Sportski TV program – sreda,29. mart 2017.

Sportski TV program – sreda,29. mart 2017.

07.00EurosportSnuker: Peking
07.00Arenasport 1Košarka, emisija U obruču
07.20Sport klub 2Fudbal: Atletiko Madrid – Sevilja
07.30Eurosport 2Aspen, SAD, veleslalom
07.35Sport klub 3Evroliga: Brose – Baskonia
07.45Arenasport 2Rukomet, pregled Bundeslige
08.00Eurosport 2FIFA fudbal magazin
08.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Voždovac
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 4Fudbal, pregled kola francuske lige
08.00Arenasport 1Fudbal, pregled Kopa Libertadores
08.15Arenasport 2Hokej: Los Anđeles – Edmonton
08.30Arenasport 1Sport stars uncoverd
08.30Sport klub 1Košarka: San Antonio – Klivlend
08.35Eurosport 2Trka kroz Katalonju, 2. etapa
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka: Crvena zvezda – Budućnost
09.00Arenasport 4Fudbal: Totenhem – Sautempton
09.05SOSSOS bubamara
09.05Sport klub 2Fudbal: Mančester Siti – Liverpul
09.10Sport klub 3Odbojka: Dinamo Moskva – Izmir
09.50SOSFudbalski miks
10.00Arenasport 2Boks
10.00Arenasport 3Fudbal: Atletiko Madrid – Bajer Leverkuzen
10.00Eurosport 2Hapoel Jerusalim – Valensija
10.15Sport klub 1Top tenis
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.45Sport klub 1Tenis: VTA i ATP Majami
10.45Eurosport 2Šou košarkaške Evroliga
11.00Arenasport 4Poker
11.00Arenasport 1Fudbal: Nant – Nica
11.00Sport klub 2Fudbal: Oksford – Bolton
11.00Eurosport 2Kvebek, Kanada, 10 km potera
11.00Sport klub 3KHL Ice Week
11.00SOSDa li znate
11.15SOSRegenezis – uživo
11.15Sport klub 3Evroliga. Panatinaikos – Emporio Armani
11.30EurosportFIA, pregled sezone
11.30Eurosport 2Kvebek, Kanada, 15 km potera
12.00Arenasport 2Ragbi: Škotska – Italija
12.00Arenasport 3Fudbal: Vest Bromvič Albion – Arsenal
12.00Eurosport 2Vikersund, Norveška, 25 m skakaonica
12.00Arenasport 4Košarka: Asvel – Tenerife
12.05EurosportFudbal: Nemačka – Portugalija, mladi
12.45Sport klub 2Fudbal: Totenhem – Sautempton
13.00Sport klub 3Pregled Championship-a
13.00Arenasport 1Fudbal: Sampdorija – Juventus
13.00Eurosport 2Šou košarkaške Evroliga
13.15EurosportBiciklizam: Tri dana De Panje
13.15Eurosport 2Trka kroz Kataloniju, 2. etapa
13.25Sport klub 3Biciklizam, Južna Afrika, pregled dana
13.45Arenasport 3Fudbal: Santos – Palmeiras
13.45Arenasport 4Košarka, emisija U obruču
13.55Sport klub 3Fudbal: Ostende – Varegem
14.00Arenasport 2Košarka: Banvit – Ludvigsburg
14.00SOSFutsal, pregled kola
14.00Sport klub 1Fudbal: Holandija – Italija
14.30SOSSOS vesti
14.30Eurosport 2Svetski tur, Belgija
14.45Arenasport 4Fudbal, Milan TV
14.50Sport klub 2ATP Uncovered
15.00Arenasport 1Sport stars uncoverd
15.00SOSSOS mreža
15.15Arenasport 4Fudbal, pregled kola australijske lige
15.15Sport klub 2NBA Live
15.30Arenasport 2Rukomet, pregled Bundeslige
15.30Arenasport 1Fudbal: Vojvodina – Mladost
15.30Arenasport 3Sport stars uncoverd
15.30Sport klub 2NBA Beyond The Paint
15.45Sport klub 3Pregled Segunda divizion
16.00Arenasport 3Fudbal: PSŽ – Lion
16.00Sport klub 2ATP Masters i VTA Premijer Majami, direktno
16.00Arenasport 2Rukomet: Izviđač – Vardar
16.15Sport klub 1NBA magazin
16.15Arenasport 4Fudbal: Arsenal – Bajern
16.30SOSSOS vesti
16.45Sport klub 1Košarka: Hjuston – Golden Stejt
17.00EurosportUmetničko klizanje: SP Helsinki, kratak program, žene
17.00Sport klub 3Evroliga: CSKA – Darušafaka, direktno
17.00Eurosport 2Watts
17.05SOSFudbalski miks
17.30Arenasport 1Košarka, pregled kola ABA lige
17.30Arenasport 2Rukomet, EHF liga šampiona, studio
18.00SOSFutsal, pregled kola
18.00Arenasport 3Fudbal: Roma – Sasuolo
18.00Arenasport 4Ragbi: Irska – Engleska
18.00Arenasport 1Košarka: Karšijaka – Venecija, direktno
18.00Eurosport 2Polufinale, 3. utakmica
18.30SOSSOS vesti
18.30Arenasport 2Rukomet: Kil – Leven, direktno
18.30Sport klub 1Program iz studija
18.30EurosportUmetničko klizanje: SP Helsinki, kratak program, parovi
19.00Sport klub 3Evroliga: Galatasaraj – Uniks, direktno
19.00Sport klub 1Tenis: VTA i ATP Majami, prenos četvrtfinala
19.15SOSSportski savez Srbije
19.45Eurosport 2FIFA fudbal magazin
19.45SOSEuromotus: LBS Beograd, pregled kola
20.00Arenasport 3Fudbal: Željezničar – Radnik
20.00Arenasport 4Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
20.00Arenasport 1Fudbal, prgegled kola belgijske lige
20.15Eurosport 2Watts
20.15Arenasport 2Rukomet: Magdeburg – Flensburg, direktno
20.30Eurosport 2Polufinale, 3. utakmica
20.30Arenasport 1Košarka: Monako – Dinamo Sasari, direktno
20.45SOSSOS vesti
21.00Sport klub 3Evroliga: Real Madrid – Barselona, direktno
21.00EurosportSnuker: Peking
21.00SOSFudbalski miks
22.00Arenasport 3Fudbal: Juventus – Porto
22.00Arenasport 2Boks
22.15Eurosport 2Trka kroz Kataloniju, 3. etapa
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Arenasport 1Fudbal, pregled kola australijske lige
22.50Sport klub 3Pregled Naskar, Feniks
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
22.55Eurosport 2Vesti
23.00Sport klub 1Vesti
23.25RTS 1Sportski dnevnik
23.30EurosportBiciklizam: Tri dana De Panje
23.30Arenasport 1Sport stars uncoverd
23.30Sport klub 1SK specijal: Radomir Antić
23.30SOSSOS mreža
23.45Sport klub 3Evrokup: Valensija – Hapoel
00.00Arenasport 3Foot Brazil, pregled kola
00.00Sport klub 1Kvalifikacije za SP – pregled
00.00Arenasport 1Hokej: Toronto – Kolumbus, direktno
00.00Arenasport 2Fudbal: Karvina – Viktorija Plzen
00.15EurosportUmetničko klizanje: SP Helsinki
00.30Arenasport 3Fudbal: Palmeiras – Mirasol, direktno
00.45SOSSOS vesti
01.00Sport klub 1Tenis: VTA i ATP Majami, prenos četvrtfinala
01.00SOSNoćni program
01.20Sport klub 3Fudbal: Nemačka – Engleska
01.45Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
02.00Arenasport 2Rukomet, pregled Bundeslige
02.15Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
02.15Arenasport 3Fudbal: Sparta Prag – Fastav Zlin
02.30Arenasport 1Vaterpolo: Partizan – Mladost
02.30Arenasport 2Dokumentarni film
02.45Arenasport 4Dokumentarni film
03.00Sport klub 1Tenis: VTA i ATP Majami, četvrtfinale
03.05Sport klub 3Evroliga. Crvena zvezda – Olimpijakos
03.30Arenasport 2Zimski sportovi
03.45Sport klub 2Car Fashion
04.00Arenasport 1Fudbal: Njuels Old Bojs – Velez
04.00Arenasport 3Fudbal: Mec – Bastija
04.10Sport klub 2Evroliga. CSKA – Darušafaka
04.15Arenasport 4Fudbal: Atletiko Madrid – Bajer Leverkuzen
04.30Arenasport 2Rukomet: Izviđač – Vardar
04.40Sport klub 3Pregled holandske lige
05.35Sport klub 3Pregled ruske lige
05.50Sport klub 2Evroliga: Galatasaraj – Uniks

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: