Sportski TV program – ponedeljak, 20. novembar 2017.

Sportski TV program – ponedeljak, 20. novembar 2017.

07.00Arenasport 1FIFA fudbal
07.10Sport klub 3Džudo gran pri, Hag
07.30Arenasport 1Rukomet: Hanover – Gepingen
07.30Sport klub 2Fudbal: Atletikok Madrid – Real Madrid
07.45Arenasport 2Automoto, Australija, najava
08.00Arenasport 4Fudbal: Novi Zeland – Peru
08.00Arenasport 3Fudbal: Korintians – Aval
08.00Eurosport 2Trofej Erika Bompara, Grenobl, gala egzibicija
08.00Sport klub 1Vesti
08.00EurosportKarling
08.15Arenasport 2Hokej: Edmonton – Njujork Rendžers
08.20Sport klub 1Biciklizam, pregled
08.50Sport klub 3Na današnji dan
09.00Arenasport 1Košarka: Crvena zvezda – FMP
09.00Sport klub 3Naskar, finale, Majami
09.05SOSObjektiv
09.20Sport klub 2Fudbal: Burnemut – Hadersfild
09.30Sport klub 1Košarka: Toronto – Vašington
10.00Arenasport 4Fudbal: Metalac – ČSK
10.00Arenasport 3Fudbal: Sporting -Juventus
10.00Arenasport 2Boks
10.00Eurosport 2Makao, uvodna i glavna trka
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
11.00EurosportUmetničko klizanje: Velika nagrada Francuske
11.00SOSDa li znate
11.00Arenasport 1Fudbal Melburn Siti – Vestern Sidnej
11.05Sport klub 2Fudbal: Cvole – PSV
11.15SOSTotal soker
11.30Eurosport 2Kamil Stoh: Neispričana priča
12.00Arenasport 4Košarka: Real Madrid – Barselona
12.00Arenasport 3Fudbal, Liverpul TV arhiva
12.00Arenasport 2Hokej: San Hoze – Los Anđeles
12.00Eurosport 2Visla, Poljska, 134 m skakaonica, timovi
12.30EurosportSki skokovi
12.45SOSSOS vesti
12.45Sport klub 3Car Fashion
12.50Sport klub 1Tenis, studio
12.50Sport klub 2Fudbal: Sevilja – Selta
13.00Arenasport 1Fudbal: Metalac – ČSK
13.00Eurosport 2Visla, Poljska, 134 m skakaonica
13.00SOSSećanja
13.00EurosportSkijaški skokovi: Poljska
13.00Sport klub 1ATP Masters London kup, singl
13.10Sport klub 3Fudbal: Salcburg – Šturm
13.45Arenasport 3Fudbal: Palmeiras – Flamengo
13.45Arenasport 4Fudbal: Poljska – Urugvaj
14.00Eurosport 2Francuska – Južna Afrika
14.00Arenasport 2Dokumentarni film
14.00Arenasport 1Fudbal, Arsenal TV arhiva
14.00SOSIzveštaji niže lige
14.00EurosportSnuker: Severna Irska
14.30SOSSOS vesti
14.35Sport klub 2Fudbal: Arsenal – Totenhem
14.45Sport klub 1NFL: najbolja utakmica
14.55Sport klub 3NBA live
15.10Sport klub 3Fudbal: Basaksehir – Galatasaraj
15.15SOSObjektiv
15.30Arenasport 3Clubland
15.30Arenasport 2Automoto, Nemačka, pregled
15.30Eurosport 2Trofej Erika Bompara, Grenobl, gala egzibicija
15.45Arenasport 4Fudbal, pregled kola italijanske lige
16.00Arenasport 3Fudbal: Mariners – Sidnej
16.15Arenasport 4Fudbal: Liverpul – Maribor
16.25Sport klub 2NBA Action
16.30Arenasport 2Rukomet. Zagreb – Vardar
16.30SOSSOS vesti
16.55SOSDa li znate
17.00Eurosport 2Makao, uvodna i glavna trka
17.00Sport klub 3Ragbi: Engleska – Papua Nova Gvineja
17.00Sport klub 1Pregled španske lige
17.00Sport klub 2KHL: Bars – Avangard, direktno
17.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola italijanske lige
