Foto: Tanjug

Olga Danilović je danas preskočila drugu prepreku na turniru u Antaliji i to nakon što joj je Hrvatica Jana Fet predala meč kada je izgubila prvi set.

Duel je trajao samo 28 minuta, a na sličan način završen je i onaj koji je odredio sledeću protivnicu srpske teniserke. Naime, Danilovićeva će u četvrtfinalu čelindžera igrati protiv Švajcarkinje Simone Valtert, kojoj je Čehinja Sara Bejlek takođe predala meč.

Taj duel na programu je sutra, vreme će biti naknadno objavljeno, a interesantno je da je upravo 155. teniserka sveta prošle godine bila kobna po Olgu u Antaliji i to tačno u četvrtfinalu! Sada Srpkinja ima priliku da se revanšira Valtert, do koje je stigla još pobedivši Letonku Adelinu Lakinovu u prvoj rundi.

Sport.org.rs/O.J./

Ostavi komentar

Translate »