AP Photo/Tyler Tate

Dogovoren je veliki NBA trejd u kom će Entoni Dejvis napustiti Dalas Maverikse i postati novi igrač Vašington Vizardsa! Franšiza iz Teksasa je uz njega u prestonicu poslala i Džejdena Hardija, Dianđela Rasela i Dantea Egzuma, a zauzvrat dobila Krisa Midltona, Ej-Džeja Džonsona, Malakija Brejnejma, Marvina Beglija, dva pika prve runde drafta i tri pika druge runde.

Tako je desetostruki učesnik Ol-stara napustio Dalas posle manje od godinu dana, potvrđujući da je ova franšiza napravila katastrofalnu grešku kada je poslala Luku Dončića u Los Anđeles Lejkerse, a centar bio glavni deo razmene.

Čitava Dejvisova sezona u dresu Dalasa bila je sastavljena od teških povreda i gotovo da nije ostavio traga. Trenutno se oporavlja od problema sa rukom i očekuje se da će se vratiti tek krajem ove sezone.

Sport.org.rs/O.J./

Ostavi komentar

Translate »