo
23.45 SOS Borilački sport
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Arsenal – Crvena zvezda
00.00 Sport klub 2 Najava Premijer lige
00.00 Arenasport 4 Košarka. Zadar – Igokea
00.20 Sport klub 3 Esports Balkan League – Counter Strike
00.30 Arenasport 3 Fudbal: Čukarički – Vojvodina
00.30 Sport klub 2 Fudbal: Galatasaraj – Genčlerbirligi
00.45 SOS SOS vesti
01.00 SOS Zona pres
01.15 Sport klub 1 Formula 1, Brazil
01.30 Arenasport 1 Vaterpolo: Jadran HN – Budva
01.45 Arenasport 4 Dokumentarni film
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.10 Sport klub 3 Fudbal: Betis – Hetafe
02.15 Arenasport 3 Fudbal: Flamengo – Fluminense
02.15 Sport klub 2 Evroliga. CSKA – Žalgiris
02.30 Arenasport 1 Fudbal: Zaprešić – Osijek
03.15 Arenasport 4 Automoto, Vels, pregled
03.30 Arenasport 2 Automoto, Vels
03.50 Sport klub 2 Fudbal: Vulvs – Fulam
03.55 Sport klub 3 Evroliga: Real Madrid – Himki
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Rens – Bordo
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Liverpul – Maribor
04.30 Arenasport 1 Fudbal: Independiente – Nacional
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Magdeburg – Leven
05.30 Sport klub 3 Najava Premijer lige
05.35 Sport klub 2 Fudbal: Hajd – MK Dons

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavi komentar

Translate »