Sportski TV program – utorak, 11. april 2017.

Sportski TV program – utorak, 11. april 2017.

07.00Arenasport 1Fudbal, Arsenal TV
07.40Sport klub 3Car Fashion
07.45Arenasport 4Košarka: Baskonia – Betis
07.45Arenasport 2Rukomet, pregled Bundeslige
08.00Sport klub 2Pregled portugalske lige
08.00Arenasport 3Fudbal: Nica – Bordo
08.00EurosportFudbal, MLS
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 1Automoto, Mobil auto
08.15Arenasport 2Hokej: Boston – Čikago
08.30EurosportZimski sportovi
08.30Eurosport 2Dizanje tegova, EP Hrvatska
08.30Arenasport 1Great Sporting Moments
08.40Sport klub 2Pregled holandske lige
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Koarka: Mladost – Spartak
09.00EurosportPariški maraton
09.05SOSObjektiv
09.05Sport klub 3Fudbal: Liverpul – Everton
09.30Sport klub 1Fudbal: Bajern – Borusija
09.30Arenasport 4Rukomet, pregled Bundeslige
09.40Sport klub 2Pregled španske lige
09.45SOSCrna tačka
10.00Arenasport 4Fudbal: Napoli – Juventus
10.00Arenasport 3Fudbal: Tigre – San Lorenco
10.00Arenasport 2Boks: Volters – Mariga
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.30Eurosport 2Pregled Bundeslige
10.30SOSSportski dnevnik
10.30EurosportBiciklizam: Pariz – Rube
10.40Sport klub 2Pregled Premijer lige
11.00Arenasport 1Fudbal: Marsej – Dižon
11.05SOSAforizmi o sportu
11.10SOSTotak soker – odjeci
11.15Sport klub 1Košarka: Portland – San Antonio
11.30Eurosport 2WTCC: Najava sezone
11.30EurosportSnuker, London
11.40Sport klub 2Pregled Segunda divizion
12.00Arenasport 2FINA Diving World Series – Kazanj, finala
12.00Arenasport 4Košarka: Cedevita – Partizan
12.00Arenasport 3Fudbal: Totenhem – Barnli
12.00Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Aragon, Španija, 2. trka
12.30Sport klub 3Fudbal: Rubin – Zenit
12.30Eurosport 2Trka kroz Baskiju, 1. etapa
12.45SOSSOS koš
12.50Sport klub 2Fudbal: Selta – Las Palmas
13.00Arenasport 1Fudbal: Inter – Sampdorija
13.00Sport klub 1Pregled Premijer lige
13.00EurosportZimski sportovi
13.30EurosportBiciklizam: Pariz – Rube
13.45Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
14.00Eurosport 2Dizanje tegova, EP Hrvatska
14.00Sport klub 1Pregled španske lige
14.00Arenasport 2Vaterpolo, regionalna liga, finale
14.15Arenasport 4Fudbal, Arsenal TV
14.20Sport klub 3Košarka: CSKA – Kalev
14.30SOSSOS vesti
14.30Sport klub 2Pregled ATP Masters Majami
14.45Arenasport 1Great Sporting Moments
14.45Arenasport 4Dokumentarni film
15.00Arenasport 3Fudbal, pregled kola francuske lige
15.00EurosportFudbal: Čikago – Kolambas
15.00Eurosport 2Pregled Bundeslige
15.00Sport klub 1NBA pregled
15.15Arenasport 1Fudbal, pregled kola italijanske lige
15.25Sport klub 2Najava španske lige, vanredno kolo
15.30Arenasport 2Rukomet: PSŽ – Nant
15.45Arenasport 1Fudbal, pregled kola francuske lige
15.45SOSKošarka: Mlade nade Srbije
15.55Sport klub 3NBA Live
16.00Sport klub 2VTA Premijer Čarlston, direktno
16.00Eurosport 2Watts
16.00Arenasport 3Fudbal: Napoli – Juventus
16.00Sport klub 1Košarka: Darušafaka – Giresin
16.05Sport klub 3Fudbal: Ajaks – Fejnord
16.15Arenasport 1Fudbal: Radnički – Partizan
16.15Arenasport 4Fudbal: Arsenal – Bajern
16.30Eurosport 2Kina open, Peking, finale
16.30EurosportDizanje tegova
16.50SOSAforizmi o sportu
17.00Arenasport 2Košarka, NCAA liga, finale
17.05SOSSOS kolaž
17.30EurosportKonjički sportovi
17.30Sport klub 1Championship
17.55Sport klub 3Pregled škotske lige
17.55RTS 2Vaterpolo: Srbija – Slovačka
18.00Arenasport 3Fudbal: Frejus – Guingamp, francuski kup, direktno
18.00EurosportSnuker, London
18.00Sport klub 1Dejvis kup, četvrtfinale, najbolji meč
18.00Arenasport 4Fudbal: Arka Gdinia – Vigri Suvalki, poljski kup, direktno
18.00Arenasport 1Košarka, emisija U obruču
18.00Eurosport 2Trka kroz Baskiju, 2. etapa
18.25Sport klub 3Pregled Championship-a
18.30SOSSOS vesti
18.45Arenasport 2Rukomet, pregled EHF lige šampiona
18.55Sport klub 3PL Netbusters
19.00Arenasport 1Košarka: Crvena zvezda – Budućnost, direktno
19.05SOSFudbalski miks
19.15Arenasport 2Automoto, Švedska, pregled
19.15Eurosport 2Pregled Bundeslige
19.30Sport klub 3Fudbal: Atletik Bilbao – Espanjol, direktno
19.45Eurosport 2Hofenhajm – Bajern Minhen
20.00Arenasport 3Fudbal: Crvena zvezda – Spartak
20.00Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
20.05SOSFutsal na SOS kanalu
20.15Arenasport 2Bejzbol: San Francisko – Arizona
20.15Arenasport 4Fudbal, pregled kola australijske lige
20.30EurosportFudbal
20.30Sport klub 1Top tenis
20.45Arenasport 4Fudbal, pregled belgijske lige
20.45Sport klub 2Fudbal: Roma – Lacio, direktno
21.00Sport klub 1Košarka: Portland – San Antonio
21.00EurosportBiciklizam: Pariz – Rube
21.00Arenasport 1Fudbal: Monako – Lil, francuski kup, direktno
21.05SOSSOS bubamaraa
21.15Arenasport 4Fudbal: Čavez – Vitoria Gimaraeš, direktno
21.30Sport klub 3Fudbal: Atletiko Madrid – Sosijedad, direktno
21.55Eurosport 2Vesti
22.00Arenasport 3Fudbal: Barselona – PSŽ
22.00Eurosport 2Watts
22.00EurosportGolf
22.00SOSFudbalski miks
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Eurosport 2Dizanje tegova, EP Hrvatska
22.45Sport klub 2Fudbal: Akhisar – Basaksehir
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Arenasport 4Poker
23.00EurosportAuto trke
23.00Arenasport 2Boks
23.00Sport klub 1Vesti
23.10SOSTotak soker – odjeci
23.30Sport klub 1Premijer liga, najbolji strelci
23.30Eurosport 2Gran pri serija,Seul
23.30Arenasport 1Košarka, NCAA liga, finale
23.30Sport klub 3Pregled Segunda divizion
00.00Arenasport 3Fudbal: Liverpul – Everton
00.00Arenasport 4Košarka: Crvena zvezda – Budućnost
00.00Arenasport 2Automoto, Monte Karlo, pregled
00.00Sport klub 1Formula 1, Kina
00.30Sport klub 2Pregled ruske lige
00.35Sport klub 3League of Legends – Fortuna Championship Series Season 2
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSSOS koš
01.00Sport klub 2VTA Premijer Čarlston, direktno
01.00Arenasport 2Bejzbol: Njujork Jenkis – Tampa Bej, direktno
01.30Arenasport 1Fudbal: Arka Gdinia – Vigri Suvalki, poljski kup
01.45Arenasport 3Fudbal, brazilska liga
01.45Arenasport 4Boks
02.00Sport klub 1Košarka: Minesota – Oklahoma, direktno
02.15Arenasport 4FIFA fudbal, emisija
02.30Sport klub 3Odbojka (ž): Fenerbahče – Edžzadžibaši
02.45Arenasport 4Fudbal: Independiente – Alanca Lima, direktno
02.45SOSNoćni program
02.55Sport klub 2Fudbal: Lester – Sanderlend
03.30Arenasport 1Automoto, Mobil auto
03.30Arenasport 3Fudbal, pregled kola australijske lige
04.00Arenasport 1Boks
04.00Arenasport 2Automoto, Mobil auto
04.00Arenasport 3Fudbal: Monpelje – Tuluz
04.10Sport klub 3Fudbal: Barnli – Stouk
04.30Arenasport 2Rukomet: Vezprem – Zagreb
04.30Arenasport 1Hokej: Edmonton – Los Anđeles, direktno
04.40Sport klub 2Fudbal: Atletik Bilbao – Espanjol

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: