Fudbaleri Partizana zimuju na liderskoj poziciji nacionalnog šampionata, a sada je stiglo još sjajnih vesti za grobare.
Naime, stadion u Humskoj bio je najposećeniji u jesenjem delu Superlige Srbije, što je podatak kojim crno-beli posle dužeg vremena mogu da se pohvale.
U prethodnim godinama tribine stadiona Partizana često nisu bile ispunjene u meri na koju su navijači navikli, ali je aktuelna sezona donela znatno veću podršku „grobara“.
Stadion Partizana bio je najposećeniji u jesenjem delu Mozzart Bet Superlige Srbije. ️
Posle mnogo godina, Partizan je prvi po domaćoj poseti – hvala, Grobari! ⚫⚪ pic.twitter.com/MMuWWzWpoG
— FK Partizan (@FKPartizanBG) December 29, 2025
Kada je reč o domaćem prvenstvu, najveću pažnju i posećenost privukli su Večiti derbi protiv Crvene zvezde, zatim duel sa Vojvodinom povodom 80. rođendana crno-belih, kao i utakmica protiv Napretka u završnici jesenjeg dela.
Sport.org/B.S./

