Sportski TV program – subota, 6. maj 2017.

Sportski TV program – subota, 6. maj 2017.

07.00Arenasport 1Boks
07.00SOSBorilački sportovi
07.00EurosportFIFA fudbal
07.15Sport klub 2Fudbal: Vest Hem – Totenhem
07.15Eurosport 2Reli, EP Kanarska ostrva, 1. dan
07.30Arenasport 1Fudbal, Liga šampiona, emisija
07.30EurosportSvi sportovi
07.45Eurosport 2Fudbal: Keln -Verder Bremen
07.45Arenasport 2Boks
08.00Arenasport 3Fudbal: Inter – Dinamo
08.00Arenasport 4Fudbal: Sent Etijen – Bordo
08.00Sport klub 1Vesti
08.00Arenasport 1Rukmet: Monpelje – Vezprem
08.15Arenasport 2Hokej: Otava – Njujork Rendžers
08.30EurosportReli
08.30Sport klub 1Najava španske lige
08.40Sport klub 3SK momenti
08.45SOSSOS vesti
09.00Sport klub 3Moto GP Španija, treninzi, direktno
09.00Sport klub 1Najava Premijer lige
09.00EurosportBiciklizam: Trka oko Italije
09.05SOSRegenezis
09.05Sport klub 2Fudbal: Sevilja -Sosijedad
09.15Eurosport 2Biciklizam: Trka kroz Azerbejdžan, 3. etapa
09.30Eurosport 2Fudbal na pesku, Bahami, četvrtfinale
09.30Arenasport 1Boks: Razvan Kojanu – Parker Džozef, direktno
09.30Sport klub 1Atletika, Dijamantska liga, Doha
10.00Arenasport 4Fudbal, najava kola italijanske lige
10.00Arenasport 3Fudbal: Monako – Juventus
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.00Arenasport 2Boks
10.30EurosportTenis: ATP Eštoril
10.30Eurosport 2Biciklizam, Trka kroz Italiju
10.30Arenasport 4Fudbal, najava kola francuske lige
10.30SOSSportski dnevnik
11.00Arenasport 4Poker
11.00Sport klub 2VTA Premijer Madrid, direktno
11.00SOSAforizmi o sportu
11.15SOSFudbalski miks
11.30Eurosport 2Biciklizam: Trka kroz Azerbejdžan, 3. etapa
11.30RTS 2Automobilizam, TCR, prenos 2. trke
11.45Sport klub 1SK studio
11.45Eurosport 2Fudbal, U17, EP: Francuska – Farska Ostrva
11.50Sport klub 3Svet sporta magazin
12.00Arenasport 4Košarka. FIBA liga šampiona, finale
12.00EurosportĐiro danas
12.00Arenasport 3Fudbal: Sent Etijen – Bordo
12.00Arenasport 2Košarka, pregled Endesa lige
12.15Arenasport 2Hokej, SP: Švajcarska – Slovenija, direktno
12.20Sport klub 3Na današnji dan
12.30Arenasport 1Boks
12.35Sport klub 3Moto GP Španija, treninzi i kvalifikacije, direktno
12.45SOSZona pres
13.00EurosportĐiro ekstra
13.00Arenasport 1Automoto, Argentina, pregled
13.15RTS 1Sport plus
13.15EurosportBiciklizam: Trka oko Italije, prenos
13.30Sport klub 1Fudbal: Mančester Siti – Kristal Palas, direktno
13.30Sport klub 2ATP Minhen, polufinale, i VTA Premijer Madrid, direktno
13.45Eurosport 2Fudbal, U17, EP: Hrvatska – Turska
13.45Arenasport 4FIFA fudbal, emsiija
14.00Arenasport 3Fudbal: Javor – Partizan
14.00Arenasport 1Fudbal: Jablonec – Viktorija Plzen, direktno
14.15Arenasport 4Fudbal, pregled Lige Evrope
14.30SOSSOS vesti
14.45Arenasport 2Rukomet, pregled EHF lige šampiona (ž)
15.00Arenasport 4Fudbal: Sporting Šarlora – Klub Briž
15.00Eurosport 2Watts
15.00SOSSOS kolaž
15.15Eurosport 2Fudbal: Bajern Minhen – Darmštad
15.15Arenasport 2Rukomet: Budućnost – Gjor, direktno
15.25Sport klub 1PL Match Pack
16.00Arenasport 1Fudbal, najava kola Superlige
16.00Arenasport 3FIFA fudbal, emsiija
16.00Sport klub 1Fudbal: Hal – Sanderlend, direktno
16.00Sport klub 3Zlatni momenti JU sporta
16.15Sport klub 3Fudbal: Atletiko Madrid – Eibar, direktno
16.30SOSSOS vesti
16.30Arenasport 3Fudbal, najava kola francuske lige
17.00Arenasport 4Fudbal: Hajduk – Osijek, direktno
17.00Arenasport 3Fudbal: PSŽ – Bastija, direktno
17.00Arenasport 1Fudbal: Voždovac – Crvena zvezda, direktno