17.05SOSSOS bubamara
17.30Arenasport 1Fudbal, pregled kola francuske lige
18.00SOSFudbalski miks
18.00Arenasport 2Vaterpolo: Primorac – Jadran HN
18.00EurosportSkijaški skokovi: Poljska
18.00Arenasport 1Košarka: Real Madrid – Barselona
18.00Arenasport 3Fudbal, U21: Austrija – Srbija
18.00Arenasport 4Hokej: San Hoze – Los Anđeles
18.30Eurosport 2Trofej Erika Bompara, Grenobl, slobodan program
18.30SOSSOS vesti
18.45Sport klub 3Košarka: Filadelfija – Golden Stejt
18.55SOSDa li znate
19.05SOSSOS kolaž
19.15Arenasport 2Rukomet, pregled kola EHF lige šampiona
19.20EurosportZimski sportovi
19.25Sport klub 2Pregled ruske lige
19.45Arenasport 2Plivanje, Svetski kup
19.50EurosportVesti
19.50Sport klub 1Pregled Premijer lige
19.55Sport klub 2Pregled holandske lige
20.00EurosportSnuker: Severna Irska
20.00SOSCrna tačka
20.00Arenasport 3Fudbal: Metalac – ČSK
20.00Eurosport 2Visla, Poljska, 134 m skakaonica
20.00Arenasport 1Košarka, emisija U obruču
20.15Arenasport 4FIFA fudbal
20.35Sport klub 3NFL: Nju Orleans – Vašington
20.45Arenasport 4Fudbal: Poljska – Meksiko, direktno
21.00Sport klub 1Fudbal: Brajton – Stouk, prenos
21.00SOSTotal soker – odjeci, uživo
21.00Sport klub 2Fudbal: Eibar – Betis, direktno
21.00Arenasport 1Košarka. Mornar – Igokea, direktno
22.00Arenasport 2Boks
22.00Eurosport 2Vesti
22.00Arenasport 3Fudbal: Totenhem -Real Madrid
22.05Eurosport 2Trofej Erika Bompara, Grenobl, gala egzibicija
22.30SOSSportski dnevnik
22.45Arenasport 4Fudbal, magazin Lige šampiona
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Sport klub 3Košarka. Himki – Zenit
23.00Sport klub 2Pregled Premijer lige
23.10SOSSOS koš, uživo
23.30Sport klub 1Pregled Evrolige
23.30Eurosport 2Francuska – Južna Afrika
23.30Arenasport 1Automoto, Mobil auto
23.55EurosportVesti
00.00Arenasport 3Fudbal: Korintians – Aval
00.00Arenasport 1WSOP 2017
00.00Arenasport 2Fudbal: Metalac – ČSK
00.00Sport klub 2Pregled španske lige
00.00Arenasport 4Košarka: Crvena zvezda – FMP
00.15EurosportSkijaški skokovi: Poljska
00.35Sport klub 3Fudbal: Mančester Junajted – Njukasl
00.45SOSSOS vesti
01.00Sport klub 2Pregled Championship-a
01.00SOSNoćni program
01.00Arenasport 1Hokej: Dalas – Karolina, direktno
01.30Sport klub 2Fudbal: Malaga – Deportivo
01.45Arenasport 3Fudbal: Melburn VIktori – Brizbejn
01.45Arenasport 4Automoto, Mobil auto
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.15Arenasport 4Fudbal, U21: Austrija – Srbija
02.30Sport klub 3NFL: Sijetl – Atlanta, direktno
03.15Sport klub 2Fudbal: Salcburg – Šturm
03.30Arenasport 1FIFA fudbal
04.00Arenasport 4Fudbal: Napoli – Mančester Siti
04.00Arenasport 3Fudbal: Novi Zeland – Peru
04.00Arenasport 1Fudbal: Palmeiras – Flamengo
04.30Arenasport 2Rukomet. PSŽ – Vezprem
05.00Sport klub 2Fubal: Basaksehir – Galatasaraj
05.35Sport klub 3SK miks
05.45Sport klub 3Pregled Evrolige

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: