Sportski TV program – utorak, 02. januar 2018.

Sportski TV program – utorak, 02. januar 2018.

07.00Arenasport 1Fudbal: River Plate – Boka Juniors
07.00Sport klub 1Novogodišnji SK miks
07.00Eurosport 2Četiri skakaonice,140 m Garmiš Partenkirhen
07.05Sport klub 2Indijska liga. Kolkata – Goa
07.30Arenasport 2Košarka: Valensija – Real Madrid
08.00Arenasport 4Fudbal: Fiorentina – Milan
08.00Sport klub 3Košarka: Vašington -Čikago
08.00Arenasport 3Fudbal: Egipat – Kamerun
08.00Sport klub 1Vesti
08.00EurosportTur de ski: Lencerhajde, Švajcarska, potera
08.15Eurosport 2Noć skokova
08.30Sport klub 1SK miks klasika
08.30EurosportNovogodišnja turneja Četiri skakaonice, Garmiš Partenkirhen
08.45SOSSOS vesti
08.50Sport klub 2Fudbal: Barnli – Liverpul
08.55Sport klub 1Pregled Premijer lige
09.00Arenasport 1Košarka: Crvena zvezda – FMP
09.00Arenasport 2Odbojka: Francuska – Brazil
09.00SOSZlatna lopta 2017.
09.15Eurosport 2Afrička eko trka
09.30Eurosport 2Tur de ski: Lencerhajde, Švajcarska, potera
09.30EurosportPert, Australija, 4. dan
09.40SOSGost SOS-a
09.45Sport klub 3Fudbal: Lids – Notingem Forest
09.55Sport klub 1VTA Brizbejn, direktno
10.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Crvena zvezda
10.00Arenasport 4Fudbal: Real Madrid – Juventus
10.00Eurosport 2Brizbejn, 4. dan
10.30SOSSportski dnevnik
10.40Sport klub 2Car Fashion
11.00Arenasport 1Novogodišnji specijal, Raul Gonzalez, intervju
11.00Arenasport 2Vaterpolo: Jug – Jadran Carine
11.00SOSTotal soker – odjeci
11.10Sport klub 2Fudbal: Everton – Mančester Junajted
11.30Arenasport 1Odbojka, EP: Srbija – Belgija, za 3. mesto
11.30Sport klub 1Fudbal: Lids – Notingem Forest
11.30Sport klub 3Fudbal: Burnemut – Everton
12.00Arenasport 3Fudbal: Real Madrid – Mančester Junajted
12.00Arenasport 2Ragbi: Lenster -Konaht
12.00Eurosport 2Pert, Australija: Australija – Belgija
12.00Arenasport 4Košarka. Gonzaga – Nort Karolina
13.00SOSSOS koš
13.00Sport klub 2VTA Brizbejn
13.15Sport klub 3Fudbal: Lester – Hadersfild
13.30Arenasport 1Novogodišnji specijal: 70 godina FK Vardar
13.30Sport klub 1Fudbal: Stouk – NJUkasl
13.45Arenasport 4Novogodšnji specijal, 18 događaja 2018.
14.00Arenasport 3Fudbal: Flamengo – Independiente
14.00Arenasport 2Novogodišnji specijal, 17 sportista 2017
14.00Arenasport 1Fudbal: Partizan – Crvena zvezda
14.15Arenasport 4Novogodišnji specijal, Svetsko prvenstvo
14.30SOSSOS vesti
15.00Arenasport 2Hokej: Švedska – Kanada
15.00Sport klub 3Fudbal: Stouk – Njukasl
15.15Sport klub 1NBA Live
15.15Arenasport 4Novogodišnji specijal, Rukometaši Vardara
15.30EurosportDoha, Katar, 2. dan
15.30Eurosport 2Doha, Katar, 3. dan
15.30Sport klub 1Atletika, Dijamantska liga, pregled sezone
15.45Arenasport 4Novogodišnji specijal. Damir Džumhur intervju
16.00Arenasport 1Novogodišnji specijal. Ivana Španović intervju
16.00Arenasport 3Fudbal: Monako – PSŽ
16.15Arenasport 4Ragbi: Kardif – Skarlets
16.30SOSSOS vesti
16.30Sport klub 1SK blupers
16.30Arenasport 1Fudbal: Mančester Junajted – Ajaks
16.45Sport klub 3Dokumentarni film
17.00Arenasport 2Košarka: Valensija – Gran Kanaria
17.00SOSZlatna lopta 2017.
17.00Sport klub 1Fudbal: Lester – Hadersfild
17.30Eurosport 2Tur de ski, Obersdorf, Sprint klasičnim stilom
17.40SOSGost SOS-a
17.45Sport klub 3NBA Live
17.55Sport klub 2NBA Action
18.00Arenasport 4Hokej: Njujork Rendžers -Bafalo
18.00Arenasport 3Fudbal: Fiorentina – Milan
18.00Sport klub 3Best of, Dejvis kup 2017
18.20Sport klub 2Pregled Championship-a
18.30SOSSOS vesti
18.30Arenasport 1Novogodišnji specijal: Arpad Šterbik intervju
18.40Sport klub 1Dokumentarni program
18.40Eurosport 2Četiri skakaonice, Insbruk, 130 m
18.45Arenasport 2Rukomet: Gjori – Vardar
18.50Sport klub 2Fudbal: Bolton – Hal
19.00Arenasport 1Košarka: Crvena zvezda – Olimpija,direktno
19.00Sport klub 3Evrokup: Torino – Bajern, direktno
19.30EurosportVesti
19.30Eurosport 2Zagreb, Hrvatska, slalom, 1. i 2. vožnja (ž)
19.35Sport klub 1Najbolji potezi 2017.
19.35EurosportDoha, Katar, 2. dan
20.00Arenasport 4Novogodišnji specijal, 17 kurioziteta 2017.
20.00Arenasport 3Fudbal, U21: Španija – Nemačka
20.00SOSTekfondo – TK Galeb
20.10Sport klub 1Top tenis
20.15Arenasport 2Hokej: Njujork Rendžers -Bafalo
20.30Eurosport 2Vesti
20.35Eurosport 2Četiri skakaonice, Insbruk, 130 m
20.45Sport klub 2Fudbal: Napoli – Atalanta, direktno
20.45Sport klub 1Fudbal: Svonsi – Totenhem, direktno
20.52SOSAforizmi o sportu
21.00Arenasport 4Fudbal: Partizan – Crvena zvezda
21.00Arenasport 1Fudbal: Real Madrid – Juventus
21.00SOSSOS bubamara
21.00Sport klub 3Evrokup: Gran Kanaria – Alba, direktno
21.30EurosportFIS Svetski kup, Mehelen, Belgija
21.30Eurosport 2Tur de ski, Obersdorf, Sprint klasičnim stilom
22.00Arenasport 2Boks
22.00Arenasport 3Fudbal: Mančester Junajted -Ajaks
22.30EurosportHorse Excellence
22.30SOSSOS vesti
22.30Eurosport 2Zagreb, Hrvatska, slalom, 2. vožnja
22.40Sport klub 1Novogodišnji SK miks
22.45Sport klub 2Evrokup: Torino – Bajern
22.50Sport klub 3Esports Balkan League – League of Legends
23.00SOSSećanja
23.00EurosportFIFA fudbal
23.00Arenasport 4Poker
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Eurosport 2Brizbejn, Australija, 4. dan
23.00Arenasport 1Košarka: Tenerife – Banvit
23.25EurosportVesti
23.30Sport klub 1NBA specijal
23.35EurosportEko trka Afrike, 1. etapa
23.45EurosportNovogodišnja turneja Četiri skakaonice, Garmiš Partenkirhen
00.00Arenasport 2Dokumentarni film
00.00Arenasport 4Košarka: Crvena zvezda – Olimpija
00.00Arenasport 3Fudbal, Liga šampiona, 1, 2. i 3. kolo, pregled kolo, pregled
00.00Sport klub 1Fudbal: Mančester Siti – Votford
00.20Sport klub 2NFL: Minesota – Čikago
00.40Sport klub 3Fudbal: Svonsi – Totenhem
00.45SOSSOS vesti
01.00SOSNoćni program
01.00Arenasport 1Fudbal: Egipat – Kamerun
01.45Arenasport 4Novogodišnji specijal, 17 događaja 2017.
02.00Sport klub 1VTA Brizbejn, direktno
02.30Sport klub 3Fudbal: Bristol Siti -Vulvs
02.45Arenasport 4Vaterpolo: Srbija – Italija, finale SL
02.45Sport klub 2Fudbal: Sautempton – Kristal Palas
03.00Arenasport 1Fudbal: Inter – Lacio
04.15Arenasport 4Košarka: Crvena zvezda – Partizan
04.15Sport klub 3Novogodišnji SK miks
04.30Sport klub 2Fudbal: Breša – Kremona
04.30Sport klub 3Fudbal: Everton – Mančester Junajted
05.00Arenasport 1Fudbal: Sidnej – Pert Glori

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: