Foto: Profimedia

Nekadašnjem treneru Crvene zvezde, Miodragu Božoviću, zasmetale su izjave bivšeg reprezentativca Nemačke, Filipa Lama.

Legendarni fudbaler Bajerna izjavio je svojevremeno da je Evropa „patila“ od domaćinstva Svetskog prvenstva 2018. godine, jer Ruska Federacija nije demokratska zemlja.

Popularni „Grof“ je oštro reagovao na takve komentare proslavljenog defanzivca.

Foto: Profimedia

– Lamove reči? Nisam iznenađen njegovim izjavama… Puno je budala svuda. Zašto se čudite ovome? Fudbaleri nisu baš pametni ljudi. A Lam je budala! Bio je veliki fudbaler, ali nije pametan… Ko je on uopšte? – rekao je Božović za RB Sport.

Iskusni stručnjak je zatim dodao:

– Ne verujem da je Nemačka za povratak Rusije na međunarodnu scenu. Oni su započeli Drugi svetski rat, a sada ljudi koji tamo žive su deca tadašnjih vojnika. Nemci sada čekaju početak Trećeg svetskog rata. Zapamtite – ova Evropa ne voli Rusiju – zaključio je Miodrag Božović.

Podsetimo, „Grof“ Božović je tokom karijere vodio brojne ruske klubove, dok je sada na klupi Esteglala iz Irana.

Sport.org.rs/B.S./

Ostavi komentar

Translate »