Sportski TV program – utorak, 9. maj 2017.

Sportski TV program – utorak, 9. maj 2017.

07.00Arenasport 1Fudbal, Arsenal TV
07.30Eurosport 2Điro d’Italija, best of
07.45Arenasport 2Rukomet, pregled Bundeslige
08.00Arenasport 4Automoto, Indikar, Feniks gran pri
08.00Arenasport 3Fudbal: Nica – PSŽ
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 1Automoto, Mobil auto
08.15Arenasport 2Hokej: St Luis – Nešvil
08.15Sport klub 2Pregled Segunda divizion
08.30Eurosport 2Trka kroz Romandiju, 5. etapa
08.30Sport klub 1Pregled holandske lige
08.30Arenasport 1Rukomet, pregled Bundeslige
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka. Tenerife – Valencija
09.05SOSFudbalski miks
09.20Sport klub 2Košarka. Zenit – Riga
09.30Sport klub 3Car Fashion
09.30Sport klub 1Moto GP Španija, trke
09.30EurosportBiciklizam: Trka oko Italije
09.45SOSCrna tačka
09.55Eurosport 2Potera istorije
10.00Sport klub 3Fudbal: Votford – Liverpul
10.00Arenasport 3Fudbal: Hurakan -Njuels Old Bojs
10.00Eurosport 2Monca, Italija, glavna trka
10.00Arenasport 4Fudbal: Inter – Napoli
10.00Arenasport 2Bok
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
10.45Eurosport 2SP Asen, Holandija, 1. i 2. trka
11.00Sport klub 2ATP Minhen, direktno
11.00SOSAforizmi o sportu
11.00Arenasport 1Fudbal: Monako – Tuluz
11.00EurosportTenis: ATP Estoril, finale
11.15SOSTotak soker – odjeci
11.30Sport klub 1Program iz studija
11.50Sport klub 3Fudbal: Volfsburg – Bajern
12.00Sport klub 1Tenis: VTA Premijer i ATP Masters Madrid, prenos
12.00Eurosport 2Điro d’Italija, best of
12.00EurosportĐiro danas
12.00Arenasport 4Košarka: Bilbao – Andora
12.00Arenasport 3Fudbal: Totenhem – Arsenal
12.00Arenasport 2Hokej: Vašington – Pitsburg
12.45SOSSOS koš
13.00EurosportĐiro ekstra
13.00Eurosport 2SP Šefild, finale
13.00Arenasport 1Fudbal: Atalanta – Juventus
13.15EurosportBiciklizam: Trka oko Italije, prenos
13.35Sport klub 3Fudbal: AZ Alkmar – Viteze
13.45Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
14.00Arenasport 2FINA
14.00Arenasport 3Fudbal: Nica – PSŽ
14.15Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
14.30SOSSOS vesti
14.45Arenasport 4Dokumentarni film
14.55Eurosport 2Potera istorije
15.00Arenasport 1Košarka, emisija U obruču
15.00Eurosport 2Češka – Francuska
15.30Arenasport 2Automoto, Argentina
15.35Sport klub 3Pregled škotske lige
15.45SOSKošarka: Mlade nade Srbije
15.45Arenasport 4Rukomet, pregled Bundeslige
16.00Arenasport 3Fudbal: Inter – Napoli
16.00Arenasport 4Fudbal: Arka Gdinija – Leh Poznanj, direktno
16.00Arenasport 1Fudbal: Crvena zvezda – Vojvodina
16.05Sport klub 3Fudbal: Real Madrid – Valensija
16.30Eurosport 2Điro d’Italija, best of
16.30SOSSOS vesti
16.30Arenasport 2Rukomet: PSŽ – Pik Seged
17.05SOSFudbalski miks
17.05SOSSOS kolaž
17.15EurosportĐiro ekstra
17.30EurosportFudbal: Španija – Hrvatska, mladi
17.30Eurosport 2SP Šefild, finale
17.55Sport klub 3Pregled španske lige
18.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Napredak
18.00Arenasport 4Hokej: Vašington – Pitsburg
18.00Arenasport 1Košarka: Crvena zvezda – Mega Leks, direktno
18.00Arenasport 2Košarka: Banvit – Monako
18.30SOSSOS vesti
18.45Sport klub 2NBA Live
18.55Sport klub 3Odbojka, LŠ, finale
19.00Sport klub 2Fudbal: Votford – Liverpul
19.30EurosportFudbal: Francuska – Škotska, mladi
19.45Arenasport 2Rukomet, pregled EHF lige šampiona
19.55Eurosport 2Potera istorije
20.00Arenasport 4Fudbal, pregled belgijske lige
20.00Arenasport 3Fudbal, Liga šampiona, studio
20.00EurosportTenis: ATP Estoril, finale
20.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola francuske lige
20.00Eurosport 2Monca, Italija, glavna trka
20.05SOSFutsal na SOS kanalu
20.15Arenasport 2Automoto, Indikar, Feniks gran pri
20.15Republika SrpskaFudbal, Liga šampiona
20.30Arenasport 1Fudbal, pregled kola italijanske lige
20.30Arenasport 4Fudbal, pregled kola australijske lige
20.36Republika SrpskaFudbal: Real Madrid -Atletiko Madrid
20.45Arenasport 3Fudbal: Real Madrid – Atletiko Madrid, direktno
20.45Sport klub 3MMA: Megdan
20.45Eurosport 2SP Asen, Holandija, 2. trka
20.50Sport klub 2Pregled ATP 500 Barselona
20.55EurosportZimski sportovi
21.00EurosportĐiro danas
21.00Arenasport 1Košarka, FIBA LŠ, finale
21.00SOSBubamara
21.00Arenasport 4Bejzbol: Čikago – Boston
21.10Eurosport 2Vesti
21.15Eurosport 2Tahiti – Poljska
21.45Sport klub 2Pregled Naskar, Ričmond
22.00Arenasport 2Boks
22.00EurosportAuto trke
22.30EurosportReli
22.37Republika SrpskaFudbal, Liga šampiona
22.45Sport klub 2Fudbal: Malaga – Sevilja
22.45Eurosport 2WATTS
22.45Arenasport 3Fudbal, Liga šampiona, studio
22.45SOSSportski dnevnik
23.00Arenasport 1Fudbal, pregled Lige šampiona
23.00Arenasport 3Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Eurosport 2Monca, Italija, glavna trka
23.00Arenasport 4Poker
23.15Sport klub 3Pregled Premijer lige
23.15SOSTotal soker – odjeci
23.25Arenasport 1Arenasport vesti
23.30Sport klub 1Top tenis
23.41Republika SrpskaPregled Lige šampiona
23.45Eurosport 2SP Asen, Holandija, 2. trka
24.00Sport klub 1Tenis: VTA Premijer i ATP Masters Madrid
00.00Arenasport 1Fudbal: Real Madrid – Atletiko Madrid
00.00Arenasport 3Fudbal: Arka Gdinija – Leh Poznanj
00.00Arenasport 2Automoto, Argentina, pregled
00.00Arenasport 4Dokumentarni film
00.15Sport klub 3League of Legends – Fortuna Championship series season 3
00.30Sport klub 2Pregled ruske lige
00.45SOSSOS vesti
01.00Arenasport 4Hokej: Otava – Njujork Rendžers, direktno
01.00Arenasport 2Bejzbol: Baltimor – Boston, direktno
01.00Sport klub 2Fudbal: Rendžers – Seltik
01.00SOSSOS koš
01.45Arenasport 3Fudbal: Gent – Anderleht
02.00Arenasport 1Fudbal: Ponte Preta – Korintians
02.05Sport klub 3Fudbal: Ural – Lokomotiva
02.30Sport klub 1Pregled Championship-a
02.30Sport klub 1NBA plej of
02.45Sport klub 2Fudbal: Espanjol – Barselona
03.30Arenasport 3Fudbal, pregled kola australijske lige
03.30Arenasport 4FIFA fudbal
04.00Sport klub 3Fudbal: Everton – Čelzi
04.00Arenasport 4Fudbal: Real Madrid – Atletiko Madrid
04.00Arenasport 1Fudbal: Slovan Liberec – Bohemians
04.00Arenasport 2Rukomet, pregled Bundeslige
04.00Arenasport 3Fudbal: Monako – Tuluz
04.30Arenasport 2Rukomet: Barselona – Kil
04.30Sport klub 2Fudbal: Braga – Sporting
05.10Sport klub 1Pregled portugalske lige
05.45Sport klub 3Pregled Segunda divizion

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: