Sportski TV program – ponedeljak, 15. januar 2018.

08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Lion – Angers
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Kaljari – Juventus
08.15 Arenasport 2 Hokej: Njujork Islanders – Njujork Rendžers
08.25 Sport klub 3 Ragbi: Nortempton – Klermont
08.30 Sport klub 1 Odbojka: Trentino – Lube
09.00 Arenasport 1 Košarka: Igokea – Partizan
09.00 Eurosport Tenis: Gem, set i Mats, prenos
09.00 SOS Objektiv
09.15 Eurosport Tenis: Australijen open, 1. dan
09.30 Sport klub 2 Fudbal: Eibar – Atletiko Madrid
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Arenasport 4 Fudbal: Sent Etijen – Tuluz
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Sporting – Barselona
10.05 Sport klub 3 Fudbal: Sporting – Aves
10.15 Sport klub 1 Košarka: Njujork – Nju Orleans
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Arenasport 1 Vesti
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Nant – PSŽ
11.00 SOS Da li znate
11.05 SOS Zašto volim Zvezdu, Partizan
11.15 SOS Total soker
11.20 Sport klub 2 Trans vorld sport
11.50 Sport klub 3 Odbojka (ž): Busto Arsizio – Modena
12.00 Arenasport 4 Košarka: Barselona – Unikaha
12.00 Arenasport 3 Fudbal,best of
12.00 Arenasport 2 Bob i Sankanje, St MOric
12.10 Sport klub 2 Fudbal: Votford – Sautempton
12.15 Sport klub 1 Fudbal: Braga – Benfika
13.00 SOS Sećanja
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Adelejd – Sidnej
13.25 Sport klub 3 Car Fashion
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Ren – Marsej
13.45 Arenasport 4 Dokumentarni film
13.45 Arenasport 2 Košarka: Crvena zvezda – Cedevita
13.45 Eurosport 2 Eko trka Afrike, 12. etapa
13.55 Sport klub 3 Fudbal: Sosijedad – Barselona
14.00 Sport klub 2 NBA Action
14.00 Sport klub 1 Fudbal: Liverpul – Mančester Siti
14.00 Eurosport 2 London Masters, 2. dan
14.30 SOS SOS vesti
14.30 Sport klub 2 Košarka: Astana – Riga, direktno
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Burnmut – Arsenal
15.15 SOS Objektiv
15.15 Arenasport 4 Red Bul, pregled sezone
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.30 Arenasport 2 Automoto, Monte Karlo, pregled
15.40 Sport klub 3 NFL – put do plejofa
15.45 Sport klub 1 NBA Live
15.45 Eurosport Zimski sportovi: Lindzi Von
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Barselona – Selta
16.00 Sport klub 1 Novogodišnji miks
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Mančester Siti – Napoli
16.20 Sport klub 2 Fudbal: Deportivo – Valensija
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Vardar – Zagreb
16.30 Sport klub 3 Košarka: Njujork – Nju Orleans
16.30 SOS SOS vesti
16.45 Eurosport Konjički sportovi: Bazel
17.00 Sport klub 1 NFL plej of, najbolja utakmica
17.00 Arenasport 1 FIFA fudbal
17.05 SOS SOS bubamara
17.30 Eurosport 2 Tauplic: Bad Mitern, Austrija
17.30 Arenasport 1 Fudbal: Monpelje – Monako
18.00 Arenasport 4 Bob i Sankanje, St Moric
18.00 RTS 2 Rukomet: Slovenija – Nemačka, prenos
18.00 Arenasport 2 Novogodišnji specijal, 18 događaja u 2018.
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Melburn Viktori – Pert Glori
18.00 SOS Fudbalski miks
18.05 Sport klub 2 Košarka: LA Klipers – Sakramento
18.15 Sport klub 3 Fudbal: Midlsbro – Fulam
18.30 Eurosport 2 Rupolding, Nemačka, grupni start (m/ž)
18.30 SOS SOS vesti
19.00 Arenasport 2 Hokej: Dalas – Boston, direktno
19.25 Eurosport 2 Lindzi Von: Chasing History
19.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola francuske lige
19.30 Eurosport 2 Austrija, Super G (ž)
19.45 Sport klub 1 Pregled Premijer lige
19.50 Eurosport Vesti
19.55 Sport klub 2 Pregled španske lige
20.00 Arenasport 4 Automoto, WRC pregled sezone
20.00 Arenasport 3 Fudbal, Liverpul TV
20.00 Sport klub 3 KHL All Star
20.00 Eurosport 2 Vengen, Švajcarska, slalom, 2. trka
20.00 Eurosport Snuker: Masters u Londonu
20.00 SOS Crna tačka
20.00 Arenasport 1 Košarka, emisija U obruču
20.25 Eurosport 2 Vesti
20.30 Eurosport 2 Najsmešniji, najzabavniji, najbizarniji i drugi
20.45 Eurosport 2 Melburn, 1. dan
21.00 Sport klub 1 Fudbal: Mančester Junajted – Stouk, direktno
21.00 Sport klub 2 Fudbal: Betis – Leganes, direktno
21.00 Arenasport 4 Fudbal: Nant – PSŽ
21.00 Arenasport 1 Košarka: Zadar – FMP, direktno
21.00 SOS Dnevne aktuelnosti
21.00 SOS Total soker – odjeci, uživo
21.30 Arenasport 2 Automoto, Mobil auto
22.00 Arenasport 3 Fudbal: Real Madrid – Totenhem
22.00 Arenasport 2 Hokej: San Hoze – Los Anđeles, direktno
22.00 Sport klub 3 Fudbal: Eštoril – Porto, direktno
22.30 SOS SOS vesti
22.50 SOS Zašto volim Zvezdu, Partizan
22.55 Arenasport 1 Vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Sport klub 2 Pregled Premijer lige
23.05 SOS SOS koš, uživo
23.25 Sport klub 1 Pregled španske lige
23.25 Eurosport Vesti
23.30 Arenasport 1 Automoto, Mobil auto
23.30 Eurosport 2 Tenis: Gem, set i Mats
23.35 Eurosport Reli Dakar, etapa 9
00.00 Sport klub 3 NFL: Nju Ingland – Tenesi
00.00 Arenasport 4 Košarka: Crvena zvezda – Cedevita
00.00 Arenasport 3 Fudbal, best of
00.00 Sport klub 2 Pregled Championship-a
00.00 Eurosport Tenis: Australijen open, 1. dan
00.00 Arenasport 1 WSOP 2017.
00.20 Sport klub 1 NBA Action
00.30 Arenasport 2 Fudbal: Lion -Angers
00.50 Sport klub 1 Košarka: Efes – Galatasaraj
01.00 Arenasport 1 Košarka: Majami – Djuk, direktno
01.00 SOS Noćni program
01.15 Sport klub 2 Fudbal: Đirona – Las Palmas
01.40 RTS 2 Rukomet: Slovenija – Nemačka, r.
01.45 Arenasport 4 Automoto, Mobil auto
02.15 Arenasport 4 Fudbal: Melburn Viktori – Pert Glori
02.25 Sport klub 3 Evroliga: Efes – Crvena zvezda
02.25 Sport klub 1 Fudbal: Vest Bromvič – Brajton
02.30 Arenasport 2 Novogodišnji specijal, 17 sportista u 2017.
03.00 Arenasport 1 Košarka: Vest Virdžinija – Kanzas, direktno
03.00 Sport klub 2 Košarka: Tofas – Giresun
03.30 Arenasport 3 Clubland
03.30 Arenasport 2 Automoto, Indikar, Sonoma, pregled
04.00 Sport klub 3 Fudbal: Kardif – Sanderlend
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Njukasl Džets – Brizbejn
04.15 Sport klub 1 Trans vorld sport
04.15 Arenasport 4 Fudbal: PSŽ – Bajern
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Flensburg – PSŽ
04.35 Sport klub 2 Fudbal: Njukasl – Svonsi
05.00 Arenasport 1 Vaterpolo: Jadran Carine – Solnok
05.05 Sport klub 1 Pregled Evrolige
05.45 Sport klub 3 Svet sporta magazin

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavi komentar

Translate »