Foto: Profimedia

Dosadašnji košarkaš Panatinaikosa Venjen Gebrijel novi je igrač Bajerna, saopštio je danas klub iz Minhena. Centar (28) je ugovor sa Bavarcima potpisao do juna 2027. godine.

Venjen je igrač koji je iz godine u godinu poboljšavao svoju igru poslednjih sezona. To je bilo očigledno na Svetskom prvenstvu u Manili, a takođe i na Olimpijskim igrama u Parizu, kao i tokom njegovog vremena u Makabiju i Panatinaikosu. Činjenica da uvek daje sve od sebe na terenu učiniće ga odličnim i poštovanim saigračem za nas. Zaista se radujemo što ćemo ga imati, izjavio je sportski direktor Bajerna Dragan Tarlać, preneo je zvanični sajt kluba.

Reprezentativac Južnog Sudana je prošlu sezonu počeo u Makabiju, a završio u Panatinaikosu. Novi košarkaš Bajerna je ranije igrao za Vakeros de Bajamon iz Portorika, Memfis, LA Lejkerse, LA Kliperse, Bruklin, Nju Orleans, Portland i Sakramento.

Sport.org.rs/Tanjug/O.J./

Ostavi komentar

Translate »