17.00Arenasport 2Rukomet, pregled EHF lige šampiona
17.15EurosportĐiro ekstra
17.15SOSFudbalski miks
17.30EurosportFudbal: Španija – Italija, mladi
17.30Eurosport 2Fudbal, Bundesliga
17.45Arenasport 2Rukomet: Bukurešt – Vardar, direktno
18.00SOSTreniraj, budi zdrav
18.00Sport klub 1NBA Live
18.00Sport klub 2Košarka. Fenerbahče – Bešiktaš, direktno
18.15Sport klub 3SK miks
18.30Sport klub 1Fudbal: Barselona – Viljareal, direktno
18.30Eurosport 2Fudbal. Herta Berlin – Lajpcig
18.30SOSSOS vesti
18.30Sport klub 3Fudbal: Svonsi – Everton, direktno
19.00Arenasport 3Fudbal: Lokomotiva- Rijeka, direktno
19.00Arenasport 4Fudbal, pregled Kopa Libertadores
19.00RTS 2Rvanje, EP, prenos
19.00Arenasport 1Fudbal, pregled Kopa Libertadores
19.05SOSFutsal
19.30Arenasport 2Great sporting moments
19.30Arenasport 1Fudbal: PAOK – AEK, direktno
19.30Arenasport 4FIFA fudbal, emsiija
19.30EurosportAuto trke
19.45Sport klub 2VTA Premijer Madrid, direktno
20.00Arenasport 2Fudbal: Nansi – Monako, direktno
20.00Arenasport 4Fudbal, pregled Lige šampiona
20.25Sport klub 3NBA Live
20.30Eurosport 2Fudbal, trka kroz Azerbejdžan, 4. etapa
20.30Arenasport 4Fudbal: Juventus – Torino
20.45EurosportKonjički sportovi
20.45Sport klub 3Odbojka: Novara – Modena, direktno
20.45Sport klub 1Fudbal: Granada – Real Madrid, direktno
20.45Eurosport 2Fudbal na pesku, Bahami, polufinale
21.00Arenasport 3Fudbal: Ajaks -Lion
21.10SOSUorlovskom gnezdu
22.00Arenasport 2Boks
22.00EurosportĐiro danas
22.00Arenasport 1Fudbal, Liga šampiona, emisija
22.10Eurosport 2Vesti
22.15Eurosport 2Fudbal na pesku, Bahami, polufinale
22.30Arenasport 1Fudbal, Liga Evrope, emisija
22.30EurosportTenis: ATP Eštoril
22.30SOSSportski dnevnik
22.35Sport klub 3Košarka: CSKA – Astana
22.45Sport klub 2NBA Live
22.45Arenasport 4Fudbal: Voždovac – Crvena zvezda
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Sport klub 2Fudbal: Barselona – Viljareal
23.00Arenasport 3FIFA fudbal, emsiija
23.05SOSSOS kolaž
23.30Arenasport 1Rukomet: Bukurešt – Vardar
23.30Arenasport 3Clubland
23.30Sport klub 1Moto GP Španija, k vlifikacije
23.45Eurosport 2Fudbal, U17, EP: Škotska – Mađarska
00.00Arenasport 3Fudbal: Estudiantes – Boka Juniors, direktno
00.00Arenasport 2Fudbal: Mladost – Široki
00.00EurosportReli
00.10Sport klub 3Fudbal: Spartak – Tom
00.30Arenasport 4Fudbal: PSŽ – Bastija
00.45Sport klub 2Fudbal: Mančester Siti -Kristal Palas
00.45SOSZona pres
01.15Arenasport 1Hokej: Pitsburg – Vašington, direktno
01.30Arenasport 2Fudbal: River Plate – Temperlej, direktno
01.45RTS 2Automobilizam, TCR, r.
01.55Sport klub 3Fudbal: Lester – Votford
02.00Arenasport 3Fudbal: Napoli – Kaljari
02.00Sport klub 1NBA specijal, potezi meseca – decembar
02.15RTS 2Rvanje, EP, r.
02.15Arenasport 4Hokej: Švajcarska – Slovenija
02.30Sport klub 2Fudbal: Granada – Real Madrid
02.30Sport klub 1Košarka: Juta – Golden Stejt, direktno
03.30Arenasport 2Automoto, Indikar,Feniks, pregled
03.40Sport klub 3Fudbal: Maritimo – Porto
04.00Arenasport 3Fudbal: Sent Etijen – Bordo
04.00Arenasport 1Fudbal, pregled Kopa Libertadores
04.15Sport klub 2Fudbal: Svonsi – Everton
04.15Arenasport 4Fudbal: Real Madrid – Atletiko Madrid
04.20Arenasport 1FIFA fudbal, emsiija
04.30Arenasport 2Rukomet. Budućnost – Gjor
05.00Sport klub 1Magazin Premijer lige
05.00Arenasport 1Fudbal, Argentinska liga
05.25Sport klub 3Fudbal: Šahtjor – Zorija
05.30Sport klub 1Top tenis

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: