Sportski TV program – utorak, 18. april 2017.

Sportski TV program – utorak, 18. april 2017.

07.00Arenasport 1Fudbal, Arsenal TV
07.15Sport klub 2Košarka: Uniks – Lokomotiva
07.30Eurosport 2Pariski maraton
07.45Arenasport 2Rukomet, pregled Bundeslige
07.45Arenasport 4Košarka: Real Madrid – Barselona
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 3Fudbal: Tuluz – Marsej
08.00Arenasport 1Automoto, Mobil auto
08.15Arenasport 2Hokej: Kolambas – Toronto
08.30EurosportZimski sportovi: Lindzi Von
08.30Arenasport 1Great Sporting Moments
08.35EurosportBiciklizam: Amstel kup Holandija
08.45SOSSOS vesti
08.50Sport klub 2Košarka: Atlanta – Klivlend
09.00Sport klub 1Pregled Premijer lige
09.00Arenasport 1Košarka: Crvena zvezda – Cedevita
09.00Eurosport 2Masters London, finale
09.05Sport klub 3Car Fashion
09.05SOSObjektiv
09.30Arenasport 4Rukomet, pregled Bundeslige
09.30Sport klub 1Pregled španske lige
09.30Sport klub 1NBA Action
09.30Sport klub 3Pregled Championship-a
09.30EurosportBiciklizam: Tur Alpa
09.45SOSCrna tačka
10.00Arenasport 3Fudbal: River Plate – Kvilmeš
10.00Sport klub 3Fudbal: Kristal Palas – Arsenal
10.00Arenasport 4Fudbal: Lacio – Napoli
10.00Arenasport 2Boks: Lomačenko – Sosa
10.15Eurosport 2Meč za Afriku – egzibicija, Cirih
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30SOSSportski dnevnik
10.50Sport klub 2Košarka: Karšijaka – Efes
11.00Arenasport 1Fudbal: Angers – Monako
11.00Sport klub 1Tenis: ATP Monte Karlo, prenos
11.00EurosportSnuker: SP Šefild
11.05SOSAforizmi o sportu
11.10SOSTotak soker – odjeci
11.15Eurosport 2Marakeš, Maroko, glavna trka
12.00Eurosport 2Dizanje tegova, EP Hrvatska
12.00Arenasport 3Fudbal: Totenhem – Svonsi & Votford
12.00Arenasport 2Triatlon
12.00Arenasport 4Košarka: Huventud – Gran Kanaria
12.00Sport klub 3KHL: Metalurg – SKA
12.30Sport klub 2Fudbal: Everton -Lester
12.45SOSSOS koš
13.00Arenasport 1Fudbal: Bolonja – Roma
13.45Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
13.45Sport klub 3Fudbal: Lingbi – Brondbi
14.00Arenasport 2Košarka: Crvena zveza – Cedevita
14.00Eurosport 2Fudbal, MLS liga
14.15Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
14.20Sport klub 2Košarka: Portland – San Antonio
14.30Eurosport 2Potera istorije
14.30SOSSOS vesti
14.45Arenasport 4Dokumentarni film
14.45Arenasport 1Fudbal: Kristal Palas – Arsenal
15.00Eurosport 2Masters London, finale
15.00Arenasport 3Fudbal, pregled francuske lige
15.30Arenasport 2Rukomet, pregled EHF lige šampiona
15.30HRT 2Biciklizam: Trka kroz Hrvatsku
15.35Sport klub 3Pregled Segunda divizion
15.50SOSKošarka: Mlade nade Srbije
16.00Arenasport 2Rukomet: Leven – Flensburg
16.00Arenasport 3Fudbal: Rad – Crvena zvezda
16.05Sport klub 3Fudbal: Ajaks – Fejnord
16.15Arenasport 4Fudbal: Barselona – PSŽ
16.30Sport klub 2Fudbal: Maritimo – Čavez
16.30Arenasport 1Great Sporting Moments
16.30Eurosport 2Pariz – Rube, Francuska
16.40Sport klub 3Fudbal: Gvangžu Evergrande – Gvangžu R&F
17.00Arenasport 1Fudbal, pregled kola Superlige Srbije
17.05SOSCrna tačka
17.30Arenasport 2Automoto, Mobil auto
17.50SOSSOS kolaž
18.00Eurosport 2Čikago – Kolambas
18.00Arenasport 2Košarka, ABA liga, studio
18.00Arenasport 4Automoto, Indikar, Long Bič
18.00Arenasport 1Fudbal: Partizan – Radnik
18.00Arenasport 3Fudbal: Lacio – Napoli
18.05Sport klub 2Pregled ruske lige
18.30Arenasport 2Košarka: Crvena zvezda – Cedevita, direktno
18.30SOSSOS vesti
18.30Sport klub 3Moto GP Argentina, trke
18.35Sport klub 2Fudbal: Bajern – Dortmund
19.00SOSFudbal, Prva liga
19.00Sport klub 1Tenis, program iz studija
19.30Eurosport 2Potera istorije
19.30EurosportKonjički sportovi
19.55EurosportVesti
20.00Arenasport 1Fudbal, Liga šampiona, studio
20.00Arenasport 3Fudbal, pregled kola italijanske lige
20.00EurosportSnuker: SP Šefild
20.00Eurosport 2Dizanje tegova, EP Hrvatska
20.00Arenasport 4Fudbal, pregled kola australijske lige
20.00Sport klub 1Evroliga, plej of: Panatinaikos – Fenerbahče, prenos
20.05SOSFudbal: Autokomanda
20.14Republika SrpskaFudbal, Liga šampiona
20.25Sport klub 2Pregled Naskar, Fort Vort (Teksas)
20.30Arenasport 4Fudbal, pregled belgijske lige
20.30Arenasport 2Bejzbol: Dodžers – Čikago Kabs
20.35Republika SrpskaFudbal: Juventus – Barselona
20.45Arenasport 3Fudbal: Juventus – Barselona, direktno
20.45Arenasport 1Fudbal: Borusija Dortmund – Monako, direktno
20.55Eurosport 2Vesti
21.00Arenasport 4Triatlon
21.00Eurosport 2Masters London, finale
21.05SOSSOS bubamaraa
21.15Sport klub 2Košarka: CSKA – Tsmoki Minsk
22.00Sport klub 1Top tenis
22.30Sport klub 1Pregled Championship-a
22.30Eurosport 2Orlando Siti – Njujork Red Buls
22.30SOSSportski dnevnik
22.35Sport klub 3Košarka: Banvit – Fenerbahče
22.35Republika SrpskaFudbal, Liga šampiona
22.45Arenasport 1Fudbal, Liga šampiona, studio
22.45Arenasport 3Clubland
22.55Sport klub 2Pregled portugalske lige
23.00Arenasport 3Fudbal: Liverpul – Burnemut & Stouk
23.00Arenasport 4Poker
23.00Arenasport 2Boks
23.00EurosportAuto trke: Svetsko prvenstvo izdržljivosti
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 1Fudbal, pregled Lige šampiona
23.10SOSKošarka
23.30EurosportMotociklizam
23.30Sport klub 1Evroliga, plej of: CSKA – Baskonija
23.30SOSTotal soker – odjeci
23.41Republika SrpskaPregled Lige šampiona
23.45Sport klub 2Fudbal: Real Madrid – Atletiko Madrid
23.45Arenasport 1Arenasport vesti
23.55Eurosport 2Vesti
00.00Arenasport 4Košarka: Crvena zvezda – Cedevita
00.00Arenasport 2Fudbal: Ostende – Zulte Varegem
00.00EurosportAuto trke F3
00.10Sport klub 3League of Legends – Fortuna Championship Series Season 2
00.15Arenasport 1Fudbal: Juventus – Barselona
00.35EurosportBiciklizam: Tur Alpa
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.00Sport klub 1Pregled holandske lige
01.30EurosportSnuker: SP Šefild
01.30Arenasport 3Fudbal, pregled belgijske lige
01.35Sport klub 2Fudbal: Vest Hem – Svonsi
01.45Arenasport 4Boks
02.00Arenasport 3Fudbal: Estudiantes – Barselona, direktno
02.00Arenasport 2Triatlon
02.00Sport klub 1NBA plej of
02.05Sport klub 3Pregled holandske lige
02.15Arenasport 4Dokumentarni film
02.15Arenasport 1Rukomet, Bundeskup, finale
03.00Sport klub 3Fudbal: Bajern – Dortmund
03.20Sport klub 2Pregled Championship-a
03.30Arenasport 2Automoto, Francuska
03.45Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
03.50Sport klub 2Košarka: Banvit – Fenerbahče
04.00Arenasport 3Fudbal: Lil – Nica
04.00Arenasport 1Fudbal: Velez – Boka Juniors
04.15Arenasport 4Fudbal: Borusija Dortmund – Monako
04.30Sport klub 1Tenis: ATP Monte Karlo
04.30Arenasport 2Rukomet: Lajpcig – Kil
04.45Sport klub 3Pregled škotske lige
05.10Sport klub 3Fudbal: Krasnodar – CSKA
05.20Sport klub 2Pregled Segunda divizion

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: