TV program – ponedeljak, 20. mart 2017.

07.00Arenasport 1FIFA fudbal
07.00Eurosport 2Vikersund, Norveška, 225 m skakaonica
07.20Sport klub 3Naskar: Feniks
07.30EurosportBiciklizam: Milano – San Remo
07.30Arenasport 1Automoto, ABS šou
07.45Arenasport 2Automoto, ABS šou
08.00Arenasport 4Ragbi: Francuska – Vels
08.00Eurosport 2Pregled Bundeslige
08.00Arenasport 1Boks
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Voždovac
08.15Arenasport 2Hokej: Kolumbus – Njujork Islanders
08.25Sport klub 2Fudbal: Las Palmas – Viljareal
08.30Arenasport 1Fudbal, magazin Lige šampiona
08.30Sport klub 1Trans vorld sport
08.30EurosportSki skokovi
08.45SOSSOS vesti
09.00Eurosport 2Milan – San Remo, Italija
09.00Arenasport 1Košarka: Cedevita – Partizan
09.00SOSĆaskanje
09.30EurosportBiatlon
09.30Sport klub 1ATP Masters Indijan Vels, finale
09.45SOSObjektiv
10.00Arenasport 3Fudbal: Čukarički – Crvena zvezda
10.00Eurosport 2Zimski sportovi, ekstra
10.00Arenasport 4Fudbal: Milan – Đenova
10.00Arenasport 2Boks
10.15Sport klub 3Car Fashion
10.15Sport klub 2Fudbal: Bristol Siti – Hadersfild
10.30EurosportAlpsko skijanje
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.40Sport klub 3Palakaestro: Breša – Vareze
10.50SOSZašto volim Zvezdu, Partizan
10.55SOSDa li znate
11.00Eurosport 2Vikersund, Norveška, 225 m skakaonica
11.00EurosportBiciklizam: Milano – San Remo
11.00Arenasport 1Fudbal: PSŽ – Lion
11.05SOSTotal soker
11.15Sport klub 1Fudbal: Mančester Siti – Liverpul
12.00Eurosport 2Pregled Bundeslige
12.00EurosportKarling: Kanada – Švajcarska
12.00Arenasport 2Hokej: Minesota – Vinipeg
12.00Arenasport 3Fudbal: Totenhem – Sautempton
12.00Arenasport 4Košarka: Crvena zvezda – Budućnost
12.00Sport klub 2Fudbal: Eštoril – Boavista
12.15Sport klub 3Odbojka (ž): Konelijano – Modena
12.45SOSSOS vesti
13.00SOSSećanja
13.00Eurosport 2Milan – San Remo, Italija
13.00Arenasport 1Fudbal: Roma – Sasuolo
13.15Sport klub 1Fudbal: Barselona – Valensija
13.45Arenasport 4Boks
13.45Sport klub 2Fudbal: Lokomotiva – Spartak
13.55Sport klub 3Fudbal: Salcburg – Austrija Beč
14.00Arenasport 2Automoto, ABS šou
14.15SOSObjektiv
14.15Arenasport 4Dokumentarni film
14.30Arenasport 2Dokumentarni film
14.30Eurosport 2Argentina, NXGP, 2. trka
14.45Arenasport 1Fudbal: Vest Bromvič – Arsenal
14.45SOSSOS vesti
15.00Arenasport 3Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
15.00Sport klub 1WTA All Access
15.00Eurosport 2Vikersund, Norveška, 225 m skakaonica
15.00EurosportBiciklizam: Milano – San Remo
15.15SOSObjektiv
15.30Sport klub 1NBA Action
15.30Arenasport 2Automoto, Meksiko, pregled
15.35Sport klub 2Fudbal: Burnemut – Svonsi
15.40Sport klub 3Fudbal: Atletiko Madrid – Sevilja
15.45Arenasport 4FIFA fudbal
16.00Arenasport 3Fudbal: Bordo – Monpelje
16.00Sport klub 1Košarka: Detroit – Feniks
16.00Eurosport 2Aspen, SAD, Veleslalom
16.15Arenasport 4Fudbal: Napoli – Real Madrid
16.30Eurosport 2Aspen, SAD, slalom
16.30Arenasport 1Sport stars uncovered
16.30Arenasport 2Rukomet: Vezprem – Flensburg
16.55SOSDa li znate
17.00Eurosport 2Oslo, Norvšeka, masovni start (ž)
17.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola francuske lige
17.05SOSSOS bubamara
17.15EurosportSki skokovi
17.30Arenasport 1Fudbal, pregled kola italijanske lige
17.30Sport klub 3Fudbal: Bazel – Grashoper
17.30Sport klub 2Košarka: Kalev – Cmoki Minsk, direktno
17.30Eurosport 2Oslo, Norveška, masovni start (m)
17.50SOSFudbalski miks
18.00Arenasport 2Košarka: Tenerife – Valensija
18.00Arenasport 3Fudbal: Empoli – Napoli
18.00Arenasport 1Fudbal: Čukarički – Crvena zvezda
18.00Sport klub 1Košarka: Bešiktaš – Galatasaraj, direktno
18.00Arenasport 4Hokej: Minesota – Vinipeg
18.00Eurosport 2Trka kroz Kataloniju, 1. etapa
18.30EurosportPolo
19.00Eurosport 2Pregled Bundeslige
19.05SOSObjektiv
19.15Sport klub 3Pregled portugalske lige
19.25Sport klub 2Fudbal: Atletik Bilbao – Real Madrid
19.35EurosportBiciklizam: Trka kroz Kataloniju
19.45Arenasport 2Rukomet, pregled Bundeslige
19.50Sport klub 1NBA Live
19.55Eurosport 2Komesar za fudbal – Erik Kantona
20.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Voždovac
20.00Arenasport 4Fudbal, pregled kola francuske lige
20.00SOSCrna tačka, uživo
20.00Arenasport 1Košarka, emisija U obruču
20.00Sport klub 1Pregled španske lige
20.00Eurosport 2Union Berlin – Nirnberg
20.05Sport klub 3ATP Masters Indijan Vels, finale
20.15Arenasport 2Ragbi: Irska – Engleska
20.50SOSZašto volim Zvezdu, Partizan
21.00Arenasport 1Košarka. Crvena zvezda – Budućnost
21.00Sport klub 1Pregled Premijer lige
21.00EurosportSki skokovi
21.00Arenasport 4Fudbal: Totenhem – Sautempton
21.05SOSTotal soker – odjeci
21.15Sport klub 2Košarka. Bešiktaš – Galatasaraj
21.50Sport klub 3Fudbal: Lokomotiva – Spartak
22.00Arenasport 3Fudbal: Atletiko Madrid – Bajer Leverkuzen
22.00Arenasport 2Boks
22.00Sport klub 1ATP Masters Indijan Vels, pregled
22.10Eurosport 2Vesti
22.15Eurosport 2Kvebek, Kanada, 10 km potera, slobodno
22.15EurosportFudbal, MLS
22.30SOSSportski dnevnik
22.45Eurosport 2Vikersund, Norveška, 225 m skakaonica
22.55Sport klub 2Fudbal: Stouk – Čelzi
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.00Sport klub 1Vesti
23.05SOSDa li znate
23.15SOSSOS koš
23.20EurosportBiciklizam
23.30Arenasport 1Automoto, Mobil auto
23.30Sport klub 1Pregled Championship-a
23.40Sport klub 3Košarka: Kalev – Cmoki Minsk
23.55Eurosport 2Vesti
00.00Arenasport 3Fudbal: Željezničar – Radnik
00.00Arenasport 4Košarka, NCAA liga
00.00Sport klub 1Pregled portugalske lige
00.00Arenasport 1Fudbal: Sampdorija – Juventus
00.00Arenasport 2Fudbal: Kaen – Monako
00.45Sport klub 1NBA Live
00.45Sport klub 2Fudbal: Dandi – Seltik
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.00Sport klub 1Košarka: Oklahoma – Golden Stejt, direktno
01.15Sport klub 3Fudbal: Herenven – Fejnord
01.45Arenasport 3Fudbal: Tuluz – Rens
01.45Arenasport 4Rukomet, pregled Bundeslige
02.00Arenasport 2Automoto, Mobil auto
02.00Arenasport 1Hokej: Los Anđeles – Edmonton, direktno
02.15Arenasport 4Fudbal: Torino – Inter
02.30Sport klub 2Fudbal: Vest Bromvič – Arsenal
02.30Arenasport 2Fudbal: Karvina – Viktoria Plzen
03.00Sport klub 3Pregled holandske lige
03.30Arenasport 3Fudbal, pregled Kopa Libertadores
03.30Sport klub 1VTA Premijer Indijan Vels, finale
03.55Sport klub 3Fudbal: Sporting – Nacional
04.00Arenasport 4Fudbal: Empoli – Napoli
04.00Arenasport 3Fudbal: Čukarički – Crvena zvezda
04.15Sport klub 2Fudbal: Barselona – Valensija
04.30Arenasport 2Rukomet: Tatran Prešov – Zagreb
04.30Arenasport 1Ragbi: Škotska – Italija
05.15Sport klub 1Mančester Junajted TV: Niki Bat
05.40Sport klub 3Rukomet: Velenje – Ribnica

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavi komentar

Translate »