Sportski TV program – subota, 29. jul 2017.

Sportski TV program – subota, 29. jul 2017.

10.00Arenasport 2Boks
10.00SOSTreniraj, budi zdrav
10.00Arenasport 3Fudbal: Bajern – Internacionale
10.00Eurosport 2Fudbal, EP (ž)
10.00Arenasport 4Odbojka na pesku; Ljubljana, finale
10.30SOSSportski dnevnik
10.30Arenasport 1Arenasport vesti
10.35Sport klub 2Fudbal na pesku: Grčka – Rusija
11.00SOSAforizmi o sportu
11.00Arenasport 4Poker
11.00Sport klub 1Formula 1, Hungaroring, trening, direktno
11.00Arenasport 1Fudbal: Everton – Ružomberok
11.10SOSFudbal: Crvena zvezda – Sparta
11.30Eurosport 2Hintercarten, Nemačka, 108m skakaonica
11.35Sport klub 3Incycle
11.40SOSFudbal: Partizan – Olimpijakos
12.00Sport klub 2ATP Hamburg, polufinale, direktno
12.00Arenasport 4Košarka: Cedevita – Partizan
12.00Arenasport 3Fudbal: Zbrojovka Brno – Banik Ostrava
12.00EurosportSkokovi u vodu, SP
12.00Arenasport 2Bejzbol: Kanzas – Boston
12.05Sport klub 3Fudbal na pesku: Belorusija – Švajcarska
12.15Sport klub 1Moto GP specijal: Katalonija
12.30Eurosport 2Budimpešta, 15. dan
12.40SOSSećanja
12.45Sport klub 1SK studio
13.00Arenasport 1Red Bul, Kazanj, emisija
13.15RTS 1Sport plus
13.20Sport klub 3Na današnji dan
13.30Arenasport 1Fudbal: Čelzi – Internacionale, direktno
13.35Sport klub 3Fudbal: Gvangžu – Gvangžu Evergrande, direktno
13.45Arenasport 4Dokumentarni film
13.45EurosportFudbal (ž): Holandija – Belgija
14.00Sport klub 2Trans vorld sport
14.00Eurosport 2Hintercarten, Nemačka, 108m skakaonica
14.00Arenasport 3Fudbal: Antverpen – Anderleht
14.00Sport klub 1Formula 1, Hungaroring, kvalifikacije, direktno
14.30EurosportFudbal (ž): Nemačka – Rusija
14.30Arenasport 2Automoto, ABS šou
14.50Republika SrpskaVaterpolo: Svjetsko prvenstvo
14.52RTS 1Vaterpolo, SP: Srbija – Grčka, za 3. mesto, prenos
15.00SOSSOS mreža
15.00Arenasport 2Automoto, Finska, direktno
15.00Sport klub 2ATP Gštad, polufinale, direktno
15.00Arenasport 4Fudbal: Sevilja – Lajpcig, direktno
15.00Eurosport 2Budimpešta, 20m slobodan skok (m)
15.00Sport klub 1ATP Hamburg, polufinale, direktno
15.30EurosportBiciklizam: San Sebastijan
15.30Arenasport 1FIFA fudbal emsiija
15.30Sport klub 3NBA – muzika finala
16.00Arenasport 3Fudbal: Majnc – Njukasl Junajted, direktno
16.00Arenasport 1Fudbal, najava kola Superlige
16.00Arenasport 2The World Games 2017, direktno
16.15Sport klub 3Fudbal na pesku: Švajcarska – Grčka, direktno
16.30SOSSOS vesti
16.30Eurosport 2Spa Frankoršam, Belgija
16.45Sport klub 1NBA
16.55Sport klub 2Fudbal: Vest Hem – Verder
16.55SOSAforizmi o sportu
17.00Arenasport 4FIFA fudbal emsiija
17.00Arenasport 1Fudbal: Mačva – Zemun, direktno
17.00SOSSećanja: Fudbal: Evrokupovi Partizan i Crvena zvezda
17.00Arenasport 2The World Games 2017, direktno
17.25RTS 2Plivanje, SP, prenos
17.30HRT 2Plivanje, SP
17.30Arenasport 4Fudbal: Arsenal – Benfika, direktno
17.30Sport klub 3Fudbal na pesku: Rusija – Belorusija, direktno
17.30Eurosport 2Budimpešta, 16. dan
17.30EurosportFudbal (ž), EP, četvrtfinale
17.40Sport klub 1NBA finala
18.00Arenasport 3Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
18.10SOSSunčana reka, reportaža
18.30Sport klub 2Fudbal: St Polten – Rapid, direktno
18.30Arenasport 3FIFA fudbal emsiija
18.30Arenasport 2Boks
18.30Sport klub 1Fudbal: Sent Etijen – Sautempton, direktno
18.50Sport klub 3ATP Uncovered
18.50SOSAforizmi o sportu
19.00Arenasport 3Fudbal: Inter – Slaven, direktno
19.00SOSSOS mreža
19.00Arenasport 2Fudbal: Čelzi – Internacionale
19.00Arenasport 1Fudbal: Partizan – Javor, direktno
19.20Sport klub 3ATP Gštad, polufinale
19.20Arenasport 4Red Bul, Kazanj, magazin
19.45Arenasport 4Automoto, Formula 2, Budimpešta
19.55EurosportVesti
20.00EurosportFudbal (ž), EP, četvrtfinale
20.00HRT 2Vaterpolo: Mađarska – Hrvatska, finale SP
20.00SOSU SOS-u
20.15Eurosport 2Watts
20.20Republika SrpskaVaterpolo: Svjetsko prvenstvo
20.20RTS 2Vaterpolo, SP: Mađarska – Hrvatska, prenos finala
20.25Sport klub 1SK miks
20.30Sport klub 2Fudbal: Gamba Osaka – Cerezo Osaka
20.30Eurosport 2Hintercarten, Nemačka, 108m skakaonica
20.55SOSAforizmi o sportu
21.00Sport klub 1ATP Atlanta, polufinale, direktno
21.00Arenasport 2Triatlon, Edmonton, direktno
21.00SOSSećanja
21.00Arenasport 4Fudbal: Botafogo – Sao Paulo, direktno
21.00Arenasport 1Fudbal: PSŽ – Mnako, direktno
21.00Sport klub 3Fudbal: Stal – Šahtjor
21.00Arenasport 3Fudbal: Rijeka – Istra, direktno
22.00SOSPripreme superligaša
22.10Eurosport 2Vesti
22.15Eurosport 2Trka kroz Poljsku
22.30Arenasport 2Red Bul, Kazanj, emisija
22.30SOSSportski dnevnik
22.35Sport klub 2Fudbal: Gvangžu – Gvangžu Evergrande
22.45Sport klub 3NBA specijal
22.45EurosportFudbal
22.55Arenasport 1Arenasport vesti
23.00Arenasport 4Fudbal: Mačva – Zemun
23.00Sport klub 1Vesti
23.00Arenasport 3Fudbal, pregled Kopa Sudamerikana
23.00Arenasport 2Triatlon, Edmonton, direktno
23.00Eurosport 2Atlanta Junajted – Orlando Siti
23.10SOSObjektiv
23.15EurosportPlivanje SP
23.30Arenasport 1FIFA fudbal emsiija
23.30Arenasport 3Fudbal, pregled brazilske lige
23.30Sport klub 1Fudbal na pesku: Švajcarska – Grčka
23.40Sport klub 3ATP Hamburg, polufinale
00.00Arenasport 3Fudbal: Palmeiras – Avai, direktno
00.00Arenasport 1Fudbal: Mančester Junajted – Totenhem, direktno
00.05Sport klub 2Fudbal: Salcburg – Lask
00.15EurosportKonjički sportovi
00.30Arenasport 2Fudbal: Sevilja – Lajpcig
00.45SOSSOS vesti
00.45RTS satelitSvet sporta, sportski program
01.00Arenasport 4Fudbal: Partizan – Javor
01.00SOSNoćni program
01.00Sport klub 1ATP Atlanta, polufinale, direktno
01.15Sport klub 3Magazin Premijer lige
01.45Sport klub 3Fudbal: Sent Etijen – Sautempton
01.50Sport klub 2Fudbal: Rusija – Belorusija
01.56RTS 2Plivanje, SP
02.00Arenasport 1Fudbal: Real Madrid – Barselona, direktno
02.00Arenasport 3Fudbal: PSŽ – Monako
02.30Arenasport 2Dokumentarni film
02.45Sport klub 1Formula 1, Hungaroring, kvalifikacije
03.00Arenasport 4Odbojka na pesku; Ljubljana, finale
03.05Sport klub 2ATP Gštad, polufinale
03.30Arenasport 2Automoto, Finska
03.30Sport klub 3Fudbal: Gamba Osaka – Cerezo Osaka
04.00Arenasport 1Red Bul, Kazanj, emisija
04.00Arenasport 4Fudbal: Napoli – Real Madrid
04.00Sport klub 1Fudbal na pesku: Rusija- Belorusija
04.00Arenasport 3Fudbal: Mančester Siti – Real Madrid
04.20RTS 2Vaterpolo: Srbija – Grčka, r.
04.30Arenasport 2Rukomet: Flensburg – Vardar
04.30Arenasport 1Fudbal: Majnc – Njukasl Junajted
04.45Sport klub 2Fudbal: St Polten – Rapid
05.10Sport klub 1ATP Hamburg, ATP Gštad, polufinala
05.15Sport klub 3Trans vorld sport

Televizije zadržavaju pravo na izmenu programa

Izvor Krstarica

Pročitajte i ovo:

Ostavi komentar

Translate »
%d bloggers like this: