Grad Novi Sad je potresen tragičnim događajem koji je rezultirao gubitkom 14 života, uključujući mladog srpskog fudbalera, Miloša Milosavljevića, i njegovu devojku, Anđelu Ruman. Njih dvoje, starosti 21 i 20 godina, bili su među žrtvama urušavanja nadstrešnice na železničkoj stanici. Vest o njihovoj preranoj smrti ostavila je celu Srbiju u žalosti, a njihov fudbalski klub, Potisje iz Knićanina, izrazio je svoju tugu putem iskrene poruke na Fejsbuku.
OGLASIO SE KLUB!
Potisje, fudbalski klub u kojem je nastupao Miloš, obratio se društvenim mrežama kako bi podelio svoju duboku tugu i oprostio se od svog saigrača i njegove devojke. Njihova emotivna objava prenela je duboki osećaj gubitka koji je osećao čitava zajednica, ističući trajni uticaj koji su Miloš i Anđela imali na ljude oko sebe. – Sa velikom tugom i neopisivim bolom obaveštavamo javnost da je u stravičnoj nesreći u Novom Sadu život izgubio naš saigrač, prijatelj i brat Miloš Milosavljević Kivi (2003.godište) zajedno sa svojom devojkom Anđelom Ruman (2004.godište). Blagovremeno ćemo objaviti datum i vreme komemoracije i sahrane. Počivajte u miru anđeli, nikada nećete biti zaboravljeni! – napisao je klub na svom nalogu. Srbija je pored njih izgubila još najmanje 12 divnih ljudi, kada se urušila nadstrešnica na novosadskoj železničkoj stanici, zbog čega je subota proglašena Danom žalosti, dok je u Novom Sadu trodnevna žalost. Sport.org.rs/B.S.
Koristimo kolačiće za personalizaciju sadržaja i oglasa, pružanje funkcija društvenih medija i analiziranje saobraćaja. Takođe delimo informacije o tome kako koristite sajt sa partnerima za društvene medije, oglašavanje i analitiku koji mogu da ih kombinuju sa drugim informacijama koje ste im dali ili koje su prikupili na osnovu korišćenja usluga. Ako nastavite da koristite naše veb-stranice, saglasni ste sa korišćenjem naših kolačića.Prihvatam.