TV program – petak, 17. mart 2017.

TV program – petak, 17. mart 2017.

07.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola Super lige Srbije
07.20Sport klub 3PL Netbusters
07.30Eurosport 2Sijera Nevada, Španija, paralelni mogul
07.45Sport klub 2Fudbal: Marienlist – Brondbi
07.45Arenasport 2Fdubal: Kopenhagen – Ajaks
07.50Sport klub 3ATP Masters i VTA Premijer Indijan Vels
08.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Metalac
08.00Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
08.00EurosportNordijska kombinacija
08.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola belgijske lige
08.00Sport klub 1Vesti
08.30EurosportMotosportovi
08.30Eurosport 2FIFA fudbal magazin
08.30Sport klub 1Top tenis
08.30Arenasport 1Sport stars uncovered
08.30Arenasport 4Clubland
08.45SOSSOS vesti
08.45EurosportSki skokovi
09.00SOSFizioterapija
09.00Arenasport 1Košarka: Asvel – Aris
09.00Sport klub 1Evroliga: Bamberg – Fenerbahče
09.00Arenasport 4Fudbal: APOEL – Anderleht
09.00Eurosport 2Sijera Nevada, Španija, paralelni mogul
09.15SOSBorilački sportovi
09.30Sport klub 2Evroliga: Barselona – Uniks
09.30EurosportAlpsko skijanje
09.30Arenasport 2Skokovi u vodu
10.00Eurosport 2Tireno – Adriatiko, 2. etapa
10.00Arenasport 3Fudbal: Borusija Dortmund – Benfika
10.30Sport klub 1SK Intervju: Andrea Trinkijeri
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
11.00Arenasport 1Fudbal: Šalke 04 – Borusija Menhengladbah
11.00Arenasport 4Poker
11.00Eurosport 2Pariz – Nica, 5. etapa
11.00Sport klub 3Fudbal: Kavasaki – Kašiva, direktno
11.00SOSDa li znate?
11.10Sport klub 2Fudbal: Arsenal – Bajern
11.15Sport klub 1Evroliga: Emporio Armani – Crvena zvezda
11.15SOSEuromotus LBS Beograd, pregled kola
12.00Arenasport 4Košarka: Le Man – Dinamo Sasari
12.00Eurosport 2Watts
12.00Arenasport 2Hokej: Anahajm – Čikago
12.00Arenasport 3Fudbal: Vojvodina – Crvena zvezda
12.00EurosportLiga šampiona, žreb
12.30Eurosport 2Pregled Bundeslige
12.45SOSSOS vesti
13.00EurosportLiga Evrope, žreb
13.00Sport klub 3Evrokup: Bajern – Unikaha
13.00Sport klub 1Japanska liga
13.00Arenasport 1Fudbal: Arsenal – Bajern Minhen
13.00Eurosport 2Tireno – Adriatiko, 2. etapa
13.00SOSZona pres
13.05Sport klub 2Evroliga: Žalgiris – Panatinaikos
13.30EurosportBiatlon
13.30Sport klub 1NBA Live
13.45Sport klub 1NBA magazin
13.45Arenasport 4Automoto, ABS šou
13.45Arenasport 3Fudbal: Selta Vigo – Krasnodar
14.00Arenasport 2Dokumentarni film
14.00Eurosport 2Tireno – Adriatiko, 3. etapa
14.15Arenasport 4Fudbal, Milan TV
14.15Sport klub 1Tenis: ATP Indijan Vels, četvrtfinale
14.35Sport klub 3Evroliga. Makabi – Emporio Armani
14.40Sport klub 2Fudbal: Barselona – PSŽ
14.45Arenasport 4Sport stars uncovered
15.00Arenasport 2Košarka: Banvit – Ewe Baskets
15.00Arenasport 1Fudbal: Partizan – Metalac
15.15Arenasport 4Automoto, Meksiko
15.15SOSSOS kolaž
15.15EurosportSki skokovi
15.30Arenasport 3Clubland
16.00Arenasport 3Fudbal: Olimpijakos – Bešiktaš
16.15EurosportBiatlon
16.15Arenasport 4Fudbal: Borusija Dortmund – Benfika
16.20Sport klub 3NBA Live
16.30Arenasport 2Rukomet: Zagreb – Celje
16.30Eurosport 2Watts
16.30Sport klub 2Svet sporta magazin
16.35Sport klub 3Pregled Japanske lige
16.45Eurosport 2Oslo, Norveška, 134 m skakaonica
17.00Arenasport 1Fudbal, najava kola Superlige Srbije
17.00Sport klub 2La liga magazin
17.05Sport klub 3Fudbal: Arsenal – Bajern
17.15Sport klub 1Najava španske lige
17.15SOSFudbal, najava kola
17.30Sport klub 2Magazin Premijer lige
17.30Arenasport 1Košarka: Dinamik – Borac, direktno
17.45EurosportAlpsko skijanje
18.00Eurosport 2Pariz – Nica, 6. etapa
18.00Arenasport 2Rukomet, pregled Bundeslige
18.00Arenasport 3Fudbal: Zaprešić – Lokomotiva, direktno
18.00Sport klub 1Evroliga: Darušafaka – Barselona, prenos
18.00Sport klub 2Trans vorld sport
18.00SOSBorilački sportovi
18.15Arenasport 4Hokej: Anahajm – Čikago
18.30Arenasport 2Fudbal, najava kola francuske lige
18.30SOSSportski dnevnik
18.50Sport klub 3Fudbal: Šangaj – Janbijan
18.50Sport klub 2Najava španske lige
19.00Arenasport 2Fudbal: Nica – Kaen, direktno
19.00EurosportNordijsko skijanje
19.05SOSBoks – regionalna liga
19.15Eurosport 2Tireno – Adriatiko, 3. etapa
19.20Sport klub 2Najava FA kupa
20.00Sport klub 1Tenis: ATP Indijan Vels, prenos četvrtfinala
20.00Arenasport 3FIFA fudbal, emisija
20.00Arenasport 1Košarka: Mega Leks – Karpoš, direktno
20.00Sport klub 2ATP Masters i VTA Premijer Indijan Vels, direktno
20.00Eurosport 2Bajer Leverkuzen – Verder Bremen
20.05SOSTreniraj, budi zdrav
20.15Arenasport 3Fudbal, Liga šampiona, emisija
20.15Arenasport 4Fudbal, najava kola italijanske lige
20.45Sport klub 3Fudbal: Espanjol – Las Palmas, direktno
20.45Arenasport 4Fudbal: Juventus – Milan, direktno
20.45Arenasport 3Fudbal: Marsej – Angers, direktno
21.00EurosportBiciklizam: Majorka
21.05Arenasport 2Ragbi: Vels – Irska, direktno
21.10SOSFudbal, najava utakmica Superlige
22.00Arenasport 1Sport stars uncovered
22.30Eurosport 2Plejers Čempionšips, Landino, Vels, polufinale
22.30SOSSportski dnevnik
22.45Sport klub 3Zlatni momenti JU sporta
22.45Arenasport 3Fudbal: Barselona – PSŽ
22.45Arenasport 4Košarka, pregled Endesa lige
22.55Sport klub 3Evroliga: Efes – Brose
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Arenasport 2Boks
23.00Arenasport 4Poker
23.10SOSSećanja
23.30Eurosport 2Oslo, Norveška, 134 m skakaonica
23.30EurosportSnoubord
23.30Sport klub 1Vesti
23.30Arenasport 1Fudbal: Juventus – Milan
00.00Sport klub 1Boks: Ludvigshafen
00.00Arenasport 2Dokumentarni film
00.00Arenasport 4Košarka: Dinamik – Borac
00.30EurosportBiatlon
00.30Arenasport 3Fudbal: Partizan – Metalac
00.30Sport klub 3League Of Legends – Fortuna Championship Series Season 2
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.00Arenasport 2Košarka NCAA, polufinale, direktno
01.30Arenasport 1Automoto, Meksiko
01.45Arenasport 4Dokumentarni film
02.15Arenasport 3Fudbal: Flamengo – San Lorenco
02.25Sport klub 3Fudbal: Rostov – Mančester Junajted
02.30Arenasport 1Boks
03.00Arenasport 1Hokej: Pitsburg – Edmonton, direktno
03.00Sport klub 1Tenis: ATP Indijan Vels, prenos četvrtfinala
03.00Arenasport 2Košarka, pregled Endesa lige
03.15Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
03.30Arenasport 2Košarka NCAA, polufinale, direktno
04.00Arenasport 3Fudbal: Nica – Kaen
04.15Arenasport 4Fudbal: Napoli – Real Madrid
04.30Sport klub 3Evroliga. Olimpijakos – Darušafaka
05.30Arenasport 1Košarka, pregled Endesa lige
05.30Arenasport 2Automoto, ABS šou

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor: Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: