Derbi u Subotici je pružio sjajna i dinamična igru obe ekipe. Derbi između Spartaka i Vojvodine je počeo žestoko na obe strane, igralo se oštro i brzo, a ekipe su se smenjivale u vođstvu

Spartak Vojput – Vojvodina 23:26 (12:13)
Sportska hala Dudova šuma. Gledalaca: 1.300. Sudije: Mošorinski i Pandžić (Zrenjanin). Sedmerci: Spartak 3 (3), Vojvodina 5 (4). Isključenja: Spartak 4, Vojvodina 10 minuta.
SPARTAK VOJPUT: Kosović, Stefanović, Đekić 2, Radović, Perović 1, Stevanović 2, Potpara 3, Medić, Delibašić 4, Petrović, Mitić, Županjac 5 (3), Jelić, Petrović, Rakocija 6, Abadžić (20 odbrana, 1 sedmerac).
VOJVODINA: Arsenić (7 odbrana), Đukić, Orbović 5, Milić, Popov 1, Radonjić, Ostojić 3, Perović (7 odbrana), Stojanović 2, Jovanović 3, Bojanić, Pešić 2, Stanković 1, Davidović 4, Grozdanović 3 (3), Vučković 2 (1).

Trener domaćih Spartaka Laković nezadovoljan igrom svojih igrača tražio je tajm-aut i dao uputstva koja su urodila plodom.

U 20. minut igre Putari su smanjili rezultat na 7:8 zahvaljujući golmanu i najboljem akteru na utakmici Vladimiru Abadžiću koji je već tada imao 10 odbrana.

Samo što je počelo drugo poluvreme domaći su zaigrali bolje i izjednačili 13:13, da bi novo vođstvo Subotičani imali u 34.  minutu – 15:14.

Vojvodina u 49. minutu dolazi do tri gola viška, 19:22, dok je najveću prednost imala u 51. minutu.