Sportski TV program – utorak, 24. oktobar 2017.

07.00 Arenasport 1 Fudbal: Arsenal TV
07.15 Eurosport 2 Home Nations Series, Barnsli
07.45 Arenasport 2 Bejzbol: Čikago/Vašington – LA Dodžers
08.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola francuske lige
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Vasko – Botafogo
08.00 Sport klub 2 Fudbal: Bursa – Osmanli
08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Standard – Kortrijk
08.15 Sport klub 3 Naskar plej of: Taladega
08.30 Sport klub 1 Tenis: VTA Singapur, ATP Beč, ATP Bazel
08.30 Eurosport Svi sportovi
08.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola italijanske lige
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 1 Košarka: Cibona – Cedevita
09.05 SOS Crna tačka
09.30 Eurosport Olimpijske igre: Neobični trenuci
09.30 Eurosport 2 Svetska serija, Filadelfija
09.45 Sport klub 2 Fudbal, pregled Championship-a
10.00 Arenasport 2 Tenis, Moskva, direktno
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Atletiko Madrid – Čelzi
10.00 Arenasport 4 Fudbal: Inter – Milan
10.10 Sport klub 2 Fudbal: Lester – Vest Bromvič
10.10 Sport klub 1 Pregled Premijer lige
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Eurosport 2 Potera istoerije
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.55 Sport klub 3 NFL: Tenesi – Indijanapolis
11.00 Sport klub 1 Košarka: Bruklin -Atlanta
11.00 Eurosport 2 Home Nations Series, Barnsli
11.00 Arenasport 1 Fudbal: Lion – Monako
11.00 Eurosport Kuća slavnih: Lelehamer
11.00 SOS Aforizmi o sportu
11.15 SOS Total soker – odjeci
12.00 Arenasport 3 Fudbal: Totenhem – Bornmut
12.00 Arenasport 4 Košarka: Andora – Gran Kanaria
12.00 Sport klub 2 VTA Moskva: Georges – Monova, direktno
12.00 Arenasport 2 Tenis, Moskva, direktno
12.15 Eurosport 2 Šangaj, Kina, uvodna i glavna trka
13.00 Sport klub 1 Tenis: ATP Beč, prenos
13.00 Eurosport FIFA fudbal
13.00 SOS SOS koš
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Roma – Napoli
13.15 Sport klub 3 Pregled Segunda divizion
13.30 Eurosport 2 Superbajk
13.30 Sport klub 1 Tenis: VTA SIngapur, ATP Beč, prenos
13.30 Sport klub 2 VTA Moskva: Ribarikova – Šarapova, direktno
13.30 Eurosport Svi sportovi
13.45 Eurosport Biciklizam
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Mehelen – Anderleht
13.45 Arenasport 4 Fudbal, Arsenal TV
13.45 Arenasport 2 Rukomet, pregled EHF lige šampiona
14.00 Eurosport 2 Home Nations Series, Barnsli
14.15 Arenasport 2 Rukomet: Vardar – Barselona
14.20 Sport klub 3 Palakanestro: Vareze – Kantu
14.30 SOS SOS vesti
14.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled italijanske lige
15.00 Sport klub 1 Tenis: ATP Beč i ATP Bazel, prenos
15.00 Sport klub 3 Fudbal: Kristal Palas – Čelzi
15.00 Sport klub 2 VTA Moskva: Kasatkina – Pavličenkova, direktno
15.00 Arenasport 1 Fudbal: Radnik – Partizan
15.15 Arenasport 4 Fudbal, pregled francuske lige
15.15 SOS Objektiv, izveštaji sa utakmica
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.35 Eurosport Svi sportovi
15.45 Arenasport 2 Košarka: Igokea – MZT Skoplje
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Juventus – Lacio
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Borusija Dortmund – Real Madrid
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Eurosport Snuker, Engleska
17.00 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola 1. lige Srbije
17.05 SOS Crna tačka
17.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola Prve lige Crne Gore
17.30 Arenasport 2 Rukomet: Vardar – Zagreb, direktno
17.30 Sport klub 2 Na današnji dan
17.40 Sport klub 2 KHL Ice Week
17.55 Sport klub 2 Pregled Segunda divizion
18.00 Arenasport 4 Automoto, Mobil Auto
18.00 Sport klub 3 Pregled Premijer lige
18.00 Eurosport Konjički sportovi:Svetski kup Finska
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Crvena zvezda – Mačva
18.00 Eurosport 2 FIFA fudbal magazin
18.00 Arenasport 1 Košarka: Zrinjski Mostar – Bosna, direktno
18.15 Sport klub 1 Program iz studija
18.30 Arenasport 4 Košarka: Nimburk – ARIS, direktno
18.30 Eurosport 2 Superbajk
18.30 SOS SOS vesti
18.50 SOS Aforizmi o sportu
18.55 Sport klub 3 Pregled španske lige
19.00 Sport klub 1 Košarka: Himki – Crvena zvezda, prenos
19.00 Sport klub 2 VTA Moskva: Pliskova – Gavrilova, direktno
19.05 SOS Fudbalski miks
19.15 Arenasport 2 Fudbal, pregled belgijske lige
19.30 Eurosport 2 Šangaj, Kina, uvodna i glavna trka
19.30 Eurosport Biciklizam, Berlin
19.45 Arenasport 2 Dokumentarni film
19.55 Sport klub 3 Mančester TV
20.00 Arenasport 1 Fudbal, Liga šampiona, studio
20.00 Arenasport 3 Fudbal, pregled belgijske lige
20.05 SOS Fudbal na SOS kanalu
20.15 Arenasport 4 FIFA fudbal
20.15 Republika Srpska Fudbal, Liga šampiona
20.25 Eurosport Vesti
20.30 Eurosport Biciklizam, London
20.30 Eurosport 2 Potera istoerije
20.30 Sport klub 3 Evrokup: Torino – Andora, direktno
20.38 Republika Srpska Fudbal: Mančester Siti –
20.45 Arenasport 3 Fudbal: Real Madrid – Totenhem, direktno
20.45 Arenasport 2 Fudbal: Monako – Bešiktaš, multiprenos, direktno
20.45 Arenasport 4 Fudbal: Mančester Siti – Napoli, direktno
20.45 Arenasport 1 Fudbal: Maribor – Liverpul, direktno
21.00 Eurosport 2 Osmina finala
21.00 SOS SOS bubamara
21.00 Sport klub 1 Košarka: Real -Armani, prenos
21.00 Sport klub 2 NFL: Tenesi – Indijanapolis
21.03 HRT 1 Kosmos, dokumentarna serija
22.10 Eurosport 2 Vesti
22.15 Eurosport 2 Osmina finala
22.20 Sport klub 3 NBA Live
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.35 Sport klub 3 Esports Balkan League – Counter Strike
22.39 Republika Srpska Fudbal, Liga šampiona
22.45 Arenasport 3 Fudbal, pregled kola Superlige
22.45 Arenasport 4 Fudbal, pregled belgijske lige
22.45 Arenasport 1 Fudbal, Liga šampiona, studio
22.45 Arenasport 2 Boks: Džordž Brous – Džejmi Koks
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.00 Arenasport 1 Fudbal, Liga šampiona, pregled
23.10 SOS Total soker – odjeci
23.15 Sport klub 1 Košarka: Bilbao – Partizan
23.30 Sport klub 2 Pregled ruske lige
23.30 Eurosport 2 Superbajk
23.50 Eurosport Superbajk, Svetsko prvenstvo
23.58 Republika Srpska Fudbal, pregled Lige šampiona
00.00 Arenasport 4 Poker
00.00 Arenasport 4 Fudbal: Spartak – Sevilja
00.00 Sport klub 2 Pregled turske lige
00.00 Arenasport 3 Fudbal: Mančester Siti – Napoli
00.00 Arenasport 2 Fudbal: Maribor – Liverpul
00.25 Arenasport 1 Arenasport vesti
00.30 Sport klub 3 Fudbal: Atletiko Madrid – Barselona
00.50 Sport klub 2 Pregled španske lige
00.54 Arenasport 1 Fudbal: Real Madrid – Totenhem
01.00 Sport klub 1 Top tenis
01.00 SOS SOS koš
01.00 Eurosport Fudbal, pregled MLS
01.45 Arenasport 3 Fudbal: Bahia – Korintians
01.45 Arenasport 4 Boks
01.45 Sport klub 2 Evrokup: Asvel – Ulm
02.00 Arenasport 2 Bejzbol, MLB
02.15 Arenasport 4 Fudbal, magazin Lige šampiona
02.15 Sport klub 3 Odbojka: Latina – Verona
02.45 Arenasport 4 Automoto, ABS šou
03.00 Arenasport 1 Fudbal: Patronato – Boka Juniors
03.15 Arenasport 4 Fudbal, magazin Lige Evrope
03.20 Sport klub 2 Evrokup: Tofas – Gran Kanaria
03.30 Arenasport 3 Clubland
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Monpelje – Nica
04.00 Sport klub 3 Evrokup: Asvel – Ulm
04.15 Arenasport 4 Fudbal: Maribor – Liverpul
04.45 Arenasport 1 Fudbal: Vasko – Botafogo
05.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
05.00 Sport klub 2 Džudo gran pri, Zagreb, pregled
05.30 Sport klub 2 Evrokup: Hapoel – Budućnost
05.30 Sport klub 3 Pregled holandske lige

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Translate »