Sportski TV program – subota, 30. septembar 2017.

Sportski TV program – subota, 30. septembar 2017.

07.00Sport klub 1Fudbal: Akhisar – Fenerbahče
07.00SOSBorilački sportovi
07.00Arenasport 1Fudbal, pregled Lige šampiona
07.30Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Portimao
07.45Arenasport 2Boks
08.00Arenasport 4Fudbal: Bate Borisov – Arsenal
08.00Arenasport 1Boks
08.00Sport klub 1Formula 1, Malezija, trening, direktno
08.00Sport klub 2ATP Čengdu, polufinale, VTA Peking, direktno
08.00Arenasport 3Fudbal: Kruzeiro – Flamengo
08.15Arenasport 2Odbojka (ž), EP, četvrtfinale
08.30EurosportSnuker: Kina
08.30Arenasport 1Fudbal, magazin Lige šampiona
08.35Sport klub 3Fudbal: Kvins Park – Fulam
08.45SOSSOS vesti
09.00Arenasport 1Košarka: Cedevita – FMP
09.00Eurosport 2Watts
09.05SOSRegenezis
09.10Sport klub 1Vesti
09.30Eurosport 2Čajkovski, Rusija, 140m skakaonica
09.40Sport klub 1PL Match Pack
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.00Arenasport 3Fudbal: Napoli – Fejnord
10.00Arenasport 4Fudbal, najava kola italijanske lige
10.00EurosportPregled MLS
10.00Arenasport 2Boks: Smit – Skoglund
10.15Sport klub 1Najava španske lige
10.20Sport klub 3NFL : Grin Bej – Čikago
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 4Fudbal, najava kola francuske lige
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
11.00Arenasport 4Poker
11.00Sport klub 1Formula 1, Malezija, kvalifikacije
11.00SOSAforizmi o sportu
11.00Eurosport 2Bergen, Norveška, trka
11.00Arenasport 1Odbojka (ž), EP, četvrtfinale
11.15SOSSOS koš
11.15EurosportSuperbajk, Svetsko prvenstvo
12.00Arenasport 3Fudbal: Keln – Crvena zvezda
12.00Eurosport 2Watts
12.00Arenasport 2Plivanje, Hong Kong, direktno
12.00Arenasport 4Košarka: MZT Skoplje – Partizan
12.00Sport klub 2Na današnji dan
12.15Sport klub 2Fudbal: Selta – Đirona
12.15Sport klub 1SK studio, direktno
13.00Sport klub 3Fudbal: Deportivo – Hetafe, direktno
13.00Arenasport 1Fudbal: Monako – Monpelje
13.00Eurosport 2Čajkovski, Rusija, 140m skakaonica
13.00SOSFudbal, najava kola
13.15RTS 1Sportski dnevnik
13.30Sport klub 2VTA Vuan, finale, direktno
13.30Sport klub 1Fudbal: Hadersfild – Totenhem, direktno
13.45Arenasport 4Automoto, ABS šou
14.00RTS 2Strongman champions league 2017 (Litvanija)
14.00Arenasport 2Košarka: Barselona – Baskonija
14.00Arenasport 3Fdubal, pregled Lige šampiona
14.00EurosportBiciklizam: Svetsko drumsko prvenstvo
14.15RTS 1Lice i potpetice, zabavni program
14.15Eurosport 2Šalke 04 – Bajer Leverkuzen
14.30Arenasport 4Ragbi: Munster – Kardif, direktno
14.30SOSSOS vesti
14.55Sport klub 3Atletiks
15.00Arenasport 1Fudbal: Vojvodina – Mladost
15.00Arenasport 3Fudbal: Partizan – Dinamo Kijev
15.15Eurosport 2Augsburg – Dortmund
15.15SOSSOS kolać
15.30Sport klub 1Najava Premijer lige
15.30Sport klub 3Fudbal: Kajzeri – Bursa, direktno
15.30Sport klub 2Zlatni momenti Ju sporta
15.30EurosportBiciklizam: Kup Italije
15.40Sport klub 2Najava španske lige
15.50Republika SrpskaEP u odbojci (ž), polufinale
15.50RTS 2Odbojka (ž), EP, polufinale, prenos
16.00Sport klub 1Fudbal: Mančester Junajted – Kristal Palas, direktno
16.00Arenasport 2Odbojka (ž), EP, polufinale, direktno
16.15Sport klub 2Fudbal: Sevilja – Malaga, direktno
16.30HRT 2Veslanje
16.30Arenasport 4Red bul, Lausicring, pregled
16.30SOSSOS vesti
17.00Arenasport 1Fudbal: PSŽ – Bordo, direktno
17.00Arenasport 3Fudbal: Cibalija – Dinamo, direktno
17.15HRT 2Džudo
17.15EurosportSuperbajk, Svetsko prvenstvo
17.15SOSFudbalski miks
17.25Sport klub 3NFL Gameday
17.30Eurosport 2Fudbal, Bundesliga
17.30Arenasport 4Fudbal, najava kola italijanske lige
18.00SOSTreniraj, budi zdrav
18.00Sport klub 1U susret derbiju
18.00Arenasport 4Fudbal: Udineze – Sampdorija, direktno
18.00Arenasport 2Automoto, Španija, najava
18.00Sport klub 3Fudbal: Spartak – Ural, direktno
18.10Sport klub 2SK miks
18.15EurosportBiciklizam: Kup Italije
18.20Republika SrpskaEP u odbojci (ž), polufinale
18.30Sport klub 2Fudbal: Galatasaraj – Karabuk, direktno
18.30Eurosport 2Hamburger – Verder Bremen
18.30Arenasport 2Odbojka (ž), EP, polufinale, direktno
18.30Sport klub 1Fudbal: Čelzi – Mančester Siti, direktno
18.30SOSSOS vesti
19.00Arenasport 1Rukomet: Pivovarna Laško – Vive Kielce, direktno
19.00SOSAforizmi o sportu
19.00HRT 2Odbojka, EP (ž), polufinale
19.05SOSFutsal
19.15EurosportSuperbajk, Svetsko prvenstvo
19.30Arenasport 3Hokej: Crvena zvezda – Istanbul, direktno
19.45Sport klub 3Fudbal: PSV – Viljem Drugi, direktno
20.00Arenasport 4FIFA fudbal
20.05HRT 2Vina sveta
20.15Arenasport 4Fudbal, pregled Lige Evrope
20.15Republika SrpskaEP u odbojci (ž), polufinale
20.25Eurosport 2Vesti
20.25Sport klub 2Zlatni momenti Ju sporta
20.30Eurosport 2Čajkovski, Rusija, 140m skakaonica
20.30EurosportBiciklizam: Kup Italije
20.30Arenasport 2Fudbal: Guingamp – Tuluz, direktno
20.45Arenasport 4Fudbal: Đenova – Bolonja, direktno
20.45Sport klub 2Palakanestro: Trentino – Bolonja, direktno
20.45Arenasport 1Fudbal, pregled Lige šampiona
20.45Sport klub 1Fudbal: Leganes – Atletiko Madrid, direktno
21.00Arenasport 1Košarka: Budućnost – Zadar, direktno
21.10SOSFudbalski miks
21.30Eurosport 2Svetsko prvenstvo, Manj Kur, superpol
21.45Sport klub 3F1 H2O, Kina, kvalifikacije
22.00Arenasport 2Boks: Malris Brids – Majk Perez, direktno
22.00EurosportSnuker: Orlando – Dalas
22.00Arenasport 3Fudbal: Borusija Dortmund – Real Madrid
22.30Sport klub 2Fudbal: Deportivo – Hetafe
22.30SOSSportski dnevnik
22.30Eurosport 2Kup Italije – Điro del Emilija
22.45Sport klub 1SK miks
22.45Arenasport 4Fudbal: Vojvodina – Mladost
22.50RTS 2Svet sporta
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Sport klub 1Vesti
23.05SOSObjektiv
23.05Sport klub 3Rukomet: La Rioha – Enkantada
23.20Republika SrpskaEP u odbojci (ž), polufinale
23.30Eurosport 2Watts
23.30Sport klub 1Formula 1, Malezija, kvalifikacije
23.30Arenasport 1Foot Brazil, pregled
23.55RTS 1Strongman champions league 2017 (Holandija)
00.00Arenasport 2Fudbal: PSŽ – Bordo
00.00Arenasport 3Fudbal: Đenova – Bolonja
00.00Arenasport 1Fudbal: Palmeiras – Santos, direktno
00.15Sport klub 2Fudbal:Čelzi – Mančester Siti
00.40Sport klub 3Fudbal: Numansija – Albasete
00.45Sport klub 1VTA Vuan, ATP Čengdu, polufinale,VTA Peking
00.45Arenasport 4Odbojka, EP (ž), polufinale
01.00SOSNoćni program
01.45RTS 2Odbojka (ž), EP, polufinale, r.
02.00Arenasport 3Fudbal: Skenderbeg – Jang Bojs
02.00Arenasport 1Fudbal: Udineze – Sampdorija
02.00Arenasport 2Dokumentarni film
02.05Sport klub 2Fudbal: Leganes – Atletiko Madrid
02.25Sport klub 3Fudbal: Burnemut – Lester
02.45Arenasport 4Fudbal, pregled Lige šampiona
03.15RTS 2Odbojka (ž), EP, polufinale, r.
03.30Arenasport 2Automoto, Nemačka
03.50Sport klub 2Fudbal: Mančester Junajted – Kristal Palas
04.00Arenasport 1Fudbal: Hajduk – Inter
04.00Arenasport 3Fudbal: Monako – Monpelje
04.15Sport klub 3Fudbal: Trentino – Bolonja
04.15Arenasport 4Fudbal: Monako – Porto
04.30Arenasport 2Rukomet: Čehovski medvedi – Bešiktaš

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa.

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: