Sportski TV program – utorak, 07. novembar 2017.

07.00 Arenasport 1 Fudbal: Arsenal TV
07.20 Sport klub 3 Košarka: Indijana -San Antonio
07.30 Eurosport Velikani fudbala
07.45 Sport klub 2 Pregled, biciklizam
07.45 Arenasport 2 Bejzbol: Hjuston – LA Dodžers
07.45 Eurosport 2 Motegi, Japan, glavna trka
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola francuske lige
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Lion – Mec
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Klub Briž – STVV
08.15 Sport klub 2 Fudbal: Bajern – Lajpcig
08.30 Eurosport 2 Watts
08.30 Sport klub 1 Košarka: Golden Stejt – Majami
08.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola italijanske lige
08.45 SOS SOS vesti
08.45 Eurosport FIFA fudbal
09.00 SOS Crna tačka
09.00 Arenasport 1 Košarka: Cibona – Partizan
09.00 Sport klub 3 Košarka: Gaziantep – Eskisehir
09.15 Eurosport Snuker, Kina
09.25 Eurosport 2 Potera istorije
09.30 Eurosport 2 Zelden, Austrija, veleslalom
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Čelzi – Roma
10.00 Eurosport Konjičke trke: Melburn
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Arenasport 4 Fudbal: Torino -Kaljari
10.00 SOS Prva liga, derbi
10.05 Sport klub 2 Pregled holandske lige
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 Sport klub 1 Fudbal: Everton -Votford
10.30 SOS Sportski dnevnik
11.00 Sport klub 2 ATP Pariz: Edmund -Donskoj, direktno
11.00 Arenasport 1 Fudbal: PSŽ – Nica
11.05 SOS Aforizmi o sportu
11.05 Sport klub 3 NFL: Kanzas Siti – Denver
11.15 SOS Total soker – odjeci
11.30 Eurosport 2 Trka kroz Hajnan, Kina
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Mančester Junajted – Totenhem
12.00 Arenasport 2 Hokej: Boston – Kolambas
12.00 Arenasport 4 Fudbal: Valensija – Gran Kanaria
12.00 Eurosport Trke dronova
12.10 Sport klub 1 Tenis: ATP Masters Pariz, pregled
12.30 Sport klub 2 ATP Pariz: Herberg – Lopez, direktno
12.30 Eurosport 2 Motegi, Japan, uvodna i glavna trka
13.00 SOS SOS koš
13.00 Eurosport Maraton: Njujork
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Verona – Inter
13.30 Sport klub 3 KHL: Avangard – CSKA
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Al Ahli – Vidad Kazablanka
13.45 Arenasport 4 Fudbal, Arsenal TV
14.00 Eurosport 2 Plej of, četvrtfinale
14.00 Sport klub 2 ATP Pariz: Manarino -Ferer, direktno
14.00 Sport klub 1 NFL: Grin Bej – Detroit, prenos
14.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.15 Sport klub 3 Košarka: Sakarja – Tofas
14.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled italijanske lige
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Borac – Partizan
15.15 SOS Prva liga, derbi
15.15 Arenasport 4 Fudbal: Benfika – Mančester Junajted
15.30 Sport klub 2 ATP Pariz: Verdasko – Rublev, direktno
15.30 Eurosport Snuker, Kina
15.30 Arenasport 2 Automoto, Vels
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.45 SOS Košarka, mlade nade
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Napoli – Sasuolo
16.00 Eurosport 2 Potera istorije
16.05 Eurosport 2 Zelden, Austrija, veleslalom
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Rostov Don – Gjori
16.30 SOS SOS vesti
16.50 Sport klub 3 Košarka: CSKA – Riga
16.50 SOS Aforizmi o sportu
16.55 Sport klub 1 NBA Live
17.00 Arenasport 4 Hokej: Liberec – Frolunda Indians, direktno
17.00 SOS Crna tačka
17.00 Eurosport Biciklizam: Pruškov
17.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola 1. lige Srbije
17.00 Eurosport 2 Internacionalni šampionat, Dačin, Kina
17.15 Sport klub 1 Košarka: Lijetkabelis – Budućnost, prenos
17.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola Prve lige Crne Gore
18.00 SOS Ženski fudbal
18.00 Eurosport Konjički sportovi: Lion
18.00 Arenasport 2 Rukomet, magazin SEHA lige
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Zemun – Crvena zvezda
18.00 Arenasport 1 Fudbal: Milan – Juventus
18.25 Sport klub 3 Košarka: Istanbul – Giresun
18.30 Arenasport 2 Košarka: Nimburg – Bešiktaš, direktno
18.55 SOS Aforizmi o sportu
19.00 SOS Prva liga, pregled
19.00 Sport klub 2 ATP Pariz: Kveri – Krajinović, direktno
19.00 Eurosport Konjički sportovi
19.00 Eurosport 2 Skejt, Kanada
19.00 Sport klub 1 Košarka, Evrokup, prenos
19.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled francuske lige
19.30 Sport klub 2 ATP Pariz: Mahut – Karenjo Busta, direktno
19.45 Arenasport 3 Fudbal, pregled italijanske lige
20.00 Arenasport 1 Fudbal, Liga šampiona, studio
20.00 Sport klub 3 Evrokup: Andora – Levalois, direktno
20.00 SOS Futsal, pregled
20.15 Arenasport 2 Automoto, mobil auto
20.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled Kopa Libertadores
20.15 Arenasport 3 Fudbal, pregled belgijske lige
20.25 Eurosport Vesti
20.30 Eurosport Tenis: Egzibicioni meč Endija Marija
20.34 Republika Srpska Fudbal: Roma – Čelzi
20.45 Arenasport 3 Fudbal: Roma – Čelzi, direktno
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Sporting – Juventus, direktno
20.45 Arenasport 1 Fudbal: Mančester Junajted – Benfika, direktno
20.45 Arenasport 2 Fudbal: Olimijakos – Barselona, direktno
20.55 Eurosport 2 Vesti
20.55 SOS Aforizmi o sportu
21.00 Eurosport 2 Motegi, Japan, uvodna i glavna trka
21.00 Sport klub 2 ATP Pariz: Tim – Gojovčik, direktno
21.00 SOS SOS bubamara
21.00 Sport klub 1 Košarka: Golden Stejt – Majami
21.50 Sport klub 3 Pregled Championship
22.00 Eurosport 2 Internacionalni šampionat, Dačin, Kina
22.00 SOS Prva liga
22.20 Sport klub 3 Esports Balkan League – Counter Strike
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.45 Arenasport 3 FIFA fudbal
22.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled belgijske lige
22.45 Arenasport 1 Fudbal, Liga šampiona, studio
22.45 Arenasport 2 Fudbal, pregled italijanske lige
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled Lige šampiona
23.00 SOS Total soker – odjeci
23.15 Arenasport 2 Fudbal: Mančester Junajted – Benfika
23.15 Arenasport 3 Fudbal: Olimpijakos – Barselona
23.25 Sport klub 1 Top tenis
23.25 Eurosport Vesti
23.30 Arenasport 1 Fudbal: Roma – Čelzi
23.30 Eurosport Auto trke: Šangaj
23.30 Sport klub 2 Fudbal: Las Palmas – Deportivo
23.55 Eurosport 2 Vesti
00.00 Arenasport 4 Fudbal: Seltik – Bajern
00.15 Sport klub 3 Košarka. Himki – Astana
01.00 Arenasport 2 Bejzbol: Hjuston – LA Dodžers, direktno
01.00 SOS SOS koš
01.15 Arenasport 3 Fudbal: Lanus – River Plate, direktno
01.15 Sport klub 2 Pregled turske lige
01.20 Sport klub 1 NBA Live
01.45 Sport klub 3 Odbojka: Monca – Vibo Valentia
01.45 Arenasport 4 Boks
02.05 Sport klub 2 Pregled segunda divizion
02.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled kola Prve lige Crne Gore
02.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled Kopa Libertadores
03.00 Arenasport 1 Fudbal: Standard – Beveren
03.05 Sport klub 2 VTA Elite trofi, ATP Pariz
03.15 Sport klub 3 Moto GP Malezija, trke
03.15 Arenasport 3 Fudbal, pregled kola 1. lige Srbije
03.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled engleskog kupa
03.30 Arenasport 3 Clubland
03.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
04.00 Arenasport 2 Automoto, mobil auto
04.00 Arenasport 3 Fudbal: PSŽ – Nica
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Mančester Junajted – Benfika
04.40 Arenasport 2 Dokumentarni film
04.45 Arenasport 1 Fudbal:Taileres -River Plate

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavi komentar

Translate »