Sportski TV program – utorak, 21. novembar 2017.

07.00 Sport klub 2 Fudbal: Saragosa – Rajo Valjekano
07.00 Arenasport 1 Fudbal: Arsenal TV
07.45 Arenasport 2 Hokej: San Hoze – Los Anđeles
08.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola francuske lige
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Japan – Brazil
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Palmeiras – Flamengo
08.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola italijanske lige
08.30 Eurosport 2 W Cup Track: Mančester
08.30 Arenasport 2 Plivanje, Svetski kup, direktno
08.30 Sport klub 1 Pregled holandske lige
08.45 Sport klub 2 Fudbal: Grčka – Hrvatska
08.45 Eurosport Umetničko klizanje: Velika nagrada Francuske
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 1 Košarka: Budućnost – Cedevita
09.05 SOS Crna tačka
09.25 Sport klub 1 Košarka: Orlando – Indijana
09.30 Sport klub 3 Car Fashion
10.00 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
10.00 Arenasport 4 Fudbal: Korintians – Aval
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Sporting – Juventus
10.05 Sport klub 3 Fudbal: Skantorp – Bristol
10.25 Eurosport 2 Potera istorije
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.30 Eurosport 2 FIS Svetski kup, Milan, big ejr
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Eurosport Zimski sportovi
10.35 Sport klub 2 Moto GP Valensija, trka
11.00 SOS Aforizmi o sportu
11.00 Eurosport Olimpijske igre: Tehnička trka
11.00 Arenasport 1 Automoto, Australija, najava
11.15 Sport klub 1 NFL: SIjetl – Atlanta
11.15 SOS Total soker – odjeci
11.30 Eurosport Olimpijske igre: Pratnja zlatne medalje
11.30 Arenasport 1 FIFA fudbal, emisija
11.30 Eurosport 2 Levi, Finska, slalom
11.50 Sport klub 2 Car Fashion
12.00 Arenasport 1 Fudbal, U21: Jermenija – Srbija, direktno
12.00 Arenasport 4 Košarka: Mornar – Igokea
12.00 Arenasport 3 Fudbal, Totenhem TV arhiva
12.00 Arenasport 2 Hokej: Dalas – karolina
12.05 Sport klub 3 Odbojka: Verona – Ravena
12.15 Sport klub 2 KHL: Dinamo Minsk – Bars
12.30 Eurosport 2 W Cup Track: Mančester
13.00 SOS SOS koš
13.00 Eurosport Olimpijske igre: Olimpijska priznanja
13.20 Eurosport Olimpijske igre: Teorija sporta
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Korintians – Aval
13.45 Arenasport 4 Fudbal, Arsenal TV
13.45 Sport klub 1 NBA Live
14.00 Arenasport 2 Automoto, Mobil auto
14.00 Eurosport Snuker: Severna Irska
14.00 Arenasport 1 Fudbal, magazin Lige šampiona
14.05 Sport klub 2 Fudbal, plej of kvalifikacija, pregled
14.30 SOS SOS vesti
14.30 Sport klub 3 Džudo, Marakeš
14.30 Arenasport 2 Košarka: Real Madrid – Barselona
14.30 Arenasport 1 Fudbal: Poljska – Meksiko
14.30 Eurosport 2 Francuska – Novi Zeland, test utakmica
14.35 Sport klub 2 Fudbal: Italija – Švedska
14.45 Arenasport 4 FINA akvatik
15.15 SOS SOS kolaž
15.15 Arenasport 4 Fudbal: Totenhem – Real Madrid
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.45 Sport klub 1 Pregled Španske lige
15.55 Sport klub 3 NBA Live
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Melburn Viktori – Brizbejn
16.00 Eurosport 2 Watts
16.05 Sport klub 3 Fudbal: Rusija – Argentina
16.15 Arenasport 2 Dokumentarni film
16.25 Sport klub 2 NFL: Karolina – Majami
16.30 Arenasport 1 Boks
16.30 Eurosport 2 Masters Šangaj, 2. dan
16.30 SOS SOS vesti
16.40 Sport klub 1 Pregled Premijer lige
17.00 Arenasport 4 Hokej: Dalas – Karolina
17.05 SOS Crna tačka
17.15 Arenasport 2 Rukomet (ž), pregled EHF lige šampiona
17.30 Arenasport 1 Košarka, emisija U obruču
17.45 Arenasport 2 Rukomet: Vardar – Dinamo Pančevo, direktno
18.00 Sport klub 3 Evrokup: Zenit – Gran Kanaria, direktno
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Japan – Brazil
18.00 Arenasport 1 Košarka: Banvit – Estudiantes, direktno
18.00 Eurosport Konjički sportovi
18.00 Sport klub 1 ATP Masters London, pregled
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Eurosport 2 Potera istorije
18.35 Eurosport 2 Levi, Finska, slalom
18.50 SOS Aforizmi o sportu
19.00 Eurosport Ski skokovi
19.00 Arenasport 4 Ragbi: Francuska – Novi Zeland, direktno
19.00 Sport klub 2 ATP London, dublovi, direktno
19.05 SOS Fudbalski miks
19.25 Eurosport Vesti
19.30 Arenasport 2 Automoto, Australija, najava
19.30 Eurosport 2 W Cup Track: Mančester
19.50 Sport klub 3 KHL Ice Week
20.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola 1. lige Srbije
20.00 Arenasport 2 Rukomet, pregled kola EHF lige šampiona
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Rumunija – Holandija, direktno
20.05 SOS Fudbal na SOS kanalu
20.05 Sport klub 3 Svet sporta magazin
20.30 Arenasport 1 Košarka: Mursija – Monako, direktno
20.30 Arenasport 2 Rukomet: Tatran Prešov – Vojvodina, direktno
20.35 Sport klub 1 Top tenis
20.45 Sport klub 3 Fudbal: Republika Irska – Danska, direktno
21.00 SOS SOS bubamara
21.00 Sport klub 1 Košarka: Orlando – Indijana
21.00 Arenasport 4 Fudbal: Metalac – ČSK
21.00 Sport klub 2 ATP London: Federer – Zverev, direktno
21.30 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
21.55 Eurosport 2 Vesti
22.00 Arenasport 3 Fudbal, U21: Jermenija – Srbija
22.00 Arenasport 2 Boks: Artur Beterbiev – Enriko Koling, Karlos Ramirez – Majk Rid
22.00 Eurosport 2 Francuska – Novi Zeland, test utakmica
22.30 SOS SOS vesti
22.30 Arenasport 1 Rukomet (ž), pregled EHF lige šampiona
22.45 Sport klub 3 Ekstremni svet sporta
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Sport klub 2 Pregled Naskar, plej of, Feniks
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.10 SOS Total soker – odjeci
23.15 Sport klub 3 Esports Balkan League – League of Legends
23.30 Arenasport 1 Rukomet: Vardar – Dinamo Pančevo
23.30 Sport klub 1 Turska košarka
23.30 Eurosport 2 W Cup Track: Mančester
23.55 Sport klub 2 Evrokup: Partizan – Alba
00.00 Arenasport 3 Fudbal, Liverpul TV arhiva
00.00 Arenasport 4 Košarka: Real Madrid – Barselona
00.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
00.45 SOS SOS vesti
01.00 Arenasport 1 Košarka: Djuk – Mičigen St, direktno
01.00 SOS SOS koš
01.05 Sport klub 3 Pregled segunda divizion
01.30 Sport klub 2 Fudbal: Republika Irska – Danska
01.30 Arenasport 2 Hokej: Dalas – Florida, direktno
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Palmeiras – Flamengo
01.45 Arenasport 4 FINA akvatik
02.00 Sport klub 3 Fudbal: Nemačka – Francuska
02.15 Arenasport 4 Fudbal, U21: Jermenija – Srbija
03.00 Arenasport 1 FINA akvatik
03.15 Sport klub 2 Evroliga: Panatinaikos – Himki
03.30 Arenasport 3 Clubland
03.30 Arenasport 1 Košarka: Kentaki – Kanzas, direktno
03.45 Sport klub 3 NFL: Bafalo – Nju Orleans
04.00 Arenasport 4 Fudbal: Liverpul – Maribor
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Mariners – Sidnej
04.00 Arenasport 2 Rukomet, pregled kola EHF lige šampiona
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Zagreb – Vardar
04.50 Sport klub 2 Fudbal: Nemačka – Francuska

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavi komentar

Translate »