Sportski TV program – utorak, 17. oktobar 2017.

08.00 Sport klub 1 Vesti
08.00 Arenasport 1 Red Bul Lausicring, pregled
08.00 Arenasport 3 Fudbal: Vestern Sidnej – Pert Glori
08.00 Arenasport 4 Fudbal: Venecuela – Urugvaj
08.00 Eurosport 2 Turska – Mali
08.20 Sport klub 3 Ekstremni Kajak, Austrija, finale
08.30 Eurosport Zimski sportovi: Lindzi Von
08.30 Sport klub 1 Fudbal: Totenhem – Bornmut
08.45 SOS SOS vesti
09.00 Arenasport 1 Košarka: Mega Bemaks – Mornar
09.00 Eurosport 2 Trka kroz Lombardiju
09.00 Eurosport Fudbal, MLS
09.05 SOS Crna tačka
09.40 Sport klub 3 Fudbal: Srbija – Gruzija
09.45 Eurosport 2 Pariz – Tur, Francuska
10.00 Arenasport 2 Boks
10.00 Eurosport Olimpijske igre
10.00 Arenasport 4 Fudbal: Melburn Viktori – Sidnej
10.00 Arenasport 3 Fudbal: Napoli – Fejnord
10.30 SOS Sportski dnevnik
10.30 Sport klub 1 Košarka: Vareze – Kantu
10.30 Arenasport 1 Arenasport vesti
10.45 Eurosport 2 Evropski masters, Lomel, Belgija
11.00 Arenasport 1 Rukomet: Pik Seged – Vardar
11.00 Sport klub 2 Kvalifikacije za SP, pregled
11.00 SOS Aforizmi o sportu
11.15 SOS Total soker – odjeci
11.30 Sport klub 3 KHL: Amur – Metalurg MG, direktno
12.00 Eurosport 2 Turska – Mali
12.00 Eurosport Svi sportovi
12.00 Sport klub 2 ATP Masters Šangaj, direktno
12.00 Sport klub 1 Premijer liga
12.00 Arenasport 3 Fudbal, Totenhem TV arhiva
12.00 Arenasport 4 Košarka: Tenerife – Venecija
12.00 Arenasport 2 Hokej: Kolorado -Boston
12.15 Eurosport Fudbal, MLS
12.30 Arenasport 1 Automoto, mobil auto
12.50 Sport klub 1 Holandska liga
13.00 SOS SOS koš
13.00 Arenasport 1 Fudbal: Argentina – Peru
13.15 Eurosport Fudbal, U17, osmina finala
13.15 Eurosport 2 Španija – Nigerija
13.45 Arenasport 3 Fudbal: Keln – Crvena zvezda
13.45 Arenasport 4 Fudbal, Arsenal TV
13.50 Sport klub 1 Tenis: ATP Šangaj, pregled
13.50 Sport klub 3 NBA Live
14.00 Arenasport 2 Dokumentarni film
14.05 Sport klub 3 Košarka: Riga – Himki
14.15 Arenasport 4 Fudbal, Arsenal TV
14.30 SOS SOS vesti
14.45 Arenasport 1 Fudbal, Liverpul TV arhiva
14.45 Sport klub 1 Fudbal: Atletiko – Barselona
15.15 Arenasport 4 Rukomet, pregled EHF lige šampiona, žene
15.15 Eurosport 2 Evropski masters, Lomel, Belgija
15.15 SOS SOS kolaž
15.15 Arenasport 4 Red Bul Lausicring, pregled
15.15 SOS Objektiv, izveštaji sa utakmica
15.30 Arenasport 2 Automoto, Katalonija
15.30 Arenasport 3 Clubland
15.40 Sport klub 3 Fudbal: Makedonija – Lihtenštajn
16.00 Sport klub 2 NBA Live
16.00 Arenasport 3 Fudbal: Melburn Siti – Brizbejn
16.00 Arenasport 1 Košarka, emisija U obruču
16.15 Sport klub 2 Fudbal: Srbija – Gruzija
16.15 Arenasport 4 Fudbal: Borusija Dortmund – Real Madrid
16.30 SOS SOS vesti
16.30 Arenasport 2 Rukomet: Vive Kielce – Flensburg
16.30 Sport klub 1 Španska liga
17.00 Eurosport 2 Trka kroz Tursku, 1. etapa
17.05 SOS Regenezis
17.20 Sport klub 3 Fudbal: Ukrajina – Hrvatska
17.30 Sport klub 1 Championship
17.30 Arenasport 1 Fudbal, pregled kola 1. lige Srbije
17.45 SOS SOS kolaž
18.00 Arenasport 1 Fudbal, U21: Srbija – Rusija, direktno
18.00 Arenasport 3 Fudbal: Bolivija – Brazil
18.00 Sport klub 1 Portugalska liga
18.00 Arenasport 4 Hokej: Kolorado -Boston
18.00 Arenasport 2 Košarka:Bosna Rojal – Vršac, direktno
18.05 Sport klub 2 NFL: Čikago – Minesota
18.30 Eurosport 2 Evropski masters, Lomel, Belgija
18.30 SOS SOS vesti
18.30 Eurosport FIFA fudbal
18.50 SOS Aforizmi o sportu
19.00 Sport klub 1 Evrokup: Hapoel – Budućnost, prenos
19.00 Eurosport Snuker
19.05 SOS Fudbalski miks
19.10 Sport klub 3 Pregled Segunda divizion
19.45 Arenasport 4 Hokej: Ben – Mounfild, direktno
19.55 Eurosport Vesti
20.00 Arenasport 3 Fudbal: Metalac – Proleter
20.00 Eurosport Snuker
20.00 Arenasport 2 Ragbi: Lenster – Munster
20.00 Arenasport 1 Rukomet, pregled EHF lige šampiona
20.05 SOS Fudbal na SOS kanalu
20.10 Eurosport 2 Vesti
20.10 Sport klub 3 NBA specijal
20.15 Eurosport 2 Pregled polusezone
20.30 Arenasport 1 Košarka: Venecija – Banvit, direktno
20.30 Eurosport 2 Fudbal, MLS liga
20.45 Sport klub 2 Fudbal: Holandija – Švedska, direktno
20.45 Sport klub 3 Fudbal: Francuska – Belorusija,d irektno
20.45 Sport klub 1 Top tenis
21.00 SOS SOS bubamara
21.03 HRT 1 Kosmos, dokumentarna serija
21.10 Sport klub 1 Odbojka (ž): Brčko – Maribor
21.30 Eurosport 2 Watts
22.00 Eurosport 2 Trka kroz Tursku, 1. etapa
22.00 Arenasport 4 Košarka, emisija U obruču
22.00 Arenasport 2 Boks
22.00 Arenasport 3 Fudbal: PSŽ – Bajern
22.30 Arenasport 1 Rukomet, pregled EHF lige šampiona, žene
22.30 SOS Sportski dnevnik
22.40 Sport klub 3 KHL Ice Week
22.45 Sport klub 2 Pregled ATP Peking
22.55 Sport klub 3 Esports Balkan League – Counter Strike
22.55 Arenasport 1 Arenasport vesti
23.00 Arenasport 4 Poker
23.00 Sport klub 1 Vesti
23.10 SOS Total soker – odjeci
23.30 Eurosport 2 Fudbal, MLS liga
23.30 Arenasport 1 Hokej: Kolorado -Boston
23.30 Sport klub 1 Program iz studija
23.40 Sport klub 2 Fudbal: Francuska – Belorusija
23.45 Arenasport 3 Fudbal, U21: Srbija – Rusija
00.00 Arenasport 4 Košarka: Bosna Rojal – Vršac
00.00 Arenasport 2 Automoto, Španija
00.00 Eurosport Auto trke, Sveski šampionat izdržljivosti
00.30 Sport klub 1 Košarka: Tofaš – Gran Kanaria
00.30 Eurosport Auto trke
00.45 Sport klub 3 NFL: Pitsburg – Džeksonvil
01.00 SOS SOS koš
01.25 Sport klub 2 KHL Ice Week
01.30 Arenasport 2 Fudbal: Urugvaj – Bolivija, direktno
01.30 Arenasport 1 Fudbal: Brazil – Čile, direktno
01.30 Arenasport 3 Fudbal: Ekvador – Argentina, direktno
01.30 Arenasport 4 Fudbal: Peru – Kolumbija, direktno
01.30 Eurosport Snuker
01.40 Sport klub 2 KHL: Amur – Metalurg MG
02.00 Sport klub 1 Košarka: Klivlend – Boston, prenos
03.00 SOS Noćni program
03.10 Sport klub 3 Fudbal: Holandija – Švedska
03.30 Arenasport 4 FINA Akvatiks
03.30 Sport klub 2 Fudbal: Estonija – BiH
03.30 Arenasport 2 Automoto, Formula 2, Španija
03.30 Arenasport 3 Clubland
03.30 Arenasport 1 FIFA fudbal
04.00 Arenasport 4 Fudbal: PSŽ – Bajern
04.00 Arenasport 1 Fudbal: Vestern Sidnej – Pert Glori
04.00 Arenasport 3 Fudbal: Partizan – Dinamo Kijev
04.30 Arenasport 2 Rukomet: Vezprem – Kil
04.55 Sport klub 3 Pregled kvalifikacija za SP
05.15 Sport klub 2 Fudbal: Luksemburg – Bugarska
05.20 Sport klub 3 Pregled ATP Tokio

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Ostavi komentar

Translate »