Sportski TV program – subota, 20. januar 2018.

08.00 Arenasport 4 Fudbal, brazilska paulista
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Leganes – Real Madrid
08.10 Sport klub 3 NFL Gameday
08.30 Sport klub 1 PL Match Pack
08.40 Sport klub 3 Odbojka: Latino – Vibo Valentia
09.00 Sport klub 1 Najava španske lige
09.00 Arenasport 1 Kišarka. FMP – Igokea
09.00 Eurosport Tenis: Gejm, Šet i Mats, prenos
09.00 SOS Fizioterapija
09.10 SOS Borilački sportovi
09.20 Arenasport 2 Skijaško trčanje, St Moric, direktno
09.25 Sport klub 2 NBA Action
09.50 Arenasport 3 Fudbal: Sidnej – Mariners, direktno
10.00 Sport klub 2 Košarka: Jenisej – Kalev, direktno
10.00 Arenasport 4 Fudbal, najava kola italijanske lige
10.00 Sport klub 1 Evroliga: Panatinaikos – CSKA
10.15 Sport klub 3 Svet sporta magazin – specijal: Zimska olimpijada
10.30 SOS SOS vesti
10.30 Arenasport 4 Fudbal, najava kola francuske lige
10.30 Arenasport 1 Vesti
10.40 Sport klub 3 Fudbal: Porto – Tondela
11.00 SOS SOS mreža
11.00 Arenasport 4 Poker
11.00 Arenasport 1 Vaterolo: Partizan – Jadran ST
11.30 Eurosport Alpsko skijanje – Austrija, spsut muškarci, prenos
11.55 Sport klub 2 Najava Premijer lige
12.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Kan – Marsej
12.00 Sport klub 1 SK studio
12.00 SOS Zona pres
12.00 Arenasport 4 Odbojka. Istanbul – Fenerbahče, direktno
12.20 Arenasport 1 Bob i sankanje, direktno
12.25 Sport klub 2 Najava španske lige
12.30 Sport klub 3 Iks Trajal: Tuluz
13.00 Sport klub 2 Fudbal: Espanjol – Sevilja, direktno
13.00 Eurosport Tenis: Australijan open, dan 6
13.00 RTS 2 Klizanje, SP, plesni parovi, prenos
13.00 Eurosport 2 Planica, Slovenija, sprint klasičnim stilom
13.20 Arenasport 1 Automoto, WRC magazin
13.30 Arenasport 2 Košarka: Mladost – Vojvodina
13.30 Sport klub 1 Fudbal: Brajton – Čelzi, direktno
13.30 Arenasport 1 Bob i sankanje, direktno
14.00 Arenasport 3 Fudbal: Palmeiras – Santo Andre
14.00 Sport klub 3 Ragbi: Glazgov – Ekseter, direktno
14.00 Arenasport 4 Automoto, WRC magazin
14.30 Eurosport 2 Herta Berlin – Dortmund
14.30 SOS SOS vesti
14.30 Arenasport 4 Automoto, ABS šou
14.55 Sport klub 2 Ragbi: Monpelje – Lenster, direktno
15.00 Arenasport 4 Odbojka. Galatasaraj – Vakifbank, direktno
15.00 SOS Liga budućih šampiona
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Kremoneze – Parma, direktno
15.15 Eurosport 2 Hofenhajm – Bajer Leverkuzen, direktno
15.20 Arenasport 2 Bob i sankanje, direktno
15.25 Sport klub 1 Pregled Evrolige
15.45 Eurosport Ski skokovi: Svetski šampionat u ski letovima – Nemačka
15.55 Sport klub 2 Trans vorld sport
16.00 Sport klub 3 Fudbal: Barnli – Mančester Junajted, direktno
16.00 Arenasport 3 Clubland
16.15 Sport klub 1 Fudbal: Atletiko Madrid – Đirona, direktno
16.20 Arenasport 2 Košarka, magazin ABA lige
16.30 Arenasport 3 Fudbal, najava kola francuske lige
16.30 SOS SOS vesti
16.45 Sport klub 2 NBA Live
16.50 Arenasport 2 Bob i sankanje, direktno
17.00 SOS Liga budućih šampiona
17.00 HRT 2 Košarka, Premijer liga, 13. kolo
17.00 Sport klub 2 Fudbal: Fenerbahče – Goztepe, direktno
17.00 Arenasport 1 Košarka: Cedevita – Mega Bemaks, direktno
17.00 Arenasport 3 Fudbal: Nant – Bordo, direktno
17.00 Arenasport 4 Boks
17.30 Arenasport 4 Fudbal, pregled španskog kupa
17.30 Eurosport 2 Volfsburg – Ajntraht Frankfurt
17.30 SOS Fudbalski miks
18.00 Arenasport 4 Fudbal: Standard Lijež – Eupen, direktno
18.00 RTS 2 Klizanje, SP, slobodno, žene, prenos
18.00 Sport klub 3 NFL Extra
18.00 Arenasport 2 Fudbal: Specija – Palermo, direktno
18.30 Eurosport 2 Hamburger – Keln
18.30 Sport klub 1 Fudbal: Mančester Siti – Njukasl, direktno
18.30 Sport klub 3 Fudbal: Viljareal – Levante, direktno
18.30 Sport klub 2 Ragbi: Skarlets – Tulon, direktno
18.30 SOS SOS vesti
18.55 SOS Da li znate
19.00 Arenasport 3 FIFA fudbal
19.00 Arenasport 1 Košarka: Partizan – Cibona, direktno
19.00 SOS Sajam sporta
19.20 SOS SOS kolaž
19.30 Eurosport Zimski sportovi: Pjongčang
19.30 Arenasport 3 Fudbal, pregled španskog kupa
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Ren – Angers, direktno
20.00 Arenasport 4 FIFA fudbal
20.00 Arenasport 2 Automoto, WRC magazin
20.00 Eurosport Snukers: Masters u Londonu
20.25 Sport klub 3 NBA Live
20.30 Eurosport 2 Januarski specijal
20.30 Arenasport 4 Fudbal: Đezena – Bari, direktno
20.30 Arenasport 2 Boks
20.30 Sport klub 1 Najbolji potezi 2017.
20.30 Sport klub 2 Odbojka (ž): Pezaro – Kasalmađore, direktno
20.45 Sport klub 3 Fudbal: Las Palmas – Valensija, direktno
20.50 SOS Zašto volim Zvezdu, Partizan
21.00 Arenasport 1 Fudbal: Sidnej – Mariners
21.00 Arenasport 2 Hokej: Njujork Rendžers – Kolorado, direktno
21.00 SOS Fudbalski miks
21.00 Sport klub 1 Vesti
21.00 Eurosport 2 Anthok, Italija, poteera (ž)
21.25 Eurosport 2 Vesti
21.30 Sport klub 1 Košarka: Klivlend – Oklahoma, direktno
21.30 Eurosport 2 Mon Tramblan, Kanada, moguls
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Sao Paulo – Novohorizonto, direktno
22.25 Sport klub 2 Fudbal: Vest Hem – Burnjut
22.30 Arenasport 4 Bob i Sankanje
22.30 SOS SOS vesti
22.45 Sport klub 3 Džudo gran pri, Tunis
22.55 Arenasport 1 Vesti
23.00 SOS Sećanja
23.15 Eurosport 2 Moskva, Rusija, slobodan program (ž)
23.30 Arenasport 2 Automoto, ABS šou
23.30 Arenasport 1 Fudbal: Nant – Bordo
23.35 Eurosport Reli Dakar, etapa 14
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Kazena – Bari
00.00 Arenasport 4 Košarka: Cedevita – Mega Bemaks
00.00 Sport klub 1 Fudbal: Barnli – Mančester Junajted
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Standard Lijež – Eupen
00.15 Sport klub 2 Fudbal: Atletiko Madrid – Đirona
00.30 Sport klub 3 Zlatni momenti JU sporta
00.45 SOS SOS vesti
00.45 Sport klub 3 Ragbi: Skarlets – Tulon
00.50 RTS 2 Klizanje, SP, plesni parovi, r.
01.00 Eurosport Tenis: AUstralijan open, dan 7
01.00 SOS Noćni program
01.20 RTS 2 Klizanje, SP, slobodno, žene, r.
01.30 Arenasport 1 Fudbal: Specija – Palermo
01.45 Arenasport 4 Košarka. Partizan – Cibona
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Vestern Sidnej – Melburn Viktori
01.45 Sport klub 1 Fudbal: Las Palmas – Valensija
02.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
02.25 Sport klub 3 Pregled Evrokupa
02.55 Sport klub 3 Palakenstro: Ređo Emilija – Avelino
03.30 Arenasport 3 Clubland
03.30 Sport klub 1 Pregled Evrolige
03.30 Arenasport 1 Automoto, WRC magazin
03.30 Arenasport 4 Automoto, WRC magazin
03.30 Arenasport 2 Automoto, Argentina, pregled
03.45 Sport klub 2 Fudbal: Viljareal – Levante
04.00 Arenasport 4 Fudbal: Čelzi – Roma
04.00 Arenasport 3 Fudbal, španski kup
04.00 Arenasport 1 Boks
04.15 Sport klub 1 Fudbal: Fenerbahče – Goztepe
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Vardar – Barselona
04.30 Arenasport 1 Fudbal: Sidnej – Mariners
04.30 Sport klub 3 Fudbal: Brajton – Čelzi
05.30 Sport klub 2 Fudbal: Šefild V. – Kardif

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavi komentar

Translate